Jump to content
Dogomania

Lolek - łagodny psiak prosi o dom


Romka

Recommended Posts

[COLOR=red][B]Ja też życzę Lolkowi wreszcie upragnionego i kochającego człowieka.[/B][/COLOR]

[B]Wyciągłam dzis Lolusia i Linkę razem na spacerek. Szedł za Linką i widać że dobrze mu w jej towarzystwie- to takie dwa subtelne psiaki. Trzeba ich koniecznie razem wyciągać na spacery bo niedługo z Linką będzie to samo co z Lolkiem . Same słowa niewiele mogą pomóc w odmianie jego losie ale zmasowane nasze działania na wszystkich możliwych polach ...napewno tak.[/B]

[COLOR=navy][I][B]Patrząc na niego jak po powrocie do schroniska dzielnie sobie radzi myszkując po wszystkich zakamarkach schroniskowych; widzę go na jakims przyjaznym mu podwóreczku, którego będzie gospodarzem.[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Cały czas o Lolciu na FB przypominam. O Ruperciku i Milusi też...[/QUOTE]
Ubocze,bardzo dziękuję.:lol:Ja też wierzę,że może na wiosnę Lolusiowi odmieni się los,jeśli nie znajdziemy mu domu stałego to może znajdzie się dom tymczasowy.;)Czego Lolusiowi życzę jako i sobie też.;)A Ziutce dziękujemy bardzo za ogłoszenia.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Cudnie, że jest znów allegro.:loveu: Tylko jedna uwaga. Tam chyba w mailu Romki jako kontakcie po "m" trzeba postawić kropkę. To chyba moja wina, bo wcześniej na wydarzeniu FB sam pominąłem tę kropkę:oops:, a potem tak już poszło.[/QUOTE]

Ja jeszcze przypomnę o kropce, bo bardzo ważne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']czesc Lolek:) co u Ciebie?[/QUOTE]

A cóz może być slychać u Lolka? Codzienna wegetacja w schroniskowym boksie, jedna pozytywna okolicznośc to ta że mieszka teraz z dwiema spokojnymi suniami : Lineczka i Helką. Lolek jak wychodzi na spacer poza schron to po niedługim czasie bardzo chce do niego wracać i czeka biedaczysko przed furtką do boksu aby jak najszybciej do niego wejść.
Dla mnie to jest bardzo przygnębiający widok...

[I][B]Obserwując obecnie zainteresowanie jego losem tylu wrażliwych ludzi, miejmy nadzieję że w końcu uda się Lolkowi znaleść przyjazną dłoń człowieka, która go przygarnie na stałe, otoczy miłością do końca jego dni....[/B][/I]
.
[I][COLOR=red]Ogromnie mu tego życzę.[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...