Jump to content
Dogomania

Pies wyrzucony z furgonetki Pilot juz w Hotelu ,prosimy o wsparcie na karmę !!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 844
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kaśka zjeździła lotnisko i okoliczne osiedle ,nawet do pobliskiej wsi sie udała i nic, psa ani śladu.
Mówiła to samo,że przecież powinien pokazać się w miejscu gdzie dostawał jedzenie ale nie ma go tam i nie było wczoraj, trudno mi uwierzyć,że ktoś go przygarnął;
raczej przyszło mi do głowy,że biedaczysko poszedł szukać domu,który go tutaj przywiózł i zostawił... jeżeli tak,to nie wróży nic dobrego.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście Doro a jak inaczej byllibyśmy w kontakcie .....
Dzisiaj znowu nic ,tak jak pisała ala123 byłam tam gdzie to mozliwe przed pracą .Nie pozostało nam nic innego jak czekać na tel od chłopca i ewentualnie pod CPN sprawdzać co dzień ..Zaraz pójdę zobaczę .

Link to comment
Share on other sites

po pracy pojechałam na stację i na lotnisko,szukałam,pytałam pracowników - mówili,że od niedzieli,kiedy poszedł na tę giełdę na lotnisku nie widzieli go i że byli ludzie,którzy chcieli go zabrać ale nie chciał wejść do samochodu.
człowiek mieszkający w tamtej okolicy widział "jakiegoś psa" w poniedziałek...
W aeroklubie zostawiłam nr telefonu na wszelki wypadek chociaż tam wcale nie widzieli psa:shake:

Link to comment
Share on other sites

jest ,znalazł się! :multi:dzisiaj rano zadzwoniła pani z aeroklubu! dobrze,że zostawiłam nr telefonu! jak się cieszę! właśnie wróciłyśmy z Kaśką stamtąd.
Na razie został tam,pozwolili go przywiązać na łańcuchu do barakowozu , dałam mu jedzenie i szybko piszę. wprawdzie wcześniej wydawało mi się ,że transport już dograłam ale okazuje się,że w tej chwili nie bedzie to możliwe. U nas spadł śnieg,jest przymrozek i ślisko na drogach a auto ,które miało go transportować jeździ na letnich, nie najnowszych oponach...
Jest zatem problem z transportem znowu. Proszę o pomoc .

Link to comment
Share on other sites

Na mapie pomocy dogo znalazłem [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=166"][COLOR=#6b7fa6]Niki-lidka[/COLOR][/URL] która jest z Zamościa i oferuje awaryjny DT na podwórku lub jakimś innym niż dom pomieszczeniu ..może tam przytrzymać naszego podróznika do soboty? możecie się zorientować?

Link to comment
Share on other sites

no może już trzeci post nie poleci w kosmos!!

cudne wieści przyłączam się do poszukiwania transportu jak nie będzie szybszego to czekamy do soboty, zbierając kaskę.
myślałam znależć ochotnika na lotnisku, przy innej porze roku to nie problem ale ta pora to eh, nic z tego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Na mapie pomocy dogo znalazłem [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=166"][COLOR=#6b7fa6]Niki-lidka[/COLOR][/URL] która jest z Zamościa i oferuje awaryjny DT na podwórku lub jakimś innym niż dom pomieszczeniu ..może tam przytrzymać naszego podróznika do soboty? możecie się zorientować?[/QUOTE]
zaraz sprawdze Niki-lidka, gdyby by ł ten tymczas to po problemie.
Monka jest ze Stalowej Woli

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy kciuki by udało się z Niką-lidką...Napisałem podanko do Kundelkowej Skarbonki o dofinansowanie przejazdu..Nie ustaliliśmy jeszcze do kogo przelewać pieniądze?Kto będzie skarbnikiem no i to imię psu trzeba w końcu ustalić..skoro to lotnisko to faktycznie może zostanie Pilotem?

Link to comment
Share on other sites

nie moge sie zalogować na mapie pomocy dogomaniaków, mam komunikat,że hasło nie pasuje... piszę swój nick + hasło z dogomanii,to chyba tak ma być? Wypełniłam formularz do rejestracji ale nie wiem jak długo to trwa. może ktoś spróbuje się zalogować i poda mi namiar tel.na pw na Niki-lidka ,proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Trzymamy kciuki by udało się z Niką-lidką...Napisałem podanko do Kundelkowej Skarbonki o dofinansowanie przejazdu..Nie ustaliliśmy jeszcze do kogo przelewać pieniądze?Kto będzie skarbnikiem no i to imię psu trzeba w końcu ustalić..skoro to lotnisko to faktycznie może zostanie Pilotem?[/QUOTE]
wszystkie Wasze propozycje imion są dobre,decydujcie beze mnie. Ja nie mam swojego konta niestety więc nie mogę zostać skarbnikiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']nie moge sie zalogować na mapie pomocy dogomaniaków, mam komunikat,że hasło nie pasuje... piszę swój nick + hasło z dogomanii,to chyba tak ma być? Wypełniłam formularz do rejestracji ale nie wiem jak długo to trwa. może ktoś spróbuje się zalogować i poda mi namiar tel.na pw na Niki-lidka ,proszę.[/QUOTE]

na pw wysłałem maila do niki-lidka...a do mapy pomocy dogo musisz się osobno zarejestrować...potem aktywować konto potwierdzając maila jakiego dostaniesz..wejdź i sprawdź bo jest tam chyba numer na gg,ale mnie się w pracy nie otworzy:(

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi: udało się...Kundelkowa Skarbonka pomoże nam i daje na transport 100 zł. Poprosiłem na razie na moje konto ..później przekażę Monice poproszę o jej numer konta na PW:) Baaaardzo dziękujemy Skarbonce :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']:multi::multi: udało się...Kundelkowa Skarbonka pomoże nam i daje na transport 100 zł. Poprosiłem na razie na moje konto ..później przekażę Monice poproszę o jej numer konta na PW:) Baaaardzo dziękujemy Skarbonce :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
dziękujemy bardzo,dziękujemy!
napisałam tez pw do Niki-lidka i czekam na odp w kwestii dt na 2 dni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...