Jump to content
Dogomania

PPA Płock i Puchar Mazowsza 2006


belgunia

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=4][COLOR=black]ZKwP Oddział w Płocku[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]GKSP ZKwP[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]Sekcja agility Płock[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]organizuje[/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=red]Zawody Agility[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=red]w ramach[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=red]Pucharu Polski 2006[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=4][COLOR=black]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku, [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]GKSP, Sekcja Agility Płock[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]sędzia zawodów - egzaminy, PPA: Árpád Tóth (Węgry)[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]asystent - klasa A0 - Leszek Kalisz (Wrocław)[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=black]6 maja 2006 - [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]Łąck - Stado Ogierów[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5]- stadion (trawiasty) -[/SIZE]
[URL="http://www.plocman.pl/stado_ogierow/"][B][FONT=Arial][COLOR=#800080]http://www.plocman.pl/stado_ogierow/[/COLOR][/FONT][/B][/URL][B][FONT=Arial].[/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]Plan zawodów:[/COLOR]
[COLOR=black]9.00 - Przyjmowanie zawodników[/COLOR]
[COLOR=black]10.00 - rozpoczęcie zawodów[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]Egzaminy agility[/COLOR][COLOR=black]A1[/COLOR]
[COLOR=black]Egzaminy agility[/COLOR][COLOR=black]A2[/COLOR]
[COLOR=black]Egzaminy agility[/COLOR][COLOR=black]A3[/COLOR]
[COLOR=black]Biegi dla początkujących - agility[/COLOR][COLOR=black]A0[/COLOR]
[COLOR=black]Open agility - PPA - agility + jumping [/COLOR][COLOR=black]A1, A2, A3[/COLOR]
[COLOR=black]Open jumping - PPA - agility + jumping [/COLOR][COLOR=black]A1, A2, A3[/COLOR]
[COLOR=black]Biegi dla początkujących - jumping[/COLOR][COLOR=black]A0[/COLOR]
[COLOR=black]17.00 - Zakończenie zawodów sobotnich[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=red]Otwarte Zawody Agility[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=red]o Puchar Mazowsza[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[SIZE=4][COLOR=black]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku, [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]GKSP, Sekcja Agility Płock[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]sędzia zawodów - egzaminy, PPA: Árpád Tóth (Węgry)[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]asystent - klasa A0 - Leszek Kalisz (Wrocław)[/COLOR][/SIZE]


[COLOR=red][B][CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]Łąck - Stado Ogierów[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5]- stadion (trawiasty) - [/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=4][COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][URL="http://www.plocman.pl/stado_ogierow/"][B][COLOR=#800080]http://www.plocman.pl/stado_ogierow/[/COLOR][/B][/URL][B].[/B][/FONT][/CENTER]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[FONT=Arial][B]Ponadto proponujemy dla Państwa noclegi w hoteliku tuż przy stadionie lub w Koszelówce (to jest ok. 6- km od stadionu w Łącku w bardzo malowniczym ośrodku)[/B][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][B]Noclegi: [/B][/FONT]
[B][FONT=Arial]Stado Ogierów w Łącku Sp. z o. o. tel 024- 26 29 897.[/FONT][/B]
[FONT=Arial][B]Koszelówka nad j. Zdworskim - tel. 024-262-76-04 - Ośrodek Exploris (149 PLN /domek 4 os. + śniadanie)[/B][/FONT]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=black][B][FONT=Arial][/FONT][/B]Plan zawodów:[/COLOR]

[COLOR=black]8.00 - Przyjmowanie zawodników[/COLOR]
[COLOR=black]9.00 - rozpoczęcie zawodów[/COLOR]

[CENTER][COLOR=black]Egzaminy agility[/COLOR][COLOR=black]A1[/COLOR]
[COLOR=black]Egzaminy agility[/COLOR][COLOR=black]A2[/COLOR]
[COLOR=black]Egzaminy agility[/COLOR][COLOR=black]A3[/COLOR]
[COLOR=black]Open agility - PM [/COLOR][COLOR=black]A1, A2 , A3[/COLOR]
[COLOR=black]Open jumping - PM[/COLOR][COLOR=black]A1, A2 , A3[/COLOR]
[COLOR=black]Biegi dla początkujących - agility[/COLOR][COLOR=black]A0[/COLOR]
[COLOR=black]Biegi dla początkujących - jumping[/COLOR][COLOR=black]A0[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]16.00 - zakończenie zawodów [/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]UWAGA:[/COLOR]
[COLOR=black]Klasa A0 - NIE bierze udziału w Open Agility i Jumping - liczonym do Pucharu Polski i nie ma wpisów do kart pracy.[/COLOR]
[COLOR=black]Klasa A0 nie jest oficjalną klasą prób pracy.[/COLOR]
[COLOR=black]W klasie A0 mogą startować psy, które nigdy nie startowały na zawodach oficjalnych w klasie A1,[/COLOR]
[COLOR=black]i są w wieku nie młodszym jak 18 miesięcy.[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]Pozostałe warunki przyjmowania na zawody - tak jak podano w regulaminie wystaw i imprez kynologicznych ZKwP [/COLOR]
[COLOR=black]oraz regulaminu agility[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4][COLOR=black]Startowe dla klasy: A1, A2, A3: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]80 PLN/2 dni - 6/7 maja[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]Startowe dla klasy A0: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]50 PLN/2 dni - 6/7 maja[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4][COLOR=black]Wpłaty prosimy kierować na konto:[/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[COLOR=#ffffff][FONT=Arial][COLOR=black][B]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ffffff][FONT=Arial][COLOR=black]

[CENTER][B]PKO BP S.A. O/Płock 49 1020 3974 0000 5002 0002 3960[/B]
[/CENTER]


[CENTER]09-407 PŁOCK ul. Jesienna 10 skr. 56

[CENTER]tel/fax (0 24) 263 68 38[/CENTER]

[/CENTER]
[/COLOR][/FONT][/COLOR][CENTER]
[CENTER][COLOR=black]noclegi [/COLOR][URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/agility/zawody/ppaplock-06/hotele.htm"][COLOR=black](INFO)[/COLOR][/URL][/CENTER]

[COLOR=black][/COLOR]

[FONT=System][SIZE=4][COLOR=blue][B]Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]


[CENTER][FONT=System][SIZE=4][COLOR=blue][B]Zgłoszenia można już wysyłać na adres: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[CENTER][EMAIL="[email protected]"][FONT=System][SIZE=4][COLOR=blue][B][email protected][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL]
lub on-line:
[URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl"][B][COLOR=blue]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl[/COLOR][/B][/URL]
[COLOR=red][B]do 1 MAJA[/B][/COLOR]
[/CENTER]
[/CENTER]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saba']A ja będę tylko pierwszego dnia
:flaming: :onfire: :stormy-sad: :chainsaw: :zly7: :bigcry: :madgo: :wallbash: :2gunfire: :snipersm: :comp26: :cry: :pissed: :-( :angryy:[/quote]

No szkoda, wiem i bardzo nad tym boleję:(
:placz: :placz: :placz: Co ja bez Ciebie Saba pocznę :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Dorotko,
Fajnie, ze juz wszystko wiadomo i mam nadzieje, ze bedzie swietna zabawa!

Ale placze sobie z powodu tych zerowek z minimum wiekowym. Toc zerowki sa doskonale dla mlodych psiakow, ktore jeszcze nie moga startowac w zaawansowanych... Zeby chociaz od 12 miesiecy to bylo. Chlip, chlip, chlip...

Justyna

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Dorota kilka dni temu...minimum wiekowe zostalo ustalone odgorni i "gora" nie pozwolila na starty psow mlodszych niz 18 miesiecy :( Ciekawe tylko, bo w przedbiegach jakos chyba moga startowac mlodsze psy...:(
A taka mialam nadzieje, ze juz w tym sezonie sobie z Gnojkiem pobiegam...:(

Link to comment
Share on other sites

No tak... ja mam 2 takie gnojki, wiec mialam podwojna nadzieje.

A nie tak dawno w probach oficjalnych minimum wiekowe wynosilo 12 miesiecy (pamietam, bo moje starsze psy w takim wieku zaczynaly). Podejrzewam, ze w "zerowkach" bedzie niska frekwencja. Obstawiam, ze w wiekszosci psy ktore maja 18 miesiecy wystartuja w A1 i Openach...

Doroto, a za pozno juz na jakiekolwiek proby wywierania nacisku na "sily wyzsze"? Bo ja moge jakies pismo z prosba popelnic, gdyby to mialo jakakolwiek Szanse pomoc.

Justyna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Rozmawialam z Dorota kilka dni temu...minimum wiekowe zostalo ustalone odgorni i "gora" nie pozwolila na starty psow mlodszych niz 18 miesiecy :( Ciekawe tylko, bo w przedbiegach jakos chyba moga startowac mlodsze psy...:(
A taka mialam nadzieje, ze juz w tym sezonie sobie z Gnojkiem pobiegam...:([/quote]

No żałuję, ale ponieważ to zawody oficjalne pod patronatem FCI nie możemy robic wyjątków wiekowych. Przykro mi :(
Trudno, dla młodziaków będą narazie nieoficjalne zawody na rozgrzewkę:)

O pola namiotowe w samym Płocku trudno. Natomiast polecam ośrodki w Koszelówce "Zacisze" i "Zacisze BIS". Są domki, pawilony i pola namiotowe.
Jak znajdę telefony to podam.

Link to comment
Share on other sites

Koszelówka - [B]Ośrodek Wypoczynkowy "Zacisze"[/B] [B]i "Zacisze Bis"[/B]- Koszelówka, tel. (024) 277-25-28, 277-10-81, fax 277-25-28, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#800080][email protected][/COLOR][/EMAIL] , [URL="http://owzacisze.webpark.pl/"][COLOR=#800080]http://owzacisze.webpark.pl/[/COLOR][/URL]

To tak z rozpędu - ceny są dość przystepne
Agilitowcy robimy najazd na Koszelówkę 5-go maja ;) ?
Po dwóch wspólnych nocach i dniach pewnie juz rozpoznam Was i Wasze psy...
Tylko jak to jest daleko od Płocka i czy właściciele nas przetrzymają??

a i dopiero później doczytałam:
[B]Zwierzęta[/B]
[LIST]
[*]2zł doba[/LIST][B]Wszystkie psy muszą być na smyczy i w kagańcu[/B]

upss - już ja to widzę...

Link to comment
Share on other sites

Mnie i tak nie będzie :-( :-( :-( ale i tak zapytam :cool1: [quote name='belgunia']W klasie A0 mogą startować psy, które nigdy nie startowały na zawodach oficjalnych w klasie A1[/QUOTE]
Czy pies, ktory 1 raz startowal w A1 (bo A0 nie organizowali) z beznadziejnym rezultatem (3 detki na 3 biegi...) mógłby? Czy już nie...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Koszelówka - [B]Ośrodek Wypoczynkowy "Zacisze"[/B] [B]i "Zacisze Bis"[/B]- Koszelówka, tel. (024) 277-25-28, 277-10-81, fax 277-25-28, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#800080][email protected][/COLOR][/EMAIL] , [URL="http://owzacisze.webpark.pl/"][COLOR=#800080]http://owzacisze.webpark.pl/[/COLOR][/URL]

To tak z rozpędu - ceny są dość przystepne
Agilitowcy robimy najazd na Koszelówkę 5-go maja ;) ?
Po dwóch wspólnych nocach i dniach pewnie juz rozpoznam Was i Wasze psy...
Tylko jak to jest daleko od Płocka i czy właściciele nas przetrzymają??

a i dopiero później doczytałam:
[B]Zwierzęta[/B]
[LIST]
[*]2zł doba[/LIST][B]Wszystkie psy muszą być na smyczy i w kagańcu[/B]

upss - już ja to widzę...[/quote]

Dzięki CHI, że mnie wyręczyłaś:)

Spokojnie, z tymi nakazami jest na miejscu nieco inaczej:)
Pan Kierownik lubi zwierzęta i szanuje dobrze wychowane pieski:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myriad']No tak... ja mam 2 takie gnojki, wiec mialam podwojna nadzieje.

A nie tak dawno w probach oficjalnych minimum wiekowe wynosilo 12 miesiecy (pamietam, bo moje starsze psy w takim wieku zaczynaly). Podejrzewam, ze w "zerowkach" bedzie niska frekwencja. Obstawiam, ze w wiekszosci psy ktore maja 18 miesiecy wystartuja w A1 i Openach...

Doroto, a za pozno juz na jakiekolwiek proby wywierania nacisku na "sily wyzsze"? Bo ja moge jakies pismo z prosba popelnic, gdyby to mialo jakakolwiek Szanse pomoc.

Justyna[/quote]

Chyba nie będziemy robili precedensu z wiekiem psów.

Natomiast mogę zgodzić się na propozycję, że kto nie czuje się dobrze w klasie A1, a kiedys startował już na oficjalnych zawodach i nie uzyskał żadnego wpisu "doskonały" w tych oficjalnych próbach to proszę niech wystartuje w zerówkach. Z tym, że już w tych zawodach w Płocku nie weźmie udziału w klasie A1 ani Open, a dopiero w następnych.

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Nie ma sprawy Belgunia ;)

ale ile jest stamtąd do Płocka??? bo nie chce mi sie szukać...[/quote]

Ok. 12-15 km w stronę Kutna, można jechac z Płocka na Łąck, a następnie skręcic w lewo w Łącku na Gąbin,
lub
przed Łąckiem skręcic na Nowe Rumunki :) w lewo i jechac na Koszelówkę, droga bardzo malownicza przez piękny las.

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']
[CENTER][SIZE=4][COLOR=black]Startowe dla klasy: A1, A2, A3: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]80 PLN/2 dni - 6/7 maja[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]Startowe dla klasy A0: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]50 PLN/2 dni - 6/7 maja[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/quote]

A przewidziany jest start tylko jednego dnia? Czy jest wtedy niższa cena?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Chyba nie będziemy robili precedensu z wiekiem psów.

[COLOR=pink]Natomiast mogę zgodzić się na propozycję, że kto nie czuje się dobrze w klasie A1, a kiedys startował już na oficjalnych zawodach i nie uzyskał żadnego wpisu "doskonały" w tych oficjalnych próbach to proszę niech wystartuje w zerówkach. Z tym, że już w tych zawodach w Płocku nie weźmie udziału w klasie A1 ani Open, a dopiero w następnych.[/COLOR]

Dorota[/quote]

No więc [B]KOCHANI[/B] zawodnicy, zasady startu w klasie A0 zostały już nieco wcześniej ustalone na "wyższym szczeblu" i zasady te okreslają, że w klasie A0 nie będą startowali zawodnicy, którzy już kiedyś startowali w klasie A1 na oficjalnych zawodach. Tak więc klasa A0 tylko dla tych którzy [B]NIE BIEGALI W JEDYNKACH[/B].
Przykro mi ale to sprawiedliwe.

Pozdrawiam "zerówki" !!! :)

Dorota

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...