Jump to content
Dogomania

Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu


mari23

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oj chciałabym Cię zobaczyć w wersji krwisty befsztyk :D

ta duża suka to pewnie wilczarz irlandzki,stawiam że to Klementina,a owczarek belgijski to też suka- Dasti :)
znam te panny osobiście

Agi masz pierwszy mały sukces w pracy z Budyniem,pracujcie dalej,a osiągniecie sukces,wierzę w Was!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elisse']oj chciałabym Cię zobaczyć w wersji krwisty befsztyk :D

ta duża suka to pewnie wilczarz irlandzki,stawiam że to Klementina,a owczarek belgijski to też suka- Dasti :)
znam te panny osobiście

Agi masz pierwszy mały sukces w pracy z Budyniem,pracujcie dalej,a osiągniecie sukces,wierzę w Was![/QUOTE]

i ja też wierzę !!!

a krwisty befsztyk.... ha ha

Link to comment
Share on other sites

Dziś na szkoleniu juz nie było tak sielankowo. Był Czesio (chart),który na placu grzeczny jak aniołek,ale w samochodzie gdy Budyń przechodził obok,sprawiał,że auto zamieniało się w statek na pełnym oceanie w czasie sztormu przy 10 w skali beauforta. ;) No i było jeszcze kilka momentów,które zagrzały Budyniem. Ale przynajmniej moje małe psiątko się wybiegało.No i w ogóle on lubi to miejsce.Jak tylko wysiadamy z auta,to od razu przestaje mnie słuchać :) Tak jest pozytywnie podniecony hehe Do samochodu Moniki rudzielec sam wskakuje bez zaproszenia.W ogóle jak ją zobaczył juz z daleka,to od razu miłość w ślepiach mu wyskoczyła. Po szkoleniu obowiązkowy spacer po polnej drodze mający na celu spokój,sielankę i pozytywny odlot dał odwrotne rezultaty.No bo właśnie przyjechali Państwo z pieskiem(a przecież teren szkoleniowca Budyń nie ma zamiaru z nikim dzielić) ,w między czasie Budyń przeganiał z nory jakieś bezczelne zwierzątko,a na to wszystko właśnie się zorientował,ze tam w dali to stoją jakieś wielkie psy co prychają zamiast po ludzku szczekać ;)...Żyć nie umierać !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agiojoj']Dziś na szkoleniu juz nie było tak sielankowo. Był Czesio (chart),który na placu grzeczny jak aniołek,ale w samochodzie gdy Budyń przechodził obok,sprawiał,że auto zamieniało się w statek na pełnym oceanie w czasie sztormu przy 10 w skali beauforta. ;) No i było jeszcze kilka momentów,które zagrzały Budyniem. Ale przynajmniej moje małe psiątko się wybiegało.No i w ogóle on lubi to miejsce.Jak tylko wysiadamy z auta,to od razu przestaje mnie słuchać :) Tak jest pozytywnie podniecony hehe Do samochodu Moniki rudzielec sam wskakuje bez zaproszenia.W ogóle jak ją zobaczył juz z daleka,to od razu miłość w ślepiach mu wyskoczyła. Po szkoleniu obowiązkowy spacer po polnej drodze mający na celu spokój,sielankę i pozytywny odlot dał odwrotne rezultaty.No bo właśnie przyjechali Państwo z pieskiem(a przecież teren szkoleniowca Budyń nie ma zamiaru z nikim dzielić) ,w między czasie Budyń przeganiał z nory jakieś bezczelne zwierzątko,a na to wszystko właśnie się zorientował,ze tam w dali to stoją jakieś wielkie psy co prychają zamiast po ludzku szczekać ;)...Żyć nie umierać ![/QUOTE]

czy pan szkoleniowiec to widział?
czy też, kiedy Budyń go zobaczył - przeistoczył się w łagodnego baranka? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']czy pan szkoleniowiec to widział?
czy też, kiedy Budyń go zobaczył - przeistoczył się w łagodnego baranka? ;)[/QUOTE]
Szkoleniowiec raczej widział:mad:Nawet musiał trochę,jakby to ująć,z mniejszym uczuciem podejść do rudzielca.
Wspomniał nawet,że chyba będzie musiał przyjechać wkrótce do nas i wyjść na "nasz" spacer,żeby mieć pełny obraz wyczynów Budynia.No bo przy szkoleniowcu,jak do tej pory Budyń jeszcze nie odkrył do końca swej prawdziwej mordy:cooldevi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agiojoj']Szkoleniowiec raczej widział:mad:Nawet musiał trochę,jakby to ująć,z mniejszym uczuciem podejść do rudzielca.
Wspomniał nawet,że chyba będzie musiał przyjechać wkrótce do nas i wyjść na "nasz" spacer,żeby mieć pełny obraz wyczynów Budynia.No bo przy szkoleniowcu,jak do tej pory Budyń jeszcze nie odkrył do końca swej prawdziwej mordy:cooldevi:[/QUOTE]

czyli "wyszło szydło z worka", Budyniowi nie udało się zgrywać aniołeczka w futrzastej skórze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agiojoj']No tak:evil_lol: Jak się patrzy w lusterko na psią sznupę,to się potem skręca w jakieś manowce;)[/QUOTE]

[quote name='sharka']oj tam oj tam, przez krótką chwilę zobaczyłyśmy piękną wieś polską z perspektywy bocznej drogi ;) zawsze mogę zamknąć oczy :][/QUOTE]

no proszę - jak żal się z Budyniem rozstać, to "na skróty" trzeba było jechać, żeby dłużej go wozić ;)
to w ramach szkolenia było takie przyzwyczajanie do samochodu? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[SIZE=4][COLOR=darkgreen][B]Pozdrawiamy zimowo i świątecznie[/B][/COLOR][/SIZE] ;)
[SIZE=4][COLOR=darkgreen][B]Życzymy zdrowych i wesołych[/B][/COLOR][/SIZE] :tree1:

[B]Zima jest beee...[/B]

[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1696/201112221563a.jpg[/IMG]

[B]...w domciu lepiej[/B]

[IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7927/201112181555cropa.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agiojoj'][SIZE=4][COLOR=darkgreen][B]Pozdrawiamy zimowo i świątecznie[/B][/COLOR][/SIZE] ;)
[SIZE=4][COLOR=darkgreen][B]Życzymy zdrowych i wesołych[/B][/COLOR][/SIZE] :tree1:

[B]Zima jest beee...[/B]

[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1696/201112221563a.jpg[/IMG]

[B]...w domciu lepiej[/B]

[IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7927/201112181555cropa.jpg[/IMG][/QUOTE]

cudny on !!!!:loveu:

I ja także z całego serca życzę Wam wszystkim Świąt przepełnionych dobrem i radością !!!:loveu:
Niech to ogromne dobro, którym każdego dnia obdarzacie najbardziej skrzywdzonych i bezbronnych powróci do Was tysiąckrotnie !!!
:tree1::tree1::tree1::tree1::tree1:


no i uważnie słuchajcie, co Wasze psiaki w Wigilię ludzkim głosem powiedzą ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agiojoj'][SIZE=4][COLOR=red][B]Odwiedziny Mikołaja z reniferem[/B][/COLOR][/SIZE] ;)

[IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3913/renifere.jpg[/IMG][/QUOTE]

jaki wspaniały Mikołaj !!!
Jaki wspaniały renifer !!!!!!


Czy na "Nowy Roczek" też możemy liczyć?:cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']A reniferek ma takie żaróweczki w oczkach... ;)[/QUOTE]

i może jeszcze pozytywkę na baterie? ;)


choć serce mam pełne smutku dzisiaj - życzę Wam w Nowym 2012 Roku 366 szczęśliwych, dobrych dni, pokoju w sercu, zdrowia na ciele i duszy, a radości w domu, w pracy i na wszystkich wątkach dogomanii!!!! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!:iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam...nie pytajcie dlaczego nas tu wciąż nie ma.Jesteśmy....tyle,że rzadko...

[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8470/bbuuuddd.jpg[/IMG]

W lutym zostałam babcią.Parę dni temu córka nocowała u mnie.Budyń początkowo strasznie się stresował z zazdrości;) Jak się stresuje,to zaszywa się w łazience.
Ale po wspólnie spędzonej nocce widać było po nim,że już z pełną aprobatą i czułością przyjął nowego członka Rodziny:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...