Jump to content
Dogomania

Biko - uratowany jeden - zostało kilkadziesiąt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Szami

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tekścik do ogłoszeń potrzebny - spróbujcie coś wymyślić.
Teraz jest taki bazarek ogłoszeniowy.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-do-31-03[/url]

Ja mogę zrobić allegro - a za 10 PLN można wykupić ogłoszenia na 75 portalach. Tekst do ogłoszeń - konieczny!

Link to comment
Share on other sites

wymyśliłam coś takiego, uzupełnić proszę, poprawić lub napisać coś innego ...

[CENTER] BIKO - szczeniaczek jest to około 3 miesięczny i 3 kilogramowy czarny - podpalany piesek w typie pinczerka. Dzięki wolontariuszce został zabrany ze schroniska, gdzie przebywał w strasznych warunkach. Był szkielecikiem, kości obleczone skórą, kręgosłup na wierzchu, krzywe łapy i uszkodzone oczko.

[CENTER]Ważył niespełna 2 kilogramy, był wrakiem psa.[/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER]Dzięki troskliwej opiece wolontariuszki udało się przywrócić mu wiarę w człowieka, nie ma już w nim cech niedożywienia, jedynie pozostałe chore oczko. Biko jest odrobaczony i zaszczepiony, wyrośnie na małego pieska.[/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER]Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Starym Sączu.[/CENTER]
[/CENTER]
[I]Tak o nim opowiada opiekunka:[/I]
[I][COLOR=blue]„BIKUŚ rozrabia , ogonek merda mu cały czas i bez przerwy, jest u mnie od środy i przez te parę dni zmienił się bardzo. Teraz jest ruchliwy i bardzo wesoły, trudno zrobić mu zdjęcie. Łapki zaczynają się prostować , brzuszek też wraca do normy”.[/COLOR][/I]
[I][COLOR=blue]„BIKO od zeszłej środy przybrał na wadze , ważył 2,20 kg dzisiaj waży już 2,90 kg. Nie przypomina już tego szkielecika , który był jeszcze tydzień temu . Łapki już całkiem proste !!!!!!!!!!!!
Chociaż tyle już przeszedł w króciutkim życiu, pozostał bardzo wesołym psiakiem , który nie opuszcza człowieka na krok”.[/COLOR][/I]

[CENTER][CENTER]Poszukujemy dla niego domu, gdzie będzie się czuł bezpieczny i kochany.[/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER]Kontakt w sprawie adopcji:[/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER]Tel. .........[/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][FONT=&quot]Mail: ..........[/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szami']przepraszam , że nie zaglądam tu ostatnio ale przez ostatni tydzień walczyłam o życie mojej psicy i niestety przegrałam , mam lekkiego doła po tym wszystkim.[/QUOTE]


Szami - bardzo mi przykro:( trzymaj się [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/glaszcze.gif[/IMG]


[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/glaszcze.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dawno nie zaglądałam do mojego tematu za co przepraszam .
Parę słów o Biko , malutki zmężniał troszkę podrósł . Jest bardzo żywiołowym psiakiem .
Potrafi pięknie chodzić na smyczy , rozumie i wykonuje komendy siad , waruj , do mnie , pięknie aportuje piłeczkę , kocha wszystkich ludzi , bawi się z innymi psami nawet wiele większymi od siebie , uwielbia dzieci nawet te całkiem malutkie . Nie wykazuje jakiejkolwiek agresji do ludzi i zwierząt. Zdjęcia zamieszczę wieczorkiem.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że z domków nic nie wyszło.
Dostałam dzisiaj znów zapytanie w sprawie Biko. Namiary podam na priv, proszę o odpowiedź.
Treść wiadomości:
witam chcialam zapytac o to oczko czy to jest cos powaznego czy on widzi? prosze o szytbka odp pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...