Jump to content
Dogomania

Bosch Junior.


Obama

Recommended Posts

Jesteśmy na etapie poszukiwania karmy. Próbowaliśmy już kilku,początkowo byliśmy przez dłuższy czas na Royal Canin,ale zmieniliśmy,ponieważ pojawiły się plamki na skórze.
Czytałam,pytałam i na forach dla buli polecano Bosch. W sklepie kupiłam próbkę lamb&rice(tylko taka była,a nam się kończył worek),przyjęło się świetnie,ale ponieważ pies jest juniorem więc zamówiłam [B]Bosch Junior Bigger Breeds.[/B]
I się zaczęły śmierdzące bąki,nie najlepsza konsystencja odchodów,
Dysponujemy teraz niemal całym 15kg workiem i bombami metanowymi w powietrzu:diabloti: bo pies ostro zanieczyszcza atmosferę.

Gdyby ktoś ze Śląska chciał odkupić tą karmę,bo u niego karma się sprawdziła- proszę o kontakt(PW). Mogę ewentualnie dowieźć.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam.
Na wakacje będę miała 6-miesięcznego syberian husky. Mam dylemat co do karmy. Wiem, że jako dorosły pies mój pupil będzie jadł około 15kg karmy miesięcznie. Chciałabym zredukować miesięczne koszty karmy do 100-110zł. Nie wiem, czy to możliwe, ale mam nadzieję, że tak.
Czy podawanie tej karmy zmieści moje fundusze w tej rozsądnej cenie?
Nie chcę podawać psu Pedigree ani Chappi, ponieważ uważam, że to śmieci. A przyjaciółka poleciła mi właśnie Bosh i zastanawiam się, jakie Wy macie o tym zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...