Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

Łowiecki jak już.  Do koni próbował jak do psów jedynie z minimalnie większym respektem.   Ale jak spotkamy inne zwierza na polach to póki ten zwierz stoi w miejscu (zająć,  kaczka, lis) to potrafię Blu opanować., ale jak już zwierz ruszy to łańcuchem ciężko by go powstrzymać.  Mam psa myśliwskiej w końcu, na szcześcieżkę na razie tylko goni żeby gonić i nie jest zbyt wytrwały.  Szybko odpuszcza dzięki Bogu 

Link to comment
Share on other sites

Całkowitym przypadkiem poznaliśmy dzisiaj nową koleżankę Lili. Oba psy szczęśliwe bo żadko u nas spotyka się kogoś kto pozwala psom razem pobiegać  (nawet obwąchać się to za dużo ). A tak obardzo psy wybiegane i rozanielone.  Blu do domu ledwo doszedł :) tego mu właśnie było trzeba.  A, że na weekend będziemy w Polsce to młodego czeka wiele atrakcji. M.in. profesjonalne trymowanie oraz psie hasanie z masą innych psiaków.  Już aparat ładuje. 

A i nie wiem czy się chwaliłam ale wreszcie mam auto. Nie chciałam nic mówić za nim nie odebrałam,  ale od wczoraj wreszcie je mam :D

20170628_191642.jpg

DSC_0030.jpg

DSC_0027.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 28.06.2017 o 22:39, Aleksa. napisał:

Fajna towarzyszka :) 

 

I jakie auto masz?

 

22 godziny temu, *Magda* napisał:

Właśnie, pochwal się autem ;)

 

10 godzin temu, angineuuka napisał:

pochwal się autem! :D 

Kia carens.  Stara, ale jara! Do Polski wczoraj dała radę. 

DSC_0026-1.jpg

6 godzin temu, mar....ka napisał:

nie ma czasu, bo pewnie już do Polski jedzie (a instynkt cholera wie jaki :P, może nie zje konia :P)

On raczej nie zjada tego co łapie.  Jakiś czas temu złapał jakiegoś ptaka w trawie, ale tylko złapał jak ten próbował wziąć,  po czym jak przestał się wyrywać to puścił.  To samo z kotem w domu,  więc myślę że i z resztą zwierząt. 

 

Mój nowy stary zwierz 

DSC_0033.jpg

Jutro idziemy na hasanie,  aparat kuzyn przygotowany to postaram się natrzaskac zdjęć 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, *Magda* napisał:

Owczarek najpiękniejszy serduszka.gif

Też tak myślę. Ryś się zwie. Facet uratował go przed schronem. Poprzedni właściciele chcieli go oddać bo za dużo szczekał i nie słuchał. Zgadnijcie ile czasu poświęcili najpierw na wychowanie oczywiście :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...