Jump to content
Dogomania

Fargo - stracony pies? Blagam o pomoc dla niego.


monika55

Recommended Posts

Ja tez nie mam zamiaru. Piszę co wiem.
Nie znam tematu "ulubieńce" znam jedynie "te najbardziej w potrzebie".
Co do ulubienców to moze każdy niech na siebie popatrzy, bo widzę tu juz ocenianie. Tyle co kto moze tyle daje, jak ktos nie wyrabia to widac nie moze, ale nie zrozumie tego ten który oczy ma tylko na swoje widzenie sprawy.
Tu jest tu jeden jedyny problem;każdy potrafi sie tylko domyslac, wymyslac, a nie pisac wprost jak dwa razy dwa , prostu, do ludzi, ale na okrętke, jak filozofy jakies czy co, i potem nijak to wygląda.
Komunikwatywnosc chyba nie oznacza te narzucanie swoich racji, a rozmowe.

Słyszłam takie powidzenie ostatniop;"mów do du...a d...cie osra."

Tak to tu wygląda i tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atrisko']
Teraz dalej :Misiek ogłoszeń ma całą masę ale coś słabo z odzewem... czyli coś jest nie tak...może trzeba zmienić tekst, może warto pstryknąć nowe zdjęcia[/QUOTE]

[B]Dobrze, to kto napisze Miśkowi zupełnie nowy tekst do ogłoszeń???
[/B]

Link to comment
Share on other sites

...może można to jakoś przerobić, ja taki tekst skeciłam, ale jak widać - nieskuteczny:(:( :niewiem:

„Zauważ to proszące spojrzenie!
Misiek marzy o prawdziwym domu, czeka tak długo, że prawie stracił już całą nadzieję...Czy ktoś go w końcu pokocha i weźmie ze sobą? Misiek ma 5 lat, jest średniej wielkości czarnym, bardzo sympatycznym kundelkiem. Został wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.
Niestety, dla większości ludzi jest zbyt przeciętny, by go zauważyć i docenić jego psią wierność...Jedyne czego Misiek pragnie, to być przez kogoś prawdziwie pokochanym i odwzajemnić to uczucie. Ten psiak to wielki pieszczoch, lubi spacery, szuka człowieka, który pokaże mu, że życie to nie tylko ciągły strach i tęsknota. Nie bądź obojętny, dostrzeż Miśka i zaopiekuj się nim!
Telefon kontaktowy – [COLOR=#000000][SIZE=3]519058615.”[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ja tam juz nieraz słyszałam , ze ludzie wolą czytac mniej, a znac więcej faktów...Ktos na jasnecie ogłosił psiaka, ale napisał tak długi tekst, ze moja znajoma powiedziała, ze przesada totalna...Ja tez bym w sumie wolała krótko zwięzłe chyba(nie mówie o tresci, żałosnie i błagalnie moze byc przciez ).
Moje zdanie mało ważne ale napisze.

Link to comment
Share on other sites

W wakacje zawsze adopcje marnie idą. Nawet w schronisku teraz już sie ruszyło. Dziekuje bico bo ja dzis nic nie wymyśliłam. Miałam dzisiaj sterylke mojej tymczaski. Musiałam przy niej siedziec, jak tylko sie ruszyłam to ona na tych drżących nożynach szła za mną. Albo mój pies jej dokuczał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...