Jump to content
Dogomania

LASKA - starsza urocza panna do wzięcia...ODESZŁA ZA TĘCZOWY MOST...


Romka

Recommended Posts

[quote name='mamanabank']No i co będzie z tym strzyżeniem?[/QUOTE]
Laseczka już w lecznicy,poprosiłam p.Maję o strzyżenie Laseczki na gładko,bez zbędnych udziwnień...jutro pewnie będzie fryzjer...a dziś pewnie zaniosę niuni coś dobrego do lecznicy...popiskiwała na mój widok...kochana niunia...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Starsza Pani Laska, radosna suczka do adopcji

Puchata, łagodna, radosna suczka z werwą, ciekawa świata, aktywna i pełna życia. Taka jest Laska, starsza suczka, która na dom czeka od 3 lat. Ma około 9/10 lat. Poszukuje domu, w którym jak najdłużej będzie mogła cieszyć się życiem, towarzystwem człowieka i tym, co kocha najbardziej, spacerami. Trzy lata w schroniskowej klatce to dla Laski zdecydowanie za długo, za długo o każdy dzień spędzony w schronisku. Suczka potrafi chodzić na smyczy, jest przyzwyczajona do zabiegów pielęgnacyjnych, czesania i strzyżenia. Przyjaźnie nastawiona do świata czeka na swojego przyjaciela na dobre i na złe, człowieka, który podaruje jej dom i swoją uwagę, doceni jej urok, troskliwie zaopiekuje się, kiedy będzie taka potrzeba. Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, poszukujemy człowieka, który będzie najlepszym przyjacielem dla psa. Kontakt...

Link to comment
Share on other sites

No to jestem ciekawa fryzury Laseczki. Moja Negra by się nadawała do cięcia ;-) jaką macie maszynkę?jakiej firmy i jakie ostrza??bo może uda się jakoś ostrzyc, ja nawet mogę, a kasę moge wrzucić do skarpety.Do lecznicy nie dam, bo mi tam ją okropnie zrobili, Pani do której Negrę prowadziłam nie odbiera telefonu...a Negra wygląda po zimie jak koszmar...ehh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']No to jestem ciekawa fryzury Laseczki. Moja Negra by się nadawała do cięcia ;-) jaką macie maszynkę?jakiej firmy i jakie ostrza??bo może uda się jakoś ostrzyc, ja nawet mogę, a kasę moge wrzucić do skarpety.Do lecznicy nie dam, bo mi tam ją okropnie zrobili, Pani do której Negrę prowadziłam nie odbiera telefonu...a Negra wygląda po zimie jak koszmar...ehh[/QUOTE]
Rano zasugeruję Czarodziejowi strzyżenie Negry,mam nadzieję,ze wyrazi zgodę...wzmocnimy skarpetę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uczeń czarnoksieżnika']Czarodziej się nie obrazi że wchodzę z butami na jego podwórko?[/QUOTE]

Ściemnianie to mocna storna czarnoksiężników :-D

No właśnie, a co z dzisiejszym wieczorem?

Laseczko zdrowiej malutka, mocno trzymam kciuki. To na pewno nie była łatwa operacja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...