Jump to content
Dogomania

Enigma-PRZEŁAGODNA już w cudownym DS !


Enigma79

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marta, ja nie mam do nikogo pretensji,wierze, ze kazdy sie stara i robi co moze. Ja tylko dziele sie z Wami moim brakiem wyjscia.... nie mam co zrobic z sunia od 14.05, pozostaje jedno wyjscie, wiecie jakie. Mowilam wiele razy, ze jesli bedzie to tylko kwestia finansowa, sprobuje dac rade - sunia deklaracji ma tylko na polowe przecietnego kosztu za dt na 1 mc ale dolozylabym. Ale to nie o finanse chodzi tylko o BRAK DT, ktorego nie jestem w stanie jej zapewnic.

Cudak - jutro zadzwonie pod ten numer, teraz juz nie wypada bo pozno jest, dziekuje...intuicja podpowiada mi, ze to bedzie pudlo.

Link to comment
Share on other sites

chita...u Eni od początku same AWARYJNE... nie wyszło z Kingą, potem Dagmarą, u Ewy tez nie może zostac na dłuzej (tzn bez przerw) to nie jest rozwiazanie ani dla psa ani dla nas :(

bebecik - dziekuje wam ale własnie nie o finanse (na razie) chodzi tylko ten dt.....

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj była informacja, że nie ma miejsc (to jest p.Danusia, prawda ?) Teraz pierwszeństwo ma Halo bo jest chory.

Cytuję, Fioneczka napisła wczoraj o 11.04 : "no to już wiem że u Danusi miejsc nie ma"

Łukasz dał mi płytę ze zdjęciami i filmami Eni ale nie mam siły tego oglądać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Na pewno pisałyście o tym, ale nie mam teraz czasu czytać całego wątku od początku, przepraszam. Czy Eni jest sprawdzona na dzieci? Jeśli tak MOŻE mam pomysł ale nic nie obiecuję na razie.[/QUOTE]
Tak Eni jak najbardziej moze mieszkac z dziecmi. Jest spokojna, nie skacze na ludzi, nie ma w niej ani odrobiny agresji do czlowieka.

Link to comment
Share on other sites

Już piszę o co chodzi:
akurat dzisiaj napisała do mnie pani z pytaniem o losy szczeniaków które kiedyś ratowaliśmy (atomówki-amstaffki :evil_lol:) z pseudohodowli. Napisała że wie że minęło już dużo czasu od tamtej interwencji, ale jeśli jakiś inny bullowaty jest w potrzebie to ona ma otwarte serce i chętnie da mu dom. Co prawda Eni to nie szczeniaczek :evil_lol: ale napisałam jej o niej - przedstawiłam sytuację, może to znak od losu że akurat dzisiaj się skontaktowała? W domu są dzieci, dlatego pytałam. Państwo mieszkają w bloku na parterze, na obrzeżach miasta, szukają psa - przyjaciela i członka rodziny.

Żeby w razie czego nie dawać psa w ciemno, przesłałam też oprócz opisu Enigmy ankietę adopcyjną dla TTB, mam nadzieję że pani odpisze i będzie wiadomo na czym stoimy.

Jedynym problemem jest odległość - to strasznie daleko, kompletnie drugi koniec Polski od was, nie wiem czy jeśli przyjdzie co do czego (bo na razie to oczywiście tylko spekulacje), czy zgadzacie się i praktykujecie wydawanie psa do adopcji w tak odległe okolice?

To na razie baardzo hipotetyczna sytuacja i nie wiem czy coś wyjdzie... ale może...?

Eni to cudna psina, zasługuje wreszcie na szczęście i spokój już do konca życia.

Link to comment
Share on other sites

Pinkmoon : dziękuję... nie wiem,jak to daleko od Sz-na ale Eni miała w sumie jechać do Holandii (transport z potencjalną właścicielką),
oby i jej się w koncu poszczęściło, napisz proszę, jeśli będzie coś wiadomo na pewno.

Link to comment
Share on other sites

Pani mieszka w Krośnie.

Ale zanim zaczniemy ustawiać transport poczekajmy, aż odpisze czy Eni ją zauroczyła, i na odp do ankiety - czy to odpowiedzialny domek. Myślę że w razie czego trzeba by też zeby ktoś sprawdził to na miejscu - przy tak dalekiej odległości nie możecie przecież ryzykować, że Eni zostanie na lodzie po raz kolejny, tylko że kilkaset km od was.

Jak tylko będę wiedziała to dam wam tutaj znać.

Link to comment
Share on other sites

Aga - nie wyrzucaj sobie, że podjęłaś złą decyzję co do hoteliku w Szczecinku, bo nie było możliwości, by Eni mogła pojechać do Szczecinka.
Są tam zarezerwowane miejsca dla psów z tzw. Bandy Bogatyńskiej, zwolniły się 2 miejsca, ale już były psy na te miejsca umówione.
Ja też próbuję organizować jakiś DT, jest jedna Pani, która niedawno straciła suczkę, Krzysztof - właściciel Bena (Fluka) mówił jej o Eni i o jej sytuacji. Podeślę mu link, by Pani mogła sobie poczytać o suni... Będę czekać na wiadomość.

I proszę Aguś, pomyśl o przetrzymaniu Eni te 3 gorące dni u siebie. Nic się jej nie stanie, jeśli będzie w domu 8 godzin sama, większość psów siedzi w domu pod nieobecność właścicieli co najmniej 8 godzin. Myślę, że to lepsze wyjście, niż oddanie jej do schroniska. W ostateczności może ją umieścić w Hotelu w Sierakowie na te 3 dni. Numer 914526588, 694468353. Nie jest to zbyt dobry hotel, ale lepszy niż schronisko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...