Jump to content
Dogomania

Pierwsza edycja Pucharu Polski Agility 2006


niuka

Recommended Posts

[quote name='Saba']Ja wysłałam zapotrzebowanie na kartę ale odopwiedzi żadnej.
A jak jest z książeczką pracy? Tylko trzy tygodnie a ja nie wiem jak to załatwić :-([/quote]
no widzisz, moja karta pracy zaginela.. wyslalam ja do Wawy z prosba o wydanie ksiazeczki (przeslysmy do A2) no i mam problem bo nie zrobilam ksera :( i tez bez odzewu.. a do tego bylo to rok temu:D no i nie wiem czy moge w ogole startowac w A2 skoro karty pracy nie posiadam ;/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saba']Tak, ale najpierw musisz zgłosić zapotrzebowanie.[/quote]
Do tej pory tak nie było.
Organizator miał zapas kart in blanco i na każdych zawodach oficjalnych debiutanci dostawali kartę bez uprzedniego zgłaszania zapotrzebowania.

Link to comment
Share on other sites

Wicie co z calym szcunkiem ja może i się nie znam ale jak dla mnie to za duzo tu pytan bez odpowiedzi apropos zawodow. Oficjalne podobno tak ?? I to nawet w temacie jest ze inauguracja PPA 2006 tak?? A tu organizatorzy rzucili pare haseł na początku i dalej nic. To ja się pytam skoro nie ma podanych dokładnych informacji a termin zgloszeń uplywa za dni 3 to czy zawody są odwołane ??

Link to comment
Share on other sites

Dobre pytanie?
Jestem żywo zainteresowana miejscem zawodów bo nie wiem czy pojadę samochodem. Chiałabym wiedzieć gdzie mam np rezerwowac nocleg żeby później nie doginać przez całą Wa-wę albo jak mam zorganizować sobie dojazd.
Organizatorzy zlitujcie się i nie trzymajcie nas w niepewności:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']Saba
a dlaczego nie ma konkretnych informacji?

swoją drogą kusi mnie aby zadzwonić do związku i po prostu się zapytać tam (w końcu są współorganizatorami, mamy wpłacić im kasę) o te zawody.[/quote]
Akurat w związku nigdy nie udało mi się niczego dowiedzieć na temat zawodów , niezależnie od tego, kto je organizował :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

Saba a uwazasz ze nie podanie miejsca zawodow to nie jest brak konkretnej informacji ??
Jak dla mnie to istotna sparawa bo chcialabym wiedziec gdzie zarezerwowac nocleg i co mam powiedziec swoim ludziom ktorzy chcieliby dojechac pociagiem na miejsce i co mam powiedziec ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...