Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

Dzisiaj byliśmy się czesać na ogródku. Henio sam się nastawia do szczotki a potem zasypia na plecach:P
Uwielbia wyczesywanie.
Pojawił się u Henia lęk separacyjny. To znaczy kiedy zostaje sam w domu (max kilka godzin i około dwa razy w tygodniu) sąsiedzi zgłaszali, że zdarza mu się wyć. Może to być spowodowane tym, że właśnie bardzo rzadko się zdarza, że jest sam... Cały czas jest z moją mamą i robi z nią wszystko jak mały cień. Musimy wypracować jakiś system żeby nie wpadał w panikę kiedy jest sam w domu:)

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, andegawenka napisał:

Nizoralu mi nie zalecono. Czytałam że mocny. Chyba swoją w tym roku przytnę, będzie mi ją łatwiej kąpać.

My dosc mocno go rozcieńczamy,póki co skóra jest w porządku :) Henio też będzie miał podcinaną lwią grzywe,bo jest baaardzo gęsta na karku.

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, natalar napisał:

Dzisiaj byliśmy się czesać na ogródku. Henio sam się nastawia do szczotki a potem zasypia na plecach:P
Uwielbia wyczesywanie.
Pojawił się u Henia lęk separacyjny. To znaczy kiedy zostaje sam w domu (max kilka godzin i około dwa razy w tygodniu) sąsiedzi zgłaszali, że zdarza mu się wyć. Może to być spowodowane tym, że właśnie bardzo rzadko się zdarza, że jest sam... Cały czas jest z moją mamą i robi z nią wszystko jak mały cień. Musimy wypracować jakiś system żeby nie wpadał w panikę kiedy jest sam w domu:)

Czytam sobie o Heniu, oglądam prześliczne fotki i się zachwycam!!!

Natalar, nie szukacie przypadkiem koleżanki dla Henia?

Taka ślicznota czeka u Kasi na DS

 

Link to comment
Share on other sites

A Henio dziś miał leniwy dzień. Chyba zmiany pogodowe mu nie służą, bo dużo spał, po południu zrobiłam mu dłuższy spacerek:)
Pokaże Wam fotki zaspanego Henia, któremu zaburzyłam błogi sen, bo położyłam się koło niego kiedy przyjechałam do rodziców:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, natalar napisał:

To już decyzja moich rodziców, ale dwa piesy na mieszkaniu nie wiem czy dadzą radę... Jaka bidulka kochana....:( dodaję się do wątku, na pewno jakaś deklaracja wpadnie. I oczywiście będę pytała o dom dla małej!

Dzięki serdeczne za reklamowanie suni.

Dzisiaj na bazarku imiennym dostała imię FLORCIA.

Buziaczki dla cudnego Haniutka!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...