Jump to content
Dogomania

Kary, piękny psiak w typie Border Collie czeka na Ciebie w schronisku ! Pomóż!


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na tablicy stale mu odnawiam, ma też chyba regularnie odnawiane allegro. na pewno jakiś pakiet by się przydał, czy ktoś moze zasponsorowac bazarek lub zrobić?
niestety nie chodzę teraz do schroniska, więc psiak nie ma spacerów. wrócił znów do swojego starego kojca i sam tam siedzi. naprawdę szkoda psa. on nie jest w 100% łatwy, bo nie lubi żeby przy nim cokolwiek robić, trzeba by sporo czasu, żeby zdobyć jego zaufanie i pełne zainteresowanie. śmiesznie z nim jest, bo w kojcu był cały mój, ale na spacerze ledwie zwracał na mnie uwagę. uważam też że powinien być wykastrowany, bo jest zbyt pobudliwy - ale nie się temu co dziwić, ileś lat w zamknięciu zrobiło swoje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='si_bcw']na tablicy stale mu odnawiam, ma też chyba regularnie odnawiane allegro. na pewno jakiś pakiet by się przydał, czy ktoś moze zasponsorowac bazarek lub zrobić?
niestety nie chodzę teraz do schroniska, więc psiak nie ma spacerów. wrócił znów do swojego starego kojca i sam tam siedzi. naprawdę szkoda psa. on nie jest w 100% łatwy, bo nie lubi żeby przy nim cokolwiek robić, trzeba by sporo czasu, żeby zdobyć jego zaufanie i pełne zainteresowanie. śmiesznie z nim jest, bo w kojcu był cały mój, ale na spacerze ledwie zwracał na mnie uwagę. uważam też że powinien być wykastrowany, bo jest zbyt pobudliwy - ale nie się temu co dziwić, ileś lat w zamknięciu zrobiło swoje :([/QUOTE]

si, zomnie pojechał, Roch jedzie...może Kary powinien zając ich miejsce? masz kontakt z Lubieczem jak i z darczyńcami dla tamtych psiaków, może by coś z tego wyszło?

Link to comment
Share on other sites

Chcialem napisac pare slow :)

Zostalo nam po Zombku, ktory pojechal wlasnie do domu troche kasy, ktora miala isc do Rocha ale Roch tez sie do domu wybiera... Mamy jeszcze dwa nierozliczone bazarki zrobione z Monika i chcemy je przeznaczyc na inne psiaki (o ile oczywiscie adopcja Rocha bedzie udana). Jednego juz wybralismy a na Karego naprowadzila mnie dzis Agata :) Karego dobrze znam, to jest swietny psiak, nie zabieralem go nigdy na spacery ale dosc regularnie wypuszczalem go z boksu, zeby sobie polatal...

Mysle, ze moglibysmy sprobowac zebrac deklaracje na hotel dla niego. Co o tym myslicie? Na pewno potrzeba zaktualizowac pierwszy post zanim porozsylamy zaproszenia na watek. Hotel moglby dobrze na niego podzialac.

I jeszcze cos... Nie wiem jak ja tego wczesniej nie dostrzeglem ale on jest bardzo w typie border collie. To moze tlumaczyc jego zachowania, gdyby byla mozliwosc zabrania go na spacer z Michalem z hotelu moglby ocenic czy ma cos w charakterze bo te psy sa bardzo specyficzne. Warto chyba to dopisac do tytulu watku oraz w ogloszeniach, wrzuce tez zaraz link na bordery...

Hotel to koszt 450zl (karma wliczona), jest blisko Konina wiec ewentualna opieke wet. mialby za darmo, czasem odwiedziny wolontariuszy, oczywiscie regularne codzienne spacery. Mysle sobie tez, ze mozna by sprobowac ponegocjowac troche ta cene, moze daloby rade na 400zl. W koncu dostarczamy psy dosc regularnie :)
Jednoczesnie w zaleznosci od finansow mozna wykupic jakies lekcje dla niego (wlasciciel hotelu trenuje rowniez psy), jesli ma w sobie krew bordera to mozna to wykorzystac, to na pewno zwiekszyloby szanse na adopcje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...