Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']haha a mi ostatnio wszedzie dowód sprawdzaja, az sie zastanawiam czy wygladam tak młodo, to może bym do MP wróciła:lol: :lol: :lol: może nawet do młodszej grupy :))[/QUOTE]
heh mi może dowodu i nie sprawdzają ale zadna nowopoznana osoba nie pomyslałaby nawet że ja moge miec 20 lat ;) sąsiad mi dał 15 lat ;) to może tez sie skusze? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']haha a mi ostatnio wszedzie dowód sprawdzaja, az sie zastanawiam czy wygladam tak młodo, to może bym do MP wróciła:lol: :lol: :lol: może nawet do młodszej grupy :))[/quote]

Fajnie masz... Mi to z kolei nigdy nie wierzą, że jestem taka młoda i właściwie to by mnie nie wylegitymowali nigdy :evil_lol: No ale cóż, jak mnie dziewcyzny goldeniarskie raz na MP zobacyzły to myslały, że regulamin łamie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']haha a mi ostatnio wszedzie dowód sprawdzaja, az sie zastanawiam czy wygladam tak młodo, to może bym do MP wróciła:lol: :lol: :lol: może nawet do młodszej grupy :))[/quote]Flashi wracaj:multi: :multi: :multi: ale bedzie numer:cool3: MP to przeciesz zabawa a regulamin po to aby łamac:p Takie dziecko to nikt nie może stresowac:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']Wyniki gr młodsza z Torunia :

1.Martyna Sapała(ja) z Shih-tzu
2.?
3.?
4.Karolina Bruczko z Seterem Angielskim

Gratuluje wszystkim i prosze o uzupelnienie 2 i 3 miejsca :) Zdjecia beda jak je zgram :)[/quote]
Gratuluje kochane!! Martyna, Asta!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']A tam narzekacie, mnie postarzają zazwyczaj 2-3 lata, ostatnio pani w Chojnicach się pytała, czy ja w starszej grupie jestem :lol:[/quote]

Ciesz się... Ja się już spotkałam, z tym, że byłam postarzana o około 10 :) To już troche denerwuje :)

Pamietam jak w 4 klasie podstawówki na początku roku Pani sie mnie spytała którą siostrzyczkę odprowadzałam. A jak powiedzialąm, że to JA chodze do tej klasy to tak troche się zdziwiła :) No, oczywiście to było troche czasu temu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DorotaSapala']Szkoda ze tak piekne hobby jakie macie takim zachowaniem zaczyna tracic piekno,widzowie zamiast pieknego pokazu przyjazni [...]
P.S.Zrobisz jak zechcesz,nikt nie moze ci zakazac jedzic z nim dalej ,ale to juz swiadczy tylko o Twoim sumieniu i Twoim podejsciu do bycia odpowiedzialnym posiadaczem psa.[/quote]

Tak Pani kiedyś pięknie pisała o pięknie pokazywania psa o
odpowiedzialności etc.


Jestem ciekaw jak Pani napisze teraz na temat wystawiania swojej suki w

cieczce ?? Nie dosc, że na ringu to jeszcze na Mlodym Prezenterze, i kto

tu mowi o odpowiedzialności, szybko Pani zmienia zdanie Pani Doroto. Czy

tym samym chciała Pani zwiekszyc szanse swojej córki na wygraną??

Wystawienie na ringu i na Mlodym Prezenterze uważam, że bylo raz

niezgodne z obowiazujacym regulaminem wystaw, a po drugie karygodnym

zachowaniem Pani, chociazby ze wzgledu na to, że uczy Pani Mlodych

Prezenterów nie przestrzegania regulaminow i zachowania "fair-play" w

zawodach jakim jest Mlody Prezenter. (wiadomo jak zachowuja sie psy jak

wyczuja cieczke).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marek z Gromem']Tak Pani kiedyś pięknie pisała o pięknie pokazywania psa o
odpowiedzialności etc.


Jestem ciekaw jak Pani napisze teraz na temat wystawiania swojej suki w

cieczce ?? Nie dosc, że na ringu to jeszcze na Mlodym Prezenterze, i kto

tu mowi o odpowiedzialności, szybko Pani zmienia zdanie Pani Doroto. Czy

tym samym chciała Pani zwiekszyc szanse swojej córki na wygraną??

Wystawienie na ringu i na Mlodym Prezenterze uważam, że bylo raz

niezgodne z obowiazujacym regulaminem wystaw, a po drugie karygodnym

zachowaniem Pani, chociazby ze wzgledu na to, że uczy Pani Mlodych

Prezenterów nie przestrzegania regulaminow i zachowania "fair-play" w

zawodach jakim jest Mlody Prezenter. (wiadomo jak zachowuja sie psy jak

wyczuja cieczke).[/quote]

Jak juz napisalam na terrierach ,osoba ktora sama zachowuje sie nagannie(obrazanie innch,wypowiadanie sie obrazliwie o innych psach przy ich wlascicielach)nie powinna oceniac zachowania inncyh.Jesli uwaza Pan ze Urka miala cieczke czemu Pan wtedy do nas nie podszedl?Moglabym osobiscie rozwiac watpliwosci i pokazac ze jest juz dawno po.I nie byloby problemu.Teraz po czasie latwo jest oskarzac inncyh.Ale czy takie zachowanie uwaza Pan za nauke dla modziezy?:)
A co do regulaminu od 2005 FCI zmienilo zasady wystawiania suk w ciecze i zezwolila na ich pokazywanie,choc osobiscie uwazam ze suka w plodnych dniach jest uciazliwa zarowno dla wlasciciela jak i innych,a ja nie jezdze na wystawy bo musze wiec nie musze sama siebie skazywac na meczarnie.
Nastepnym razem ,jesli ma Pan jakies watpliwosci co do moich psow zapraszam osobiscie.Jest Pan dorosly ,wiec nie musi sie Pan chowac za plecami innych na forach.

pozdrawiam

Dorota Sapala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...