Jump to content
Dogomania

Elf i Erka znalazły wspaniałych opiekunów/ podziękowania dla DIF za opiekę


esperanza

Recommended Posts

[quote name='MarcinPe']
No i w pewnym momencie tak zagrał Elfowi na nerwach, że moje psisko Elfisko zrobiło z Carlosa mopa i solidnie wytarło nim podłogę. Na szczęście skończyło się tylko na carlosowym upokorzeniu..
[/QUOTE]

Biedny Carlosek!
A taki jest bielutki na tym filmiku (wklejam dla przypomnienia:)):

[video=youtube;zcKDOUBG-gs]http://www.youtube.com/watch?v=zcKDOUBG-gs[/video]

:evil_lol:;)


Bardzo się cieszę i dziękuję za wspaniałe wiadomości!
Moim marzeniem było, żeby "moje" szczeniaki trafiły do jednej rodziny i jak widać marzenia się spełniają! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani, jesteśmy, żyjemy.. :D
Wszystkim życzymy (Elf i ja) wszystkiego LEPSZEGO w Nowym Roku 2012!!

U nas w miarę OK - kryzys tylko dotknął branżę wydawniczą, więc się nie przelewa, ale Elfisko zawsze ma swój RC Sensitivity Control ;)

I niespodzianka: już niedługo w księgarniach będzie książka "Sposób na Elfa" !!!
Skończyłem ją przed świętami, jest już u wydawcy. Śmiechu sporo, a i wzruszyć się można - zaprzyjaźniona pani krytyk po lekturze wersji przedpremierowej stwierdziła "lektura obowiązkowa nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców!!" :D

Patrzcie... nasze kochane Elfisko, a i Erka również, znalazły się w książce! Na końcu będzie apel do rozsądnych ludzi: "Przygarnij, nie kupuj. Z sercem, ale i rozsądkiem.." - to taki hołd dla Was, cudownej społeczności i wspaniałych Ludzi, których tutaj poznałem.

Ściskamy Was mocno!!
E&M

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kochani, książka ukaże się nakładem wydawnictwa Skrzat!! :))
Pasuje idealnie ten Skrzat do Elfa, nie sądzicie? ;)
Gdy tylko będę dokładnie wiedział kiedy to nastąpi - dam znać.
Na razie robię co mogę, by Wydawnictwo 50 groszy od każdego egzemplarza przekazywało na któreś ze schronisk..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarcinPe']Kochani, książka ukaże się nakładem wydawnictwa Skrzat!! :))
Pasuje idealnie ten Skrzat do Elfa, nie sądzicie? ;)
Gdy tylko będę dokładnie wiedział kiedy to nastąpi - dam znać.
Na razie robię co mogę, by Wydawnictwo 50 groszy od każdego egzemplarza przekazywało na któreś ze schronisk..[/QUOTE]

A już myślałam,że to informacja, gdzie można kupić książkę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']A już myślałam,że to informacja, gdzie można kupić książkę ;)[/QUOTE]

Nieeee, no przecież u nas to wszystko - jak wszystko - musi POTRWAĆ.. :D

Esperanza: schronisko w Kruszewie to jest świetny pomysł!! Dziękuję!

PS. Czy ktoś z Was miał do czynienia z karmami Husse? Widzę ich reklamy tu, na Dogomanii, i myślę o tym czy Elfa nie przestawić na Lax&Ris. Wyjdzie to ciut ekonomiczniej niż RC Sensitivity Control, tym bardziej że ostatnio RC zmienili skład i nie ma już ryby, tylko kaczka :/ (przepraszam za offtopic, ale nie chciało mi się już osobnego wątku zakładać..)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Ja niestety nic na temat Husse nie wiem, mogę jedynie polecić karmy dla alergików od free-dog.pl
Mają tam Taste of the wild, Wolfsblut, Fish4dogs i jeszcze inne. Wychodzi chyba taniej niż RC, a są dobre.[/QUOTE]

...!!! Esperanza, ja Cię chyba ozłocę! :D Kapitalny skład - bez żadnych pulp, otrębów, dziwnych innych rzeczy - czysta ryba i ziemniaki, czyli to, co Elf lubi najbardziej :)
Pięknie Ci dziękujemy!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='diuna_wro']Marcinie,

we Wrocławiu Fundacja 2plus4 zapewnia pieskom z adopcji 26% zniżkę na karmy Bellcando i Acany - jakby co kontaktuj się ze mną na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]


Kapitalna wiadomość!!
Elf ma dwie Acany które dobrze przyswaja; na pewno się odezwę po powrocie z promocji książki - właśnie na walizkach siedzę :/
Każdy grosz się liczy, kurde, no ale Elf ma mieć dobre papu i koniec :P :)
Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

A wiecie, że portal Dogomania miał mieć patronat medialny nad książką..? I w pewnym momencie po prostu urwał się z nimi kontakt, nic - milczenie. Szkoda :/
W zamian objęło nad książką patronat Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. I też bardzo się cieszę :)

Najbardziej jednak liczę na to, że może dzięki tej książce trochę więcej naszych bidulów ze schronisk znajdzie ludzi, którzy ich przygarną i naprawdę pokochają..

Edited by MarcinPe
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarcinPe'][URL]http://www.skrzat.com.pl/?p1=pozycja&id=1223[/URL] :))[/QUOTE]


zaraz? powstała książka o elfie? prawdziwa książka? o tym elfie bracie erki? można to dzieło kupić i tak na prawdę mieć na półce u siebie w domu w biblioteczce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']zaraz? powstała książka o elfie? prawdziwa książka? o tym elfie bracie erki? można to dzieło kupić i tak na prawdę mieć na półce u siebie w domu w biblioteczce?[/QUOTE]

Dokładnie tak :)
Książka o TYM Elfie, ale nie tylko - bo i Erka się w książce pojawia!! I inne psiaki też, i kot, i w ogóle :)
Taka prawdziwa, papierowa, wyjątkowo ładnie wydana książka, z okładką ze "skrzydełkami" i chyba nawet fotką Elfa z tyłu okładki. Będzie już po długim weekendzie w księgarniach, najszybciej pewnie będzie można zamówić ją w Empikach, Merlinie i innych internetowych księgarniach.

Cała nasza historia w tej książce jest! Z życia wzięta.. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarcinPe']Dokładnie tak :)
Książka o TYM Elfie, ale nie tylko - bo i Erka się w książce pojawia!! I inne psiaki też, i kot, i w ogóle :)
Taka prawdziwa, papierowa, wyjątkowo ładnie wydana książka, z okładką ze "skrzydełkami" i chyba nawet fotką Elfa z tyłu okładki. Będzie już po długim weekendzie w księgarniach, najszybciej pewnie będzie można zamówić ją w Empikach, Merlinie i innych internetowych księgarniach.

Cała nasza historia w tej książce jest! Z życia wzięta.. :D[/QUOTE]

to ja kupuje
obowiązkowo musi być w mojej psiowej biblioteczce

strasznie fajnie, że powstała książka o takiej własnie historii

wiem, że historia z życia wzięta...:) pamiętam elfa jak był małą kulką no i erkę też....

niesamowita historia.....

Link to comment
Share on other sites

Do akcji włączyło się krakowskie TOZ![URL="http://www.ktoz.krakow.pl/pages/start/50"]

http://www.ktoz.krakow.pl/pages/start/50[/URL]

Zamierzam pisać kolejne części, i choćby w ten sposób uświadamiać ludzi - od tych najmłodszych począwszy - KIM może stać się dla nas przygarnięty ze schroniska pies! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']A ja zamawiam w internecie :)[/QUOTE]

Ale to dopiero z drukarni wychodzi w tym tygodniu.. najwcześniej za tydzień w netowych księgarniach będzie (tam zawsze najwcześniej), potem w tradycyjnych.
W ogóle nie chciałbym, by potraktowano te wpisy że robię jakąś nachalną reklamę - nie. Po prostu, gdy w moim życiu pojawił się Elf, zrozumiałem bardzo wiele rzeczy. Wyczuliłem się na krzywdę bezdomnych zwierząt. I cholernie chciałbym, by to samo odkryło jak najwięcej osób.. Więc raczej polecajcie tę książkę tym, którzy mają dzieci "chcące pieska" - może zrozumieją, że to nie tylko przyjemność, ale odpowiedzialność i zobowiązanie do końca psiego życia. To związek na dobre i na złe, a nie przywiązanie psiaka do drzewa w lesie, gdy się znudzi..
Cmoki od nas obu!! :)
Marcin i Elf

21. maja - JEST!!! :D
[URL]http://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&id=1223[/URL]

Zdjęcie naszego Elfiska na "skrzydełku" okładki!! No nie mogę - ale się cieszę :)

Edited by MarcinPe
aktualizacja o Bardzo Ważną Rzecz :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...