Jump to content
Dogomania

[ FNiZ ] Jamniś Teoś ma dom


jola od jadzi

Recommended Posts

[quote name='polubek']cosik się biedna nie wyrabia.
bez dalszego komentarza[/QUOTE]
do pewnych rzeczy po prostu trzeba dorosnąć :( smutne, ale prawdziwe ... dzieci zakrywając oczy uważają, że nikt ich już nie widzi ... milcząc uważają, że ich nie ma ... :( niestety w tym przypadku są ofiary ... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wysłałam link osobie, która była zainteresowana adopcja jamnika. nie dostrzegłam tylko kontaktu do osoby, a nie mam czasu zeby sie przedrzec nawet jesli to tylko 8 stron:( rzuccie jakis nr tel, w razie gdyby tamta osoba sie zainteresowala i odp mi na miala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola od jadzi']do mnie. Mam nadzieję, że dzisiaj sobie porozmawiam z owym właścicielem i ustalę, w jakim okresie czasu był właścicielem[/QUOTE]
Ja jestem z kolei ciekawa, kto widnieje na dokumencie adopcyjnym (poza właścicielem). Kto dorosły brnie w ten kaliber porażek adopcyjnych i pomaga Nice dogrywać formalności ze schroniskiem, a nawet jeśli sprawa danego psa nie dotyczy schroniska, kto ma tyle odwagi, by się podkładać? Są na dogo dzieci, mocno zaangażowane, co więcej mądrze zaangażowane w psie sprawy i ufający im dorośli, którzy w takich "przezschroniskowych", czy też bez związku ze schronem adopcjach pomagają. Myślałam dotąd, że Nika należy do tego chlubnego grona dzieci i ma przy sobie dobrze prowadzącą ją osobę dorosłą. Mea culpa, myliłam się.

Link to comment
Share on other sites

A więc...
Już po kontakcie z właścicielem Teosia. I tu niespodzianka.
Teoś był u niego od 5 lat.
Od czasu do czasu dawał nogę, kilkakrotnie był odbierany przez niego z łódzkiego schroniska.
Pan nie ma pojęci kim jest Nika28, pierwszy raz zobaczył dziewczynkę na oczy wczoraj, kiedy to przyszła do niego z jakąś dorosłą kobietą.
Pan nie podpisywał z nikim żadnej umowy adopcyjnej.
Szukamy Teosiowi nowego domku.
[B]
Niko!!!! Gdzie jest Skubi????[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']A więc...
Już po kontakcie z właścicielem Teosia. I tu niespodzianka.
Teoś był u niego od 5 lat.
Od czasu do czasu dawał nogę, kilkakrotnie był odbierany przez niego z łódzkiego schroniska.
[COLOR=Red][B]Pan nie ma pojęci kim jest Nika28, pierwszy raz zobaczył dziewczynkę na oczy wczoraj, kiedy to przyszła do niego z jakąś dorosłą kobietą.
Pan nie podpisywał z nikim żadnej umowy adopcyjnej.[/B][/COLOR]
Szukamy Teosiowi nowego domku.
[B]
Niko!!!! Gdzie jest Skubi????[/B][/QUOTE]

Ale jazda [COLOR=White]................[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']A więc...
Już po kontakcie z właścicielem Teosia. I tu niespodzianka.
Teoś był u niego od 5 lat.
Od czasu do czasu dawał nogę, kilkakrotnie był odbierany przez niego z łódzkiego schroniska.
Pan nie ma pojęci kim jest Nika28, pierwszy raz zobaczył dziewczynkę na oczy wczoraj, kiedy to przyszła do niego z jakąś dorosłą kobietą.
Pan nie podpisywał z nikim żadnej umowy adopcyjnej.
Szukamy Teosiowi nowego domku.
[B]
Niko!!!! Gdzie jest Skubi????[/B][/QUOTE]

Chyba nikt się nie zdziwi, że ja już z tego nic nie rozumiem. Było schronisko, adopcja?
Czy Nika odebrała psa tego Pana ze schroniska i zawiozła go do niego?
No i czemu szukamy domu, skoro ma właściciela?

Link to comment
Share on other sites

nic już nie rozumiem ... a ta Pani, której Nika dała Spajkiego przed przyjazdem autobusu, to skąd się wzięła? i skąd Nika nagle wytrzasnęła tego Pana? A Skubi to chyba inny pies, prawda? Wiem, że dziś jestem zmęczona, ale chyba nie aż tak ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']
Od czasu do czasu dawał nogę, kilkakrotnie był odbierany przez niego z łódzkiego schroniska.
[/B][/QUOTE]

Asik właśnie dla tego szukamy mu nowego domu.
Ten pies już wystarczająco długo plącze się po świecie.
Właściciel nie był również zainteresowany odbiorem psa. Cyt: " Mogą go Panie przywieźć ale i tak znowu ucieknie.."

My też nic z tego nie rozumiemy i myślę, że długo nie zrozumiemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola od jadzi']A przez ile mamy dzielić wypowiedzi Niki?

Niko, cały czas czekamy na wiadomość, gdzie jest Skubi ?[/QUOTE]

Sama ją podziel przez ile chcesz. Jest mi naprawdę przykro z powodu tego co piszecie tutaj o Nice.
Nie znam Niki tak długo jak wy. Ale byłam z nią w sytuacji w której niejeden dorosły człowiek by się poddał a ona nie, walczyła o to aby pies był bezpieczny. Nie wiem ile Nika błędów popełnila ale pewnie zdarzają sie każdemu.
Rzeczywiście jest sama w swoich zmaganiach więc pewnie nie ze wszystkim daje radę.
Ale przecież wiedzieliście wcześniej co robi, że ma 13 lat i nikt się nigdy nie zapytał o to czy ma jej kto pomóc.
Gwarantuję, że Nika jest dziewczynką bardzo dobrze wychowaną i bardzo wrażliwą.
I jeszcze jedno co zauwazyłam nie tylko na tym wątku. Jak to możliwe, że ludzie którzy kochają psy i im pomagają niejednokrotnie poświęcając dużą część swojego życia są tak mało wyrozumiali i okrutni do innych ludzi?
A do dzieci?
Pewnie zaraz i mnie zakrzyczycie ale może ktoś z Was się nad tym zastanowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola od jadzi']A przez ile mamy dzielić wypowiedzi Niki?

Niko, cały czas czekamy na wiadomość, gdzie jest Skubi ?[/QUOTE]

Sama ją podziel przez ile chcesz. Jest mi naprawdę przykro z powodu tego co piszecie tutaj o Nice.
Nie znam Niki tak długo jak wy. Ale byłam z nią w sytuacji w której niejeden dorosły człowiek by się poddał a ona nie, walczyła o to aby pies był bezpieczny. Nie wiem ile Nika błędów popełnila ale pewnie zdarzają sie każdemu.
Rzeczywiście jest sama w swoich zmaganiach więc pewnie nie ze wszystkim daje radę.
Ale przecież wiedzieliście wcześniej co robi, że ma 13 lat i nikt się nigdy nie zapytał o to czy ma jej kto pomóc.
Gwarantuję, że Nika jest dziewczynką bardzo dobrze wychowaną i bardzo wrażliwą.
I jeszcze jedno co zauwazyłam nie tylko na tym wątku. Jak to możliwe, że ludzie którzy kochają psy i im pomagają niejednokrotnie poświęcając dużą część swojego życia są tak mało wyrozumiali i okrutni do innych ludzi?
A do dzieci?
Pewnie zaraz i mnie zakrzyczycie ale może ktoś z Was się nad tym zastanowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...