Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

Wczoraj odbyła się pierwsza kąpiel z szamponem :) Henio po niej wyglądał jak chodząca reklama szamponu na zwiększanie objętości,bo sie z lekka napuszył:) Sierść wygląda dużo lepiej i jest mniej łupieżu. 

Nie jest to czynność Heńka ulubiona jak czesanie,ale może z czasem ją polubi. Był bardzo grzeczny ale z lekka zesztywniały. Mam wrażenie,ze nawwt jakbyśmy go nożem cieli to on by bawet nie pisknął. Jest bardzo poddany. Jesli tak to mozna nazwac..

Dzisiaj drugie wyczesywanie na ogródku z możliwością luznego biegania :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ale Heniuś ma fajną Rodzinę. Dziś to i ja się wzruszyłam. Tyle radości jest w tym przywitaniu i czułości też dużo. Heniu szczęśliwy!!! Na to czekaliśmy tak długo i nasze marzenia się w końcu spełniły. Myślę, że nawet rzeczywistość przerosła te nasze marzenia. Domku Heniusia BARDZO dziękujemy. Widać, ze Heniu jest u Was szczęśliwy. Macie tyle ciepła w sobie, że wcale mu się nie dziwię. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Henio zadomowił sie juz na calego :) Dzisiaj znowu bylo czesanie i Henio odwracał sie na plecy zeby czesac mu brzuch :P mało efektywna metoda ale najwyrazniej przyjemna :)

Zachowuje sie jak maskotka i non stop chce byc glaskany. Dzis zasnakowal w gotowanej watrobce.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...