Jump to content
Dogomania

Żorski Owczarek z Żor znalazł dom w KRAKOWIE!!Jest już w nowym domu.:)!!!


Recommended Posts

Guest Jamnik

A Ty Lizka miałaś jakiekolwiek wątpliwości, że Borys jest mistrzem? we WSZYSTKIM? Oj nieładnie, nieładnie.... Twój Piecho jest zawsze NAJ NAJ i tylko tak możesz myśleć. No a te pomysły z rurami to mi się bardzo podobają i zazdrość bierze. Jak Ci się uda pstryknij mu fotke na tych rurach... Baron napewno też by tak umiał, tylko mu tałapa przeszkadza... A tak ogólnie to gratuluję piecha
Jamnik

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jamnik, alez ja nie mam wątpliwości ze Borysowe to super pies :razz:

Chociaz czasami jest tak ciapowaty ze padam ze śmiechu :turn-l: (ale nie bede wywlekac tych jego wpadek bo dostane ochrzan od Borysowego :lol: )
Tak na marginesie niezle dzisiaj wyrżnął na łąkach - nie patrzy toto w ogole pod łapy jak biegnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No tak...biegunka mineła po laremidzie juz wczoraj - pieso pije, ma sie dobrze.
Dziś mu ugotowałam kuraka z ryżem (rozgotowanym na papke po wczorajszym poście całodniowym) i co?
Po paru minutach wszystko zwrócone :shake: (no, moze 1/3 jedzenia mu w żołądku została)
No nic, dzis sie wstrzymamy z jedzeniem jeszcze, zobaczymy jaka Qpa bedzie a jak jutro bedzie podobnie to wybierzemy sie do weta.
Biedny Borys :-(

Link to comment
Share on other sites

syla dobrze gadasz :evil_lol:

Szkoda, ze Borys ma odmienne zdanie co do postu przedłuzonego na dziś - zaglądam do przedpokoju bo słysze jakies szuranie a ten piernik znalazł gdzies świńskie ucho i w najlepsze obgryza je w pełnym skupieniu.
Juz mu nawet nie zabierałam bo same resztki zostały eh...

Link to comment
Share on other sites

Idziemy sie wybiegać, bo mała spi jak zabita a Borys juz krąży (cwaniak jak słyszy ze cisza w łózeczku to wie ze spacer sie szykuje :evil_lol: )
Poza tym wszystko sie uspokoiło - zero rzyganka i tym podobnych.
Godzine temu wtrynił jednak miche delikatnego suchego żarełka owczarkowego i obyło sie bez sensacji (odpukac!) a głodny był jak...wilk :lol: :lol: :lol:
Dobra, leziemy bo ja tu gadu gadu a krążownik juz na pasie startowym :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest Jamnik

Hej Borysku Tu Baron
Co Ty, stary z tym brzuszyskiem wyprawiasz? Uważaj troche stary, bo coś Ci sie może stać. Mnie kaganiec nochala troche pokiereszował i Pańcio zarządził zmianę modeliku a puki się nie zagoi to bez kagańca będę łaził. No zobaczymy jak to bedzie. Pozdro Stary i trzymaj się zdrowo
Twój kumpel Baron
Łapsko i Hau!
ps. Mój pańcio chwilowo berz komóry. Jak to załatwi to da znać

Link to comment
Share on other sites

Jamnik, a na jaki modelik zmieniacie kaganiec? :???:

Tez musze nowy zakupic, bo piernik jeden nylonowy zciąga raz dwa a jak kumpel Borysa dał mu na łąkach do przymierzenia swoj plastikowy (a raczej jego Pan dał) to cwaniak tez zciągnął :roll:
Chyba bede mu pysk zalepiac taśmą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

polecam kagance maszera [url]http://pelna-miska.ehost.pl/sklep/index.php?cat_id=151&PHPSESSID=58e39d6f6f5702d78d17656bdae8f519[/url]
albo gappaya [url]http://gappay.pl/product_info.php?cPath=84&products_id=193[/url]

klatki są duze ,lato przed nami, pies moze swobodnie dyszec

Link to comment
Share on other sites

mch dzięki - no właśnie jestem na etapie poszukiwania czegoś w tym stylu, bo upały robią sie nieznośne i sierściuch ledwo dyszy w tym kagańcu :shake:
Mam tylko nadzieje ze toto będzie nie zciągalne dla piernika jednego :roll:

Link to comment
Share on other sites

tu jest sporo inf na temat takich kaganców [url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=5207&KW=kaganiec&PN=0&TPN=1[/url] ,cale 9 stron. przeglądam ostatnio bo musze swojemu gromkowi sprawic jakis tak zeby byl , ale najpierw musze sie na jakies przymiarki do zwyklego sklepu wybrac ,i takie zwykle poprzymiec mu bo on ma łeb jak sklep , no a wstyd zeby chłopak prawie rok i nie mial swojego osobistego kaganca

Link to comment
Share on other sites

Guest Jamnik

Hau! Tu Baron,
Borysku, w kwestii kagańca decyzji jeszcze nie ma, bo ostatnio pogoda była ciężka i razem z Pańciem nie łaziliśmy za dużo. Jak sobie Stary, radziusz z tą pogodową chuśtawką?
Mnie się to zupełnie nie podoba...
Duszno cholerka i tak jakoś do bani. Serducho mi trochę nawalało ostatnio więc Pańcio znów przystyąpił do " naprawiania psa". No i teraz już troszkę lepiej. Resztę napiuszę u sie na wątku. Nie będę Ci tu Stary smędził starczymi kwestiami.
Łapsko i Hau!
Baron von Dobermann ( Baronek)

Link to comment
Share on other sites

No faktycznie, w tą pogode to średnio wesoło :diabloti:

Wychodzimy z samego rańca i poznym wieczorem na długie spacery - w dzień to tak na raz max. godzinka rozłozona na 2 razy, bo Borysowe samo ciągnie do domu i czasami pokłada sie juz przed domem.
W ogole idziemy serducho w tym tygodnoiu obadac, bo poki co nie chce go forsowac.
Ale dzis rano bylismy 2 godzinki - przyjemnie (bo jeszcze chłodno ) to sie chłopina wyhasał :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Eeee, to my mamy z nim dobrze :evil_lol:

Pół godziny odkurzałam dzis kanape z kłaków sierściucha, schowałam odkurzacz, wracam do pokoju i coz widzą moje oczy?
Borys spowrotem na kanapie :flaming:
Został wywalony na swoj materac i lezy odwrocony dupskiem do mnie - obrażalski :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Jamnik

Hau! Tu Baron,
Borysku szczeknij cz\asem cośik! please... Ten mój wątek drentwy sie zrobił. A jak Ty Stary cosik szczxekniesz to zawsze weselej...
Jak tasm zdrówko i kondycha?
Łapsko i Hau!
Baron

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oj, ja to w ogole nie myśle - u mamy byłam ale aparatu nie wziełam :roll: obiecuje, ze sie poprawie i lada dzień foty beda ( kto chętny na ich zamieszczenie? :evil_lol: )

U Borysowego dobrze - chłop szaleje, ma full energii - normalnie wymiękam przy nim chwilami :lol:
Poza tym wariowaniem do 90% psów i wyskokami za ktore mam ochote go zakatrupić jest bosko :loveu:
Ale i tak juz widac minimalną poprawe, wiec chyba idzie ku dobremu :razz: (oby...)
Tyle, bo siem na spacer wybieramy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...