Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 3.05.06


jovanna

Recommended Posts

Kurcze okazuje się,że moja sunie będę musiała wystawić w klasie młodzieży bo wątpie, żeby do tego czasu wyrobiono rodowód :( a tam w zgloszeniu elektronicznym jak byk pisze ze cyt: " [SIZE=1][COLOR=#800000]Numer rodowodu (PKR) wymagany jest dla wszystkich psów, z wyjątkiem klasy szczeniąt i młodzieży, gdzie dopuszczalna jest adnotacja "w przygotowaniu". ...[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj dopiero mogłam zrobić to w drugiej połowie lutego więc może dopiero w maju dostane rodowód, ale już po wystawie, więc zostaje mi tylko klasa młodzieży która jest od 9 do 18 miesięcy a Angie w tym czasie będzie mieć prawie 17 miesięcy.. Nawet gdyby jakimś cudem rodwód doszedł prędzej to i tak nic z tego bo do 17.04 trzeba ostatecznie zgłosić chęć uczestnictwa w wystawie...I mam kurcze jeszcze jeden kłopot oby nie dostała w tym czasie cieczki bo sie pochlastam, ona nie miała jej wcześniej i wciąż czekam aż wreszcie ją dostanie i oby nie na wystawę ...yhhh a natura lubi być złośliwa....

Link to comment
Share on other sites

Ja będę na wystawie z moją suńką (lhasa apso). To będzie mój i jej pierwszy raz. Na samą myśl o wystawie boli mnie brzuch, ale cóż - trzeba spróbować :lol: Lhara też będzie w młodzieży, rodowodu jeszcze nie mam, jest w trakcie przygotowania więc tylko podam nr. w zgłoszeniu.

A ile kosztuje zgłoszenie? Coś koło 60zł, nie ?

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się miałam to samo :)
Ztymże jakoś mi się to nie udzielało za bardzo, bo ja wogóle człowiekiem optymistą jestem i "jak bedzie tak bedzie, i tak Luposz jest najpiekniejszy ;)".
Dopiero przed ringiem dostalam drgawek :lol: Ale juz na samym ringu wszystko opadło. :)

Link to comment
Share on other sites

Aha - to dobrze :evil_lol: Ja staram się myśleć optymistycznie, ale różnie z tym jest :eviltong:
Najgorsze, że jak ja zacznę się denerwować, to Lhara to wyczuje i ... KLAPA. Muszę z tym uważać :lol:
Fakt, będzie co musi być - dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...