Jump to content
Dogomania

Jesienne spacerki po Muchowcu :-)


leszek

Recommended Posts

Hej :D Pozdrówka dla wszystkich dwu i czterołapych uczestników sobotniego spacerku po katowickim airporcie :angel:

Fajnie było tyle, że zgodnie z przewidywaniami moje futerko leży teraz w pełnej depresji i ciężko zakochane wzdycha ....

... w niedziele byliśmy trochę go rozruszać w Morsku - wokól lało, ale tamtejszy mikroklimat jak zwykle niezawodny i tam ..nie lało :-)

No i to tyle ... tak w ogóle to jestem tu nowym człowiekiem więc się stopniowo postaram troche poprzedstawiac ale na razie to tyle co w profilu

... buziaczki i znikam :angel:

Link to comment
Share on other sites

... hmm ... a wiesz - wlasciwie to masz racje ;-)) w koncu mamy niedaleko ... tylko po pierwsze ... co na to Aga? ;-).. a po drugie - pomyslałeś, że za kazdym razem będzie Kilerka bolało jeszcze bardziej .. on jest taki nietypowy facet - nie nudzi mu sie ;-)))

Link to comment
Share on other sites

Nooo :-) ... bardzo .. teraz cholernik wyje non-stop a sąsiedzi warczą na nas bo na niego sie boją :evilbat: ... a swoja drogą to drogi kawałek był - myśmy tak sobie łazili spacerowo wokół tego airportu ale faktycznie z 15 kilometrów to jak na sunie rekonwalescentke troche dużo ... :-(

PS

na Brynowie nie mieszkamy (hihi całe szczęście bo by mnie ekskluzywni sasiedzi nachodzili 3 x dziennie ze strażą miejską)

- my mieszkamy w Bogucicach - tam jestesmy bezpieczni ;-)

- dzielnicowy na informację, że Kiler odgryzł ucho narąbanej sąsiadce :drinking: mówi: "hmm ... może to i dobrze " ;-)))

Link to comment
Share on other sites

No Leszek ja też Cie witam na dogomanii :D A na spacerki na Muchowiec to bede się starała czasami przyjeżdżać.

ha! lepiej oznakujcie tam jakąś fajną trasę w wapiennicy albo cygańskim lesie bo ja sie juz stęskniłem za swoimi beskidami (nie byłem w domku od 2 tygodni - straszne ;-)) ... i zaraz zapakujemy kilerka i tajre do auta i wylądujemy w bielsku :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

no to teraz musi być "trafiony - zatopiony" .... a konkretnie to tak - next weekend pewnie odpada z powodów tradycyjno-religijno-rodzinnych ale zbliza sie weekend tzw dluuuuugi czyli 8-9-10-11 listopada i to sie musi udać :-) ja tu jestem nowa istota to sie nie chce dalej wymadrzac tylko informuje grzecznie, ze moge przenocowac tak z 7-8 osob w warunkach hmmm ... no to jest domek taki bardziej kempingowy ;-)) acz cieply ( wiekszego w 2 tygodnie nie uda mi sie juz wybudowac ;-) natomiast w sprawie ogniska to pomiesci sie wiecej osob tyle ze jak przesadza z piwkiem to zleca na pysk tak ze 100 m niżej bo raczej tam u mnie stromo ... rzecz sie mieści w międzybrodziu ... i poza w/w palacem sa dookoła normalne góry do lazenia i ew jezdzenia (najlepiej w dół ;-) ) ....

PS - chyba w nocy z 9-10 bede mial jakichs gosci ale pozostale 3 sa wolne .. no i to tyle ... z katowic moge zabrac Agnieszke z futrem - od biedy sie zmiescimy :-) ...

no to teraz czekam na konkrety albo za chwile sie okaze ze na osiedlu karpackim czeka na nas np wielki namiot albo cos rownie wspanialego

..pozdrowka!

L

Link to comment
Share on other sites

OKI :-) a wiec oficjalnie potwierdzam termin imprezki w dlugi weekend a dzien (dni) do wyboru ... w planie dlugie spacery po gorach z futrami oraz wieczor mushera ;-))

prosilbym tylko o wczesniejsza rezerwacje miejsc ;-))))

na razie wyglada to chyba tak:

Agnieszka (BB)100%

Agnieszka (KT)50%

Amadeusz 50%

Leszek 100 %

Maja 100 %

Piotrek 50%

kto nastepny ????????????????????????? :-)

Link to comment
Share on other sites

:-) ... sie agnieszko nie martw - nic straconego - i tak pewnie wszyscy spotkamy sie na zawodach 1,2,3 ???? ;-)) a i miedzybrodzia o ile wiem nie zamierzaja zalac woda wyzej niz juz zalali ;-) niepokoi mnie natomiast fakt, ze to (nieobecnosc na imprezce) moze byc zarazliwe i w rezultacie sam bede po tych kamieniach z kilerkiem latal ?? ;-(

hej - reszta towarzystwa - co z wami ??? ... bo jakos tak wiecej nas bylo !!! ;-(

Link to comment
Share on other sites

oki doki :-) rozumiem ze Agnieszka&Mateusz&Tajra ... super - kiler rozwali cala chalpe ze szczescia hihi ;-) ... jak macie zdrowe nerwy to mozecie tez jechac autem z katowic .. z 2 psami na kolanach ;-)) .. mozecie zabrac spiwory jak chcecie .. pozdrowka LD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...