Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa onka merle prosi o dom na ostatnie miesiące swojego życia. Już za TM. :(


siekowa

Recommended Posts

[B]KORA – wyjątkowa sunia do adopcji[/B]

[B]Piękna prawda? [/B]
Wszyscy mówią, że tak. Ale na tym się kończy zainteresowanie Korą.
[B]Czemu?[/B]
Ponieważ sunia ma 13 lat. Przez 9 lat dzielnie służyła w firmie. Niestety firma została przestała funkcjonować, a Kory nie miał kto zabrać więc 4 lata temu trafiła do schroniska.
[B]A kto będzie chciał starego psa?[/B]
Nie daj się uwieźć jej wiekiem. Jest bardzo energiczna i silna. Choć z dnia na dzień marnieje… tych białych łatek też jej przybyło, zwłaszcza na pyszczku.
[B]Jakie ma wymagania?[/B]
Dosyć duże, wręcz bardzo duże. Nie akceptuje zwierząt. To podstawa. Jak widzi psa nie reaguje na żadne wołania. Trzeba bardzo uważać. Co się dziwić jak wcześniej zza bram firmy nie miała kontaktu z psami… ani z dziećmi. Nie lubi dzieci. Pewnie po prostu nie wie co to jest. Małe, piszczące, dziwne…
Niskie ogrodzenia również odpadają… łatwo je przeskakuje.
[B]Są jeszcze jakieś „minusy”?[/B]
A no są… Kora miała trochę problemów zdrowotnych. Operacje, usg, badania krwi.. dostaje leki na wzdęcia, ranigast. Do tego jest na diecie. Je gotowanego kurczaka z ryżem bądź makaronem. Trzeba doglądać jej zdrowia.
[B]Na co dzień jest super psem. Radosnym, kochającym spacery i zainteresowanie. [/B]
Ale jak widzisz lista rzeczy zakazanych jest długa. Nie wiemy ile Kora ma jeszcze czasu… Czy zdąży jeszcze znaleźć swojego idealnego opiekuna? Wiele starszych psów nie zdążyło.. [B]Rafi, Oczko, Szczeniur, Biszkopcik…[/B]
Kora nigdy nie była w prawdziwym domu…
[B]Wiem.. i tym razem skończy się na tym, że piękna jest ale…[/B]

Przebywa w Azylu pod Psim Aniołem w Warszawie - Falenicy
Kontakt :
500-493-942, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
501-258-303

[URL="http://azyl-pod-psim-aniolem.blog.onet.pl/2,ID70467092,index.html"][COLOR=#0000ff]KORA (nr 237)[/COLOR][/URL]

Przez 9 lat, czyli większość mojego życia, stróżowałam przy fabryce. Byłam w tym dobra, więc obdarzono mnie zaufaniem. To był cały mój świat, nigdy nie zawiodłam, nie wpuściłam na teren nawet psa:) Gdy likwidowano fabrykę, pomyślałam, że przejdę na emeryturę.... ciepły dom, ludzie do kochania...

WYRZUCONO MNIE NA ULICĘ

Teraz mieszkam w azylu. Mówią, że mam małe szanse na dom, bo jestem już starszym psem. A ja marzę o tym, że ktoś mi jeszcze zaufa i da mi dom.

Czeka na dom w Azylu pod Psim Aniołem.
Kontakt w sprawie adopcji
500 493 942 lub 504 226 339

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/159/398b171f09b530df.jpg[/IMG][/URL]---------------------------------------------------------
[SIZE=2][COLOR=#000000]starsza, sympatyczna suczka o dominującym charakterze. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Mimo swojego wieku jest energiczna. Nie akceptuje psów i innych zwierząt. Wymaga doświadczonego właściciela. Teraz ma 11 lat. Czy resztę życia ma spędzić w azylu?[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#000000][SIZE=2]w azylu od: 23.10.2004r. wiek: 1995. porzucona na terenie zlikwidowanej firmy, gdzie stróżowała przez 9 lat. [/SIZE][/COLOR]

Zdjęcia Kory
[url=http://psi-azyl.fotosik.pl/albumy/380701.html]Kora szuka domu - Zwierz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Kostek']brazowa ja sie nie znam ale dlaczego to nie merle?[/quote]

nie,no przypatrzylam sie-moze byc!
w kazdym razie jest to niesamowite,moze zalozycielki watku zmieniłymy "laciata" na "owczarek merle",bo jest to naparwde COS :) ,a szkoda,ze tytul watku o tym nie mowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...