Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczerze to o JH wiem od niedawna (wiedziałam że jest taka konkurencja, ale nie interesowałam się nią) i należałabym do tego pojedynczego przypadku ;) I nie uważam że coś w tym złego, w końcu to mój pies i dlatego między innymi uważam że powinno się mieć swojego pieska, nawet teraz gdyby ktoś mnie poprosił (obcy) odmówiłabym :) ;) :) Tym bardziej jak słyszy się o tych podtruwaniach przez napalonych na wygraną j handlerów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']I nie uważam że coś w tym złego, w końcu to mój pies i dlatego między innymi uważam że powinno się mieć swojego pieska, nawet teraz gdyby ktoś mnie poprosił (obcy) odmówiłabym :) ;) :)[/quote]

Nikt nie napisał, że odmowa jest czymś złym. "Pojedynczy" przypadek nazwałam jako odparowanie niekulturalne i niegrzecznie.
Jeśli do tego należysz to hmm (żart :lol: )
Nie ma nic złego w odpowiedzi "Nie, niestety", ale coś w stylu "Nie dam Ci, bo coś jej zrobisz" - wypowiedziane zgryźliwym tonem jest już nie na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Zgryźliwie to raczej nie, ale bałabym się o te podtruwania ... na normalnym ringu się jeszcze nie spotkałam .... a bc obserwuję już od kilku lat[/quote]

jak ktoś od Ciebie pozycza psa na JH to raczej mu nie wspycha truciznyn w pysk :lol: Bez paranoji!
Ja mojego Doca bez oporów wlaściwie pozyczyłabym osobie (nawet obcej) która przyszła by, kulturalnie sie przedstawiła, zapytała o psa i o JH. Zwyczjanie gdyby zachowała z taktem i kulturą.

Pies na JH? Ogólnie coś efektownego, ale pies jest na wiele wiele dłużej niz na JH (mam nadzieje ze to respektujesz). Każda rasa ma też inne 'zastosowania' i można z nią wspaniale pracowac poza wystawowymi ringami.

Link to comment
Share on other sites

No wiadomo (na 99% :eviltong: ) że ta osoba nie, bo więcej psa by od nikogo nie dostała .... już bym się postarała, ale mowa była kilka stron temu że inni żucaja pod pysk środki pszeczyszczające itd. itp. ..... szkoda mi takich handlerów .... szkoda mi że tacy są :-(

Paulinka dobierz psa do siebie a nie do jh ..... mi do jh wydaje się dobry pies rasy .... z jaką masz dobry kontakt

Link to comment
Share on other sites

[B]Paulinko[/B] też uważam że powinnaś wybrać rasę która Ci pasuje, dla której masz warunki, którą uwielbiasz, o jakiej marzysz, taką jaka Ci odpowiada. Nie patrz pod kątem wystaw, bo to w psie nie jest najważniejsze. Na JH możesz wystawić każdą rasę, po prostu musisz uczyć psa już od szczeniaka figur do JH, im pies lepiej przygotowany do konkursu, tym lepiej Wam pójdzie. Tu rasa ma nie wielkie znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Katalog jest to spis zgłoszonych psów na wystawę // katalog z Poznania dużo ważył :lol:[/quote]

Myslę że Folce chodzi bardziej o INDEX - taka ksiażeczka (:roll: ? można to nazwać książeczką?) gdzie sie wpisuje punkty itp ;-)
To wydają na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']

A mnie doświadczenie mówi że odpuścić trzeba w takich sytuacjach :) Niektórzy niechcą odmówić wprost. Podziękuj i szukaj dalej :).

[/quote]
dokladnie. Ja kiedys tak zrobilam. I piesek byl ok, szedl pieknie, ale gorzej z jego pancia (ona byla chyba zdziwiona, ze jej piesek, co to tylko z nia chdzi poszedl z kims innym) No i mialam niezle jaja. Moj tata mi w polowie oceniana podszedl powiedziec, zebym tego psa juz nie ustawiala i sobie odpuscila, bo ta Pani sie niezle wkurza, jak go poprawiam itp. ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...