Jump to content
Dogomania

Fargo - stracony pies? Blagam o pomoc dla niego.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monika55']Starszy - czyli nie ma szans?[/QUOTE]

szanse ma...nie uważam by 5/6-letni pies to był staruszek.
w przyszłym tyg. zgłoszę go do ogłoszenia w lokalnej gazecie, jak mi odpiszą i ogłoszenie + fota się ukaże, to wrzucę foto samego ogłoszenia na wątek.

[B]na kogo podawać namiary telefoniczne w ogłoszeniu????
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Na mnie lub na schronisko. Ja 507176898 lub schronisko
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]mój nr.....519058615[/COLOR][/SIZE][/B] e mail.....[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/QUOTE]

absolutnie w żadnych ogłoszeniach nigdy nie podawałam i raczej nie podam namiarów na schron, wiec siłą rzeczy podam namiary monika55.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Bico,sercem naszego schronu jest wlasnie dogomaniaczka shanti.Jestesmy wyjatkiem chyba w sensie pozytywnym. Tak ze nie ma strachu. Zmienilo sie u nas baardzo na korzysc.[/QUOTE]

to się bardzo cieszę z tej zmiany na korzyść:)

u nas w Lublinie - schron - obiekt, duży, nowoczesny ale wyselekcjonowani wolontariusze:razz: nie mogę robić psom ogłoszeń ani foto - to jak takiemu psu znaleźć dom, jak go ogłaszać?:-o:mad: także wolontariat mija się u nas z celem zasadniczym:(

Link to comment
Share on other sites

U nas bylo okropnie. Ale do upartych swiat nalezy. Warunki bytowe po poprzednikach niefajne. Ale ludzie z sercem do psow. I wet w koncu tez. A i remont sie szykuje. Schronisko nigdy rajem nie bedzie, ale psy odkarmione, bezpieczne. Wreszcie leczone, wolontariat mlodziutki tez jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Najlepsze ogloszenia sa w Metrze. Ale ja tam zrobic nie moge. Zawsze jest szansa ze trafi do papierowego.[/QUOTE]

czemu nie możesz?:-o:-(

Byłam u Mailo, napisałam tekst, są foty, lilo wykupiła Mailo zestaw ogłoszeń na bazarku.

Za Miśka też się weźmiemy, tu foty już są, też napiszę jakiś krótki tekst i też już pakiet dla Miśka ogłoszeniowy na bazarku zarezerwowałam:cool3:
no i też Misia do lokalnej gazety u mnie zgłoszę, powalczymy;)

na dniach tekst będzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...