Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 3.05.06


jovanna

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Grzywacza. Ale uprzedzam, nie będzie łatwo, prawdziwa szkoła wystawiania tylko dla doświadczonych. Stafior ma ważne zadanie, może uda sie zakończyć championat, dlatego wolę mieć ją w swoich rękach. Grzywek (powder) idzie pierwszy raz w szczeniakach, mniejszy stres ale za to ma asio muchy w głowie ;):evil_lol: Postaram sie gamonia przygotować do tego czasu. :razz:

Link to comment
Share on other sites

My sie jeszcze zastanawiamy nad ta wystawa, ale chetnie bym pojechala:p Jesli ktos jechalby z Lodzi albo przez Lodz samochodem i mialby wolne miejsce dla mnie i mojej softki to bardzo prosilabym o kontakt na priva - moj udzial w kosztach paliwa gwarantowany:cool3:

Link to comment
Share on other sites

szlag z tym związkiem kynologicznym wrrrr dzwoniłam dzisiaj, zeby sprawdzić czy maja potwierdzenie wpłaty beda mieć ale we wtorek zestawienie jakieś a do 17.04 można składać zgłoszenia ...yhhh...
zła organizacja jak na moje , chyba ze tak jest wszedzie, ale ja nie mam doswiadczenia to moja pierwsza wystawa...

Link to comment
Share on other sites

PONy, wg alafabetu, tez na wiekoszosci wysatw sa na koncu, ale jednak zwykle organizatorzy czekaja do zakonczenia sedziowania. Mi akurat przepadly 2 wejscia, bo z weteranem wbieglam w polowie sedizowania BISa weteranow, kiedy juz wlasciwie bylo "po ptokach", a na BISa Juniorow to jzu w ogole sie nie zalapalam. W dodatku kiedy ja bylam na BISie weteranow moj tata musial wystawic Trufle, wtedy Juniorke, na porowaniu o rase...ehh:shake:
Nie mowie ze wygralabym te BISy, ale jednak kazdy zwyciezca powinien dostac szanse konkurowania na glownym ringu.
A tych 10 minut to organizatorow by nie zbawilo :roll:


No ale ogolnei wystawa jest OK:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...