Jump to content
Dogomania

LASKA - starsza urocza panna do wzięcia...ODESZŁA ZA TĘCZOWY MOST...


Romka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Romka']Jak zabieraliśmy Kubę Cichacza do hoteliku,wypuściliśmy na chwilę Laseczkę i Reksa...niunia wymaga obcięcia,jest jej bardzo gorąco...Mamanabank i Czarodzieju,kiedy bierzecie Laseczkę do fryzjera?[/QUOTE]

Wszystko zależy od mamynabank... Jutro wezmę i wyczeszę laseczke...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CZARODZIEJ:)']Wszystko zależy od mamynabank... Jutro wezmę i wyczeszę laseczke...[/QUOTE]
Mamanabank jest zdania,ze maszynka nie wytrzyma...i lepiej ,żeby postrzyżyny zrobiła p.doktor w lecznicy...ale wyczesać ją można...poczekałabym natomiast jeszcze ze 2 tygodnie aż będzie ciepło i zgłosiłabym niunię do strzyżenia do lecznicy,płaci oczywiście skarpeta łowicka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Mamanabank jest zdania,ze maszynka nie wytrzyma...i lepiej ,żeby postrzyżyny zrobiła p.doktor w lecznicy...ale wyczesać ją można...poczekałabym natomiast jeszcze ze 2 tygodnie aż będzie ciepło i zgłosiłabym niunię do strzyżenia do lecznicy,płaci oczywiście skarpeta łowicka...[/QUOTE]

Ok jak chcecie...to wy decydujecie, w końcu wiecie co robicie ale mam jedno " ale " jeżeli laseczka z lecznicy wyjdzie z taką samą fryzurą jak ostatnio to czy nie wydaje się wam że to strata pieniedzy. Identyczny fryz ja z Wojtim możemy jej zrobić. A maszynka wytrzyma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CZARODZIEJ:)']Ok jak chcecie...to wy decydujecie, w końcu wiecie co robicie ale mam jedno " ale " jeżeli laseczka z lecznicy wyjdzie z taką samą fryzurą jak ostatnio to czy nie wydaje się wam że to strata pieniedzy. Identyczny fryz ja z Wojtim możemy jej zrobić. A maszynka wytrzyma...[/QUOTE]Jak będzie tak ciepło to przez kolejne dwa tygodnie ona się umęczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Potrzebna zatem konsultacja z Mamanabank...czy Wy robicie fryzurę czy lecznica?Ustaliłyśmy,ze fryzura nie może być taka sama jak ostatnio...MAMANABANK GDZIE JESTEŚ?[/QUOTE]

Jezdem :-D

Czarodzieju, można spróbować, jak maszynka nie wytrzyma, będziemy się zastanawiać co dalej. Tylko niech Laska nie będzie ostrzyżona "na Perełkę", bo za dużo kołtunów jej zostanie, ja ostrzygłabym ją na gładko, na molosa :-D dla jej własnej wygody i zdrowia. To nie będzie łatwe zadanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Jezdem :-D

Czarodzieju, można spróbować, jak maszynka nie wytrzyma, będziemy się zastanawiać co dalej. Tylko niech Laska nie będzie ostrzyżona "na Perełkę", bo za dużo kołtunów jej zostanie, ja ostrzygłabym ją na gładko, na molosa :-D dla jej własnej wygody i zdrowia. To nie będzie łatwe zadanie.[/QUOTE]

To może jednak niech to zrobi lecznica tak jak wcześniej napisałem mają lepszy sprzęt i większe doświadczenie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CZARODZIEJ:)']To może jednak niech to zrobi lecznica tak jak wcześniej napisałem mają lepszy sprzęt i większe doświadczenie...[/QUOTE]
Alfa:cool3: czy jak Ci tam...chodzi o ambicję czy coś innego?:lol:Starszyzna pyta?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Alfa:cool3: czy jak Ci tam...chodzi o ambicję czy coś innego?:lol:Starszyzna pyta?;)[/QUOTE]

Ambicję????????
Nie alfa po prostu "czarodziej".
Nie chcę żeby wyszło to samo co z perełką dlatego odpuściłem. Nie wiem o co teraz starszyźnie chodzi? Przecież przyznałem sie do błędu i zmieniłem decyzję. Tak normalnie. Nie kieruje mną nic poza dobrem laski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CZARODZIEJ:)']Ambicję????????
Nie alfa po prostu "czarodziej".
Nie chcę żeby wyszło to samo co z perełką dlatego odpuściłem. Nie wiem o co teraz starszyźnie chodzi? Przecież przyznałem sie do błędu i zmieniłem decyzję. Tak normalnie. Nie kieruje mną nic poza dobrem laski.[/QUOTE]

Jakiego błędu? Przecież mieliśmy się uczyć, prawda? Nauka wymaga poświęceń :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Jakiego błędu? Przecież mieliśmy się uczyć, prawda? Nauka wymaga poświęceń :-)[/QUOTE]

Tak wiem. Ale chyba wolę pierw opanować teorię a praktyka później... Oczywiście bez żadnego problemu mogę udostępnić wam maszynke, ja zabiore się za to po ukończonym kursie;-)

Link to comment
Share on other sites

Czarodzieju,my tak często rozmyślamy publicznie...uczymy się wzajemnie...jak chcesz to ją strzyż,chodziło naprawdę tylko o maszynkę...nic innego...a poza tym praktyka czyni mistrza...no to praktykuj mój drogi...gdzie reszta koleżanek co by powiedziały to samo...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perdusia1']Ja uważam, że Czarodziej może ostrzyc Laseczkę, lecznica zrobiłaby to za opłatą, a przecież jest sprzęt. Jeśli golarka nie wytrzyma, to peszek ... ale wytrzyma...
,,Koleżanko Desktop..." Romka jesteś niemożliwa :) <EWA>[/QUOTE]

Bo ja zawsze mówię do nich czyli Desktopa i dziewczyn-dziewczyny...zapominam,że u nas teraz koedukacja jest w wolontariacie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...