Jump to content
Dogomania

Szydłowiec- potrzebna pomoc - co chwilę kolejne psy w potrzebie - najnowsze wieści w ostatnich postach


Recommended Posts

[quote name='piechcia15']razem z nią przyjechał jakaś mix owczarek (adoptowana)[/QUOTE]

To chyba ta wilkowata o którą pytałam... [B]Piechcia[/B], a mam pytanie, na ile adopcje z Pabianic są kontrolowane? Przepraszam za pytanie, ale nie znam tego schroniska.

A Nanowa to widzę kolejna ciotka dobra rada :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Witajcie cioteczki. Masakra tyle potrzebujacych,bezdomnych bid:shake:co na ta chwile wiadomo o Szczotku,czy ma watek ?[/QUOTE]

zasada jest niestety taka, ze te co są na ulicy i sa poza dozorem /monitoringiem Aimez/, czyli nie są z jej okolicy i ciezko będzie je dopilnowac - karmiąc - NIE MAJA WĄTKÓW...często jest tak, ze psy rozpływaja sie jak kamfora i tworzenie watku typu JEST - ZAGINAŁ nie ma sensu :( BOLESNA PRAWDA, ale nie jesteśmy w stanie pomoc WSZYSTKIM czterołapą...:( :( :(

SZCZOTEK mieszka pod tujami w bardzo ruchliwym miejscu, to, ze spi w tak urokliwym miejscu jak ogródek pizzeri to chwilówka - własciciele pizzeri nie dokarmiaja zwierzaków bo juz kdostali mandat za stwarzanie zagrozenia /cos w tym rodzaju...pani z sanepidu byla na pizzy i doniosła, ze walesa sie przy pizzeri duzo bepanskich, chorych psow!!!! PARADOKS!!!!m.in. Anioł, był tak i on...CHORY ŚWIAT...mandat za stwarzanie zagrozenia dostali, upomnienie zeby nie dokarmiać tez - nie wiem jakiego paragrafu uzyl sanepid...ale fakt jest....

Link to comment
Share on other sites

ze złapaniem to nie ma problemu...Aimez/Kama/pudzian sa na miejscu...on nie jest jakis wyjątkowo strachliwy - da sie podejsc :/

ale nie mamy mozliwosci wylapac go i trzymac GDZIES...Gdzies juz siedzi Casperek - to miejsce u znajomej kamy jest mocno awaryjne :/

najlepsze byloby DT :( na hotel w tej sytuacji nawet nie mamy szans - i tak duza praca przed nami....nawet nie chce myslec

Cywil/Ramzes -chyba ze pójdzie do DT od Zofiji/Majka-DT do konca czerwca/Casper-ma tydzien na zanlezienie miejscowki :(/
LATI nie licze - siedzi u mnie, ale na wylocie

Link to comment
Share on other sites

po prostu szkoda słów na to wszystko...
nie rozumiem gmin... w końcu mają na to kasę, specjalny środek w budżecie, a schronisk i przytulisk nie chcą budować...

współczuje Wam tam cioteczki... smutne to, co zrobicie krok to jakaś nowa bidulka zza rogu się wyłania, coraz bardziej wychudzona....

Link to comment
Share on other sites

przeszukałam szafy, popytałam u rodzinki i póki co niestety nic więcej poza tym, co kiedyś Wam przesłałam na bazarek niestety nie mam... a widzę, że kasa potrzebna, ale póki co niestety...
nawet teraz imienin ani urodzin nie mam, bo tak bym przynajmniej poprosiła, żeby znów zamiast niepotrzebnych prezentów, kaskę dla psiaków przekazali...

Link to comment
Share on other sites

:bluepaw:Tak akurat się zdarzyło, że muszę pozbyć się ciuszków z mojej zbyt przeładowanej szafy. Naprawdę są fajne, tyle że niekoniecznie już w moim rozmiarze... :-P, część z nich nie zdążyłam nawet założyć. Jeśli mogę przekazać je na taki bazarek - chętnie przekażę - tylko pliss o kontakt co jak i gdzie. Mieszkam w "prowincji" Piaseczno, ale w W-wie pracuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']przeszukałam szafy, popytałam u rodzinki i póki co niestety nic więcej poza tym, co kiedyś Wam przesłałam na bazarek niestety nie mam... a widzę, że kasa potrzebna, ale póki co niestety...
nawet teraz imienin ani urodzin nie mam, bo tak bym przynajmniej poprosiła, żeby znów zamiast niepotrzebnych prezentów, kaskę dla psiaków przekazali...[/QUOTE]


dzieki za dobre chęci... anita może w końcu zrobi bazarek z przesłanych przez Ciebie rzeczy ....
anita... rób, rób, bo obecny nasz bazarek jakoś stoi w miejscu ....


[quote name='izusia']:bluepaw:Tak akurat się zdarzyło, że muszę pozbyć się ciuszków z mojej zbyt przeładowanej szafy. Naprawdę są fajne, tyle że niekoniecznie już w moim rozmiarze... :-P, część z nich nie zdążyłam nawet założyć. Jeśli mogę przekazać je na taki bazarek - chętnie przekażę - tylko pliss o kontakt co jak i gdzie. Mieszkam w "prowincji" Piaseczno, ale w W-wie pracuję.[/QUOTE]

dzięki - kasa się upłynnia z naszych poprzednich bazarków ..
do anity bliżej, ale jak coś to możesz wysłać do mnie ....

Link to comment
Share on other sites

doszła wpłata od IVV na sterylke Latiki ...
...ufff ... a myślałam że coś nie tak zrobiłam bo trochę szło ale w sumie tak jak napisali 2 - 3 dni ...
... anita podaj nr konta to ci przeleję ...


wieczorem zrobię następny przelew od IVV :loveu::loveu::loveu::loveu: bo czekałam czy ten dobrze dojdzie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']przeszukałam szafy, popytałam u rodzinki i póki co niestety nic więcej poza tym, co kiedyś Wam przesłałam na bazarek niestety nie mam... a widzę, że kasa potrzebna, ale póki co niestety...
nawet teraz imienin ani urodzin nie mam, bo tak bym przynajmniej poprosiła, żeby znów zamiast niepotrzebnych prezentów, kaskę dla psiaków przekazali...[/QUOTE]

AKRUM..ja juz obfocialm twoj zasób...ale cholera robienie watków, rozsylanie tu i tam i szukanie kasy na zewnatrz mnie zabija czasowo..a tu jeszcze pracowac..trzeba :(

w sumie po śasiadach ciuszki pokazuje :) bo sa slicznosciowe!!!!!!
postaram sie dzis zrobic AKRUMOWY BAzzzaR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...