Jump to content
Dogomania

LUCY na swoim :) trzymać kciuki


vega17

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj wieczorem dostałam tel., że Mitzi prawdopodobnie wraca z adopcji, wiec ją bedę musiała w tym drugim domu, o ile MIKUŚ jeszcze szuka suki, bo do dzis nie odpowiedziała mi. Bardzo mi przykro, ale chyba więc z domu i transportu nici. Czy ta Wasza sunia jest łagodna? Może udałoby sie ją umieścic w tym domu, który oddaje Mitzi? Zwrot z powodu agresji.
Może przerobicie ten watek na ogólny, bo tu odbywają sie wszelkie rozmowy?

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie odnośnie suńki - czy ona ma aktualne szczepienia, czy jest odrobaczona , wysterelizowana ?

I czy była by mozliwość dowiezienia suni w okolice Gliwic a tutaj juz sie nia zajmiemy :)

Sa ludzie chętni na DT a i byc może na dom stały.

Czekam na info :)

w razie czego moje gg 1430789

chodzi oczywiście o Lucy

Link to comment
Share on other sites

witam sunia ma szczepienia i jest odrobaczona, nie ma natomiast sterylki. oczywiście jest możliwość przywiezienia jej na śląsk. rozmawiam na temat Luzy z dziewczyna z Tarnowskich Gór w związku z Lucy , nie wiem moze rozmawiałyście ze sobą.barziej by nas intereował DS ale wiadomo jak to nie wypali to może być DT, sunia potrzebje cierpliwości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']sunia jest łagodna, nie ma z nią problemów. Tak czy siak wciąż czekam może ktoś się zgłosi w sprawie Mai. A co to za domek? Czy są dzieci? dobre warunki? Czemu tamta sunia jest/była agresywna?[/QUOTE]

Jeszcze nie dostałam odpowiedzi, czy wraca. Mitzi ma charakterek, jest zmanierowana i złosnica, ale u nas nie gryzła. Podobno bardzo rozpaczała za moim meżem. Chyba jest taka, bo tęskni i chce wrócić. To dwoje starszych ludzi, bez dzieci. Nie jestem pewna, czy po Mitzi w ogóle bedą jeszcze chcieli psa, ale spróbowac warto.

Jaki ruch zrobił sie tu na wątku. Lucy na Śląsku pewnie miałaby wiekszą szansę na dobry DT, niż w schronisku w Busku. Naprawdę jest piękna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...