Jump to content
Dogomania

Bianka - śnieżnobiała królewna MA DOM!


kajkoowa

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) cudnie :) dziewczyny kto zawiezie Biankę do Kruszwicy do natalie ?:) chciałoby się ją miźnąć na dowidzenia :), ale jak się nie da to poproszę ją ode mnie wymiziać :)

Mam takie szczęście do chodzących nieszczęść :) a Bianka szła taka śliczna i zaniedbana że nie dało się jej zostawić samej sobie :) Gapcia jej towarzysza udało się bezpiecznie dostarczyć do domu :) no a po Biankę nikt nawet nie zapytał..

Natalie cieszę się bardzo, że Bianka trafi do kochającego domu :) Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

I juz wiem ,ze na pewno bedzie to wtorek!Musze byc dzis w pracy ,siła wyższa jak wiecie w naszym państwie!Mam wolny dzień jutro i wiozę mała do domku!Jestesmy juz dogadane telefonicznie z domkiem!No to czekaj na nas Natalie!Wyjeżdzamy myslę około 12 00!Zrobię zdjęcia!Natalie dzwoniła dzis do schroniska i tez juz jest dogadana.Ja zabieram Bianke z lecznicy juz wykąpaną!

Link to comment
Share on other sites

Pojechały :D natalie już wkrótce Bianka będzie z Tobą:) jej aż mi łzy sie zakręciły :) Piękna ta nasza Bianka:) bielusia jak nie wiem :) Pachnąca jak wiosna i dostałam buziaka na do widzenia :) Romka po powrocie na pewno zdjęcia wstawi :)
Wszystkiego dobrego "Maleńka" Bianeczko:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...