Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Reyes']To z kąt wyniki - jesteś jasnowidzem czy miałaś szpicla ]:-> ;P ?
Pozdr[/quote]

Wyniki ode mnie of kors :cool3:
Ja ledwo z ringu zeszłam a tu już sms'y lecą od Evel :lol:
Danka a ja na początku stałam obok Ciebie z tym jasnym szpicem min., a potem kazali sie ustawić numerkami to musiałam sie przesunąć na prawo, a chciałam podziwiać z bliska jak Laczka ustawiasz :loveu:


PS: Gratki dla Ciebie i Laczka za to drugie miejsce w konkurencji Najlepszy pies podbeskidzia :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='marymek']


PS: Gratki dla Ciebie i Laczka za to drugie miejsce w konkurencji Najlepszy pies podbeskidzia :klacz:[/quote]
Dzięki wielkie!

Pamiętam Cię! Fajnie sobie z psiakiem poradziłaś :loveu:. Twój czy pożyczony?
pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Dzięki wielkie!

Pamiętam Cię! Fajnie sobie z psiakiem poradziłaś :loveu:. Twój czy pożyczony?
pozdr[/quote]


Pożyczony ;)
No jak na debiut to uważam że nie było najgorzej, zwłaszcza że Juko pięknie sie ustawiał :loveu:

PS: wysłałam Ci na gadu fotke z Ustronia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pokoik1']Marymek... czemu nie podeszłaś? :-( Czekaliśmy przed rozpoczęciem MP, przecież się umawiałyśmy.... W końcu pinczerów z chłopcami nie był dużo (1 sztuka) :cool3:[/quote]

Nie podeszłam bo czekałam na szpica, który był oceniany wtedy jak MP miało sie rozpocząć ;)
Ale jeszcze nic straconego :cool3:
Niech pani synowi pogratuluje, 3 miejsce! brawo! :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

Ja chciałam zapytać o kilka rzeczy związanych z JH. Jestem w tym kompletnie zielona :oops: .
Mam 13 lat i chciałabym wystawiać jakiegoś psa. Wiem, że psy wystawia się od (chyba)16 lub 17 lat. Ja mam 13. Wiem, że osoby w moim wieku mogą wystawiać psy, ale w jakimś Młodym Prezenterze. Gdzie to trzeba się zgłosić itp?
Wiem, że trzeba mieć psa, umieć wystawiać, ale reszty to nie wiem.
Normalnie ide na wystawe i wystawiam psa razem z dorosłymi czy to jest jakaś oddzielie czy jak?
Proszę o odpowiedź. :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Ja chciałam zapytać o kilka rzeczy związanych z JH. Jestem w tym kompletnie zielona :oops: .
Mam 13 lat i chciałabym wystawiać jakiegoś psa. Wiem, że psy wystawia się od (chyba)16 lub 17 lat. Ja mam 13. Wiem, że osoby w moim wieku mogą wystawiać psy, ale w jakimś Młodym Prezenterze. Gdzie to trzeba się zgłosić itp?
Wiem, że trzeba mieć psa, umieć wystawiać, ale reszty to nie wiem.
Normalnie ide na wystawe i wystawiam psa razem z dorosłymi czy to jest jakaś oddzielie czy jak?
Proszę o odpowiedź. :grins:[/quote]
Agata, nie wystawiasz z dorosłymi, to oddzielny konkurs dla młodzieży, rozgrywa się na oddzielnym ringu. Nie musisz mieć swojego psa, możesz pożyczyć od kogoś. Zgłoszenie na MP wysyłasz w terminie wysyłania zgłoszeń na wystawę. A resztę poczytaj sobie w regulaminie mp :)
A psów nie wystawia się od 16 lat, na normalnym ringu nie ma ograniczeń :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='EveL']Agata, nie wystawiasz z dorosłymi, to oddzielny konkurs dla młodzieży, rozgrywa się na oddzielnym ringu. Nie musisz mieć swojego psa, możesz pożyczyć od kogoś. Zgłoszenie na MP wysyłasz w terminie wysyłania zgłoszeń na wystawę. A resztę poczytaj sobie w regulaminie mp :)
A psów nie wystawia się od 16 lat, na normalnym ringu nie ma ograniczeń :)[/quote]
Dziękuję za odpowiedź.
Czyli na normalnym ringu też mogę wystawiać :multi:
Mam następne pytanie.
Otóż chcę jechać na międzynarodową, [FONT=Tahoma][SIZE=3][FONT=Verdana]Poznań, 10-11.11.2007. [/FONT][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][URL="http://http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=wystawy_poznan_m"]Tutaj[/URL] jest duzo informaji o tej wystawie...nie znalazłam nic o młodym prezenterze. Ponoć muszę wysłać jakiś druk zgłoszenia do MP?[/SIZE]
[SIZE=3]Gdzie jest on dostępny?[/SIZE]
[SIZE=3]A i chciałam zapytać czy to oznacza, że nie można przyjść z psem jako widz? [/SIZE]
[QUOTE][FONT=Tahoma]9. Psy agresywne, chore, grzejące się suki oraz [B]psy nie zgłoszone na wystawę nie mogą być wprowadzone na teren wystawy[/B].[/FONT]
[/QUOTE]
???

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='LAURA']Jak pokazesz potwierdzenie startu w MP przy wejściu, to wpuszczą cie za darmo razem z psem ktory nie musi być zgłosozny na wystawę.[/quote]
Dzięki za odpowiedzi :)
Ja lubuje się w yorkach, choć bardzo dużo osób ich nich lubi.
Oprócz yorków bardzo lubię Maltańczyki, Wodołazy, Setery, Goldeny, Papillonki, Grzywki PP, CTR, ONki, Ca de bou, CSA, Bernardyny, Bernieńczyki, Charty i wiele innych ras...nie chce mi się juz wymieniać.
Na MP wystawiać mogłabym psa każdej średniej lub małej rasy. Boję się, że mogłabym sobie nie poradzić z dużym psem. Ten pierwszy raz chciałabym z mniejszym pieskiem. Najlepiej yorkiem :loveu: ale z psem innej rasy też bardzo chętnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='justys95'][URL="http://www.zkwp.pl/zg/regulaminy/Regulamin_konkursu_Mlody_Prezenter.pdf"]Tu[/URL] jest regulamin JH Agato ;)[/quote]
Wiem, wiem, już czytałam...
Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

CześćZ tego co napisałaś,widzę, że lubisz bardzo wiele ras i to bardzo fajnie. Ja mam to szczęście iż posiadam psa całkiem małego , średniego i bardzo dużego....Ale nie wiem, lub czegoś nie zrozumiałam ty masz jakiegoś swojego psiaka czy nie??? A tak pozatym to ja zaczynałam od razu z psem ,,dużym'' i nie było,aż tak strasznie:P:P:P:P:P::P

Link to comment
Share on other sites

Wyniki z Warszawy sobota:

grupa młodsza:

1.Laura Lesińska(ja) ze sznaucerem mini pieprz i sól:multi:
2.Patrycja Woźniak ze sznaucerem mini czarno-srebrny
3.brak
4.brak

grupa starsza:

1. Przemek Walczak z beaglem + Zw.Dnia
2.Dziewczyna z pinczerem
3.Dziewczyna z seterem angielskim
4.Florka z syberian husky

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...