Jump to content
Dogomania

Enigma-PRZEŁAGODNA już w cudownym DS !


Enigma79

Recommended Posts

Zapraszam na bazarek dla Enigmy

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183741-Odbiornik-telewizji-cyfrowej-podlaczany-do-kompa-przez-USB-%E2%80%93-Mega-Sky-580-%28do-30.04%29?p=14492824#post14492824"]http://www.dogomania.pl/threads/183741-Odbiornik-telewizji-cyfrowej-podlaczany-do-kompa-przez-USB-%E2%80%93-Mega-Sky-580-(do-30.04)?p=14492824#post14492824[/URL][URL="http://www.dogomania.183741-Odbiornik-telewizji-cyfrowej-podlaczany-do-kompa-przez-USB-%E2%80%93-Mega-Sky-580-%28do-30.04%29?p=14492824#post14492824"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurczę, gdzie jest mój poprzedni post ?

Ja osobiście byłam kiedyś z sunią w parku za "Chatą" i nie wykazywała ona żadnej agresji do psa sporej wielkości, podobnie jak pisze Iza poniżej miałam wrażenie, że ma ochotę na zabawę z nim.

Fergilka : "(...) Sunia jest łagodna, jak przechodził Pan z psem to spokojnie podeszła do psiura obwąchała go, wykonała wręcz taki ruch doopką zachęcający do zabawy(..) Na koty jest obojętna, widziała jak wychodziłyśmy za brame, że coś tam przebiegło, ale nie zwróciła na to uwagi."

Link to comment
Share on other sites

Podniosę cię moja dzielna mała....jeszcze tylko 2 doby do miękkiego posłania, ciszy, pieszczot i spacerów.

Sandra, daj znać, czy potrzebna będzie smycz/obroża (mój Fredek waży 12 kg) czy Kinga to ma po Aresie np ? Jeśli nie, to postaram się zorganizować jutro po pracy.

Link to comment
Share on other sites

Kinga raczej nie ma po Aresie, ale są u niej szelki A.R.S. w których przyjechała Dafne, więc może uśmiechnij się do niej, żeby pożyczyła do czasu, aż Enigma nie dostanie własnej wyprawki ;)

Ze schroniska mogę ją zabrać na szelkach którejś z moich suk, powinny pasować, ale mam tylko po jednej parze, więc muszę wziąć je z powrotem.

Link to comment
Share on other sites

Ja jej jutro coś kupię (jaki to może być koszt ? :roll:)

Do ciebie, Sandra, jutro przedzwonię - możemy już pomału zaplanować przebieg soboty ?
Godz. spotkania w schronisku ?
Transport - zawieziesz Enigmę ( i mnie :D) na Bukowe ? Jeśli nie możesz, to daj znać,
agnieszka32 pisała w którymś poście, że może pomóc w transporcie, Fergilka też mówiła, że jakby co... ale jej bym nie miała sumienia już prosić-naszego małego Kubicę :D
I kwestia $ - płatne z góry czy wystarczy na razie moje 100 zł (czyli 10 dni) ?

Nie znam Kingi, nie mam jej numeru. Zadzwonić do niej i się zapytać o której by jej pasowała wizyta nowej współlokatorki ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Kinga raczej nie ma po Aresie, ale są u niej szelki A.R.S. w których przyjechała Dafne, więc może uśmiechnij się do niej, żeby pożyczyła do czasu, aż Enigma nie dostanie własnej wyprawki ;)
[/QUOTE]

Jakby co to niech Enigma korzysta z tych szelek. Przecież szybko znajdzie domek... ;)
A ja już się przyzwyczaiłam, że moje szeleczki są na wychodnym. :)

Sandra, zapomniałam Ci dać pieniądze za Dafne (bo Kinga nie chciała od nas nic z góry), a w sobotę jedziemy.. może jutro jakoś Ci podrzucę?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny !!!! :Help_2:
Jutro ok.10 odbieram z Sandrą Enigmę ze schronu.

Muszę :
- kupić wyprawkę (smycz, obrożę, jakiegoś gnata, zabawkę) : ca 150 zł (?)
- jutro wykupić suńkę : 65 zł
- być może opłacić wizytę u weta (nieschroniskowego)
- opłacić dt : 250 zł (+ 50 zł od A.R.S)
- i.... kupić karmę :( :( :(

Wiem, że każda ma na głowie jakieś deklaracje ale może chociaż jakaś karma wam została ? Please...

Link to comment
Share on other sites

Chita : dziękuję. Po raz pierwszy "wyciągam" pieska ze schroniska więc mam jeszcze mało doświadczenia
i trochę się obawiam chaosu (ja to sobie cenię jasność ;).

Mam nadzieję, że Sandra mi powie, jak ma wyglądać zbieranie i rozliczanie pieniędzy (czy na jej fundację
czy mam się tym zająć ja) .Jutro będę wszystko wiedziała, to w 1 poście umieszczę numer konta.

Ile karmy może dziennie zjadać taka sunia jak Enigma ? I ile kosztuje 1 kg zalecanej karmy ?

Obawiam się, że do jutra nie dam rady sama tego ogarnąć... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Chita : dziękuję. Po raz pierwszy "wyciągam" pieska ze schroniska więc mam jeszcze mało doświadczenia
i trochę się obawiam chaosu (ja to sobie cenię jasność ;).

Mam nadzieję, że Sandra mi powie, jak ma wyglądać zbieranie i rozliczanie pieniędzy (czy na jej fundację
czy mam się tym zająć ja) .Jutro będę wszystko wiedziała, to w 1 poście umieszczę numer konta.

Ile karmy może dziennie zjadać taka sunia jak Enigma ? I ile kosztuje 1 kg zalecanej karmy ?

Obawiam się, że do jutra nie dam rady sama tego ogarnąć... :([/QUOTE]
Pomoge w kwestiach organizacyjnych jak cos.

Jesli to Ty bedziesz sie rozliczala z DT, karmy itp to zbieraj na swoje konto. Bedziesz na bierzaco mogla uzupelniac pierwszy post...

Pamietam, ze ten DT nie ma aparatu. Na caly okres DT moge pozyczyc swoj zapasowy... tylko karty pamieci nie mam zapasowej...

Link to comment
Share on other sites

DT nie ma aparatu ? :( a to szkoda... czyli Kinga nie będzie nic pisała tutaj o małej...

Biegnę (znowu urywam sie z pracy) do zoologicznego po obroze, smycz.Dalej nie wiem, co mam robic z karma :(
Sandra mowila cos o Brit ale tej nie ma przeciez w zool. a pies musi dostac jesc juz jutro.F***

Link to comment
Share on other sites

Ale przecież pisałam, że na razie może mieć moje szelki, a smycze/linki to przecież Kinga ma, więc po co niepotrzebnie wydawać pieniądze- takie jest moje zdanie...

Karmę lepiej zamówić przez internet, bo taniej. My przy Dafne też nie miałyśmy od razu wora, kupiłyśmy w zoologicznym, tyle aby starczyło na 3 dni i Sandra dowiozła potem worek.

Od nas Kinga nie chciała od razu pieniędzy za tymczas- nie wiem jak będzie w tym przypadku. Można dać np. jakąś zaliczkę, ale przecież nie wiadomo ile sunia tam będzie, to jak zapłacić z góry?

Link to comment
Share on other sites

Ja zrozumiałam, że smyczy sunia mieć nie będzie... Wydałam przed chwilą 74 zł (smycz 33,80, obroża 24,90,kosc 5,40, pileczka 9,90) Czy ktos moze mi podac chociaz w przyblizeniu cene karmy ? np BRIT 15 kg ?
Nie mam mozliwosci robienia przelewow przez internet wiec bede szukala osoby, ktora by za mnie zamowila karme a ja jutro moge dac pieniadze.

Link to comment
Share on other sites

Mogę też odsypać karmy od moich darmozjadów :evil_lol: i podrzucić wieczorem do Greven (mogę dać też obrożę, smycz, mam więcej więc to nie problem.. drugich szelek nie dam bo mam ostatnie ;)) I będziecie miały na jutro. Bo kasa przecież potrzebna- deklaracji brak :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Ja zrozumiałam, że smyczy sunia mieć nie będzie... Wydałam przed chwilą 74 zł (smycz 33,80, obroża 24,90,kosc 5,40, pileczka 9,90) Czy ktos moze mi podac chociaz w przyblizeniu cene karmy ? np BRIT 15 kg ?
Nie mam mozliwosci robienia przelewow przez internet wiec bede szukala osoby, ktora by za mnie zamowila karme a ja jutro moge dac pieniadze.[/QUOTE]


Brita zamawiam na krakvecie, ten zwykły Adult 15kg - 95zł, ja biorę ten Lamb&Rice dla moich za 135 zł (15kg)

[URL="http://www.krakvet.pl/karmy-podzial-firm-brit-c-23_25_144.html"]http://www.krakvet.pl/karmy-podzial-...23_25_144.html[/URL]

Jak chcesz to mogę zamówić choćby zaraz, ja wybieram zawsze opcje płatność przy odbiorze, wtedy oni od razu wysyłają i w następny dzień jest (w związk z tym , że dzis piątek myślę, że karma dotrze w poniedziałek/wtorek), tylko trzeba być w domu, albo dogadać się z kurierem. Jak się wybierze opcje płatność przelewem trwa to zawsze troszke dłużej, bo czekają na zaksięgowanie kwoty..

W adresie do wysyłki można podac adres Kingi np.

Link to comment
Share on other sites

Trochę już ochłonęłam.Suńka dostanie ode mnie na szczęśliwy początek to, co przed chwilą kupiłam.Dziewczyny z wątku bullowatych już mi wytłumaczyły, co i jak więc najpierw zakupię 3 kg np Puriny a później będę zamawiac w internecie bądź poproszę kogos. Dziękuje , ze zagladacie, reagujecie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fergilka']Najprawdopodobniej wszystko poszło się je...ć..

Nie widziałam, że w takim świecie, wśród takich ludzi, wśród dogomaniaków są machlojki i przekręty....

Więcej pewnie napisze Enigma:-([/QUOTE]

??co sie stalo??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...