Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

Pani dzwoniła.Dzisiaj cały dzień pracowali przy grochu ?albo fasoli zapomniałam .....I nasz Heeniuta asystował cały czas .Chodzi za P.Beatą nawet do ubikacji nie opuszza na krok .Wczoraj poszedł na smyczy z Panią po dzieci do szkoły i tak mu sie spodobało ,.ze ciągle chce po za ogrodzenie i nawet dziurkę znalażł ( już zabezpiezona ) do wychodzenia ,nawoływany nie słuchał za bardzo .....A na podwórku obok rzadzą duże psy ...ALe w koncu przyszedł ten czort:eviltong:
SAmakuje mu surowe mięso :crazyeye:bo coś tam jak to na wsi zostało obrabiane i Henio żywo się zainteresował więc dostał kaczuszkę bodajże :oops:
Zaczyna koty ganiac a zwłaszcza te obce sąsiadów choć i swemu pokazuje też kto tu rządzi ,
Pania Beata bardzo się przejmuje aby Henio jej nie uciekł i m,ana tym punkcje obsesję bo powtarza to zawsze kilka razy .
Buda ocieplona i obita saidingiem .Pani stwierdziłą ,ze powina mi się podobać :p
Henio jednak nie koniecznie chce w niej spać ....Wybiera łóżko w pomieszeniu jakimś typu gospodarczego .
W dzień leżał w budzie jak Beata byłą w pobliżu .Z
Cały podwórek obsikany ,Teren zaznaczony jak trza:diabloti:
Tarzanko w słomie dzisiaj miało miejsce więc chyba nie jest żle....

Link to comment
Share on other sites

Brzmi nieźle, pieskie życie :evil_lol:. Powiem Wam, że psy na wsi, ale oczywiscie kiedy mają kochającego pana, mają lepiej niż te nasze blokowce, choć najwięcej przytulane i na kanapach trzymane. One mają więcej, to czego pies potrzebuje najbardziej... przestrzeni, powietrza, miejsca do poganiania...
Dlatego ja marzę sobie po cichutku, że kiedyś w końcu przeprowadzę się do jakiegoś małego domeczku na wsi i będę miała więcej psów i będę najszczęśliwsza pod słońcem razem z nimi ;)
Jestem dobrej myśli, jeśli chodzi o Henia, ale z Funią pojedziemy za tydzień :) I po co się było martwić na zapas? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Troche mi ulzylo jak przeczytalam dluzsza relacje ze Henio ma sie dobrze i trzyma sie P. Beaty. Moze mu w tej budzie za ciasno a chlopak lubi sie porozciagac wiec niech sobie spi w tym pomieszczeniu gospodarczym , tylko dac mu jakies piernaty zeby sie w nich schowal jak bedzie zimno.

Link to comment
Share on other sites

Relacja fajna i myślę, że Henio jest szczęśliwy.
W końcu funia zawsze pisała, że Henio uwielbiał uczestniczyć w pracach w hoteliku, chodził za nią krok w krok i to samo teraz robi w nowym domku.
Śpi na łózku w budynku gospodarczym?? Jeszcze lepiej - ma miękko i zimą będzie osłonięty od mroźnego wiatru i śniegów. Można poprosić Panią, by dała Heniowi tam stare pierzynki, koce - będzie mógł się zakopać w nie i będzie mu jeszcze cieplej gdy przyjdą mrozy.

Surowe mięso?? :roll: żeby tylko Heniek nie dostał jakiejś alergii skórnej na tle pokarmowym - bo przecież w hoteliku jadał suchą karmę specjalnie dobraną. Można by przy okazji wizyty poadopcyjnej zwrócić Państwu na to uwagę, żeby później nie było problemów i Heniek nie zaczął łysieć.

Ucieczki - mam nadziej, że to był pierwszy i ostatni raz, gdy Heniek zrobił podkop i uciekł - Henio, przecież to twój domek, nie uciekaj, bo może ci się przytrafić coś złego gdy będziesz sam tfu tfu tfu...

Jeszcze zobaczymy, co funia powie po wizycie poadopcyjnej, ale jak dla mnie - to myślę że Henio będzie szczęśliwy w swoim DS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']I chyba tytuł wątku trzeba by zmienić ;)[/QUOTE]

Moze poczekamy do wizyty poadaptacyjnej, chociaz wydaje mi sie, ze powinno byc dobrze. Moze faktycznie Henio powinien spac na tym lozku w pomieszczeniu gospodarczym, byle mu tylko dali jakas stara koldre lub cos innego cieplego.

Jak chodzi o surowe mieso i to z wlasnego chowu to co moze byc zdrowszego. Zycze innym psom, zeby tak byly karmione. Moja Maya i kot Ming tylko takim sie zywia. Przeciez kiedys psy w na calym swiecie tylko takie jadly. Potem ktos wpadl na pomysl chrupek w ktorych kto wie co jest?? wszystko jest wysmazone do ostatniej kropli krwi, to jak moze miec jakies witaminy czy enzymy czy cokolwiek innego. W Kanadzie teraz po karmieniu przez lata suchym jedzeniem jest epidemia rakow i innych chorob wsrod psow i kotow. Duza ilosc osob wraca do dawnego sposobu jedzenia. My bierzemy od rolnika surowego kurczaka zmielonego razem z koscmi, lub mielona surowa wolowine. Maya po specjalistycznej karmie od weta dostala zaniku miesni ......w tylnych lapach. Jak sie potem dowiedzialam to poniewaz byla to karma antyalergiczna to skladala sie glownie z kukurydzy.
Zreszta wystarczy popatrzec, ze te psy na wsi bardzo czesto zyja dluzej od psow z miasta, wiec niby dlaczego, mimo ze w miescie przewaznie psy sa lepiej traktowane i spia na kanapach.
I tu zgadzam sie Handzia, ze psy na wsi jezeli sa dobrze traktowane, to maja wieksza swobode i wiecej mozliwosci niz psy w blokach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Czyli ,co dieta BARF jest najlepsza ?[/QUOTE]

[quote name='andegawenka']Czyli czekamy na biegunkę Henia, bo moja Kara tak reagowała na surowiznę...Chciałam od czasu do czasu kawałeczkami mięska jej dogodzić:evil_lol:[/QUOTE]


Maya to miala s..., ale po suchym i to prawie kazdym, stale byly problemy, byla chuda jak szczapa, teraz Maya przybrala i wyglada jak podhlana.
Zapamietajcie moje slowa, bo po tak mniej wiecej od 5 do 10 lat bedzie to samo tutaj co teraz jest w Kanadzie, czyli psy beda zyly ok.8 lat (pisze o sredniej wieku), a potem bedzie jakas choroba i bedzie sie mowilo, ze umarl na raka lub cos w tym stylu, bo malo kto bedzie to wiazal z wyzywieniem. Taki naturalny sposob na zmniejszenie populacji...........
Oczywiscie Barf jest najzdrowszy, a co psy jadly w naturze i w miare niedawno. Moj ostanti Polski pies umarl w 97 roku, podhalan z Krakowskiego schroniska, mial 14 lat i jadl tzw. domowe jedzenie, bo na szczescie innego wtedy chyba jeszcze nie bylo:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Wpłynęło[B] 50 zł[/B] od MakS :) Dziękujemy
[URL="http://www.grzegomonia.pl/gify/gify-natura-kwiaty.html#"][IMG]http://www.grzegomonia.pl/gify/natura/kwiaty/119.gif[/IMG][/URL]

[B]Heniuś ma na koncie 446,50 zł[/B] :)[/QUOTE]

Bardzo dziekuje w imieniu Henia:):)
No wiec poszlam do PKAO BP i pani z banku nigdy nie slyszala o pay palu i nic nie wiedziala czy mozna podlaczyc do konta ......
Napisze do ciotek co uzywaja pay pala jaki bank uzywaja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dla Heniusia wpłynęło [B]166,50 zł[/B] od Reno 2001 - rozliczenie wpłat za wieniec dla Zuzki (*)

[URL="http://www.google.pl/imgres?q=obrazki+animowane+kwiatow&hl=pl&client=firefox-a&hs=6Hr&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=666&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=GBMMNIpN9y9oRM:&imgrefurl=http://www.haszkod.pl/muzyka,va_piosenki_imieninowe_sto_lat_2000_pl,ygoow,28808.html&docid=HM7DKhpr-Xo99M&w=300&h=346&ei=tWKLTsjxIY2N4gTRgtTOAw&zoom=1&iact=hc&vpx=564&vpy=327&dur=6323&hovh=241&hovw=209&tx=1&ty=4&page=1&tbnh=139&tbnw=121&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:16,s:0"][IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTY0iVCYfLsL7QJbPY1pFaAsGdw896QKawLhSfu-HYdzNKEMQw-OQ[/IMG][/URL]

[B]Cioteczki wielkie dzięki, Henio na koncie ma 346,50 zł [/B][/QUOTE]

[quote name='handzia']Dla Heniusia wpłynęło 50 zł od Olena84 :loveu:
[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/kwiatek__91_.gif[/IMG]
[B]Dziękujemy ślicznie :) Na koncie Heniutka jest 396,50 zł[/B][/QUOTE]

[quote name='handzia']Wpłynęło[B] 50 zł[/B] od MakS :) Dziękujemy
[URL="http://www.grzegomonia.pl/gify/gify-natura-kwiaty.html#"][IMG]http://www.grzegomonia.pl/gify/natura/kwiaty/119.gif[/IMG][/URL]

[B]Heniuś ma na koncie 446,50 zł[/B] :)[/QUOTE]

To ide uzupelnic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Bardzo dziekuje w imieniu Henia:):)
No wiec poszlam do PKAO BP i pani z banku nigdy nie slyszala o pay palu i nic nie wiedziala czy mozna podlaczyc do konta ......
Napisze do ciotek co uzywaja pay pala jaki bank uzywaja.[/QUOTE]

Jak ja łączyłam PayPala ze swoim kontem w banku, to po prostu po założeniu konta na PayPalu musialam dopisąć swój rachunem bankowy do pamięci na koncie PayPal i mogę dzieki temu przesyłać kasę z Paypala na swoje konto w banku (trwa to do 3 dni roboczych).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...