Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

[quote name='Monika z Katowic']Poleciało ode mnie 40 zł jednorazowego wsparcia dla Heniutka.
Mizianko dla kochanej psiny!:loveu::loveu:[/QUOTE]
Kochana Monika - nigdy nie przejdzie obojętnie...
dziękujemy w imieniu Henia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']

Heniuś kochany, trochę deklarowiczów widzę, że o tobie zapomniało...
Jak ten domek dla ciebie wyczarować, skoro tyle ogłoszeń i nadal nic i nic...


Edit: deklaracja za lipiec i sierpień poleciała :)[/QUOTE]

Bardzo dziekuje za wplate dla Henia, narazie zbieram na karme, ktora Zuzia zamowila jak zrobie podliczenie to zobaczymy na czym stoimy.

[quote name='zuzka']Wpłynęła wpłata od ;

andegawenka - 50 zł VII
INGRID44 - 40 zł VII,VIII


W imieniu Henia bardzo dziękuję [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://4.bp.blogspot.com/_lddFFu6s4yQ/SQz0YrNncrI/AAAAAAAAELI/a-gPpNpDdSk/s400/17.gif&imgrefurl=http://gszk.blogspot.com/2008/11/gify-kwiaty.html&usg=__mxSq-JtdH5EyjE6I3fS9LiLVXOo=&h=278&w=292&sz=82&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=VjZdoWfi6m6HGM:&tbnh=132&tbnw=139&ei=p6IWTveMGsWk-gbQocEW&prev=/search%3Fq%3Dgify%2Bkwiaty%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DDlk%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1016%26bih%3D599%26tbm%3Disch%26prmd%3Divns&itbs=1&iact=hc&vpx=139&vpy=79&dur=811&hovh=219&hovw=230&tx=137&ty=116&page=1&ndsp=15&ved=1t:429,r:10,s:0"][IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRJEdDCwKJyYV8FiMLahtchIjtngoG1uHtWaPlkJJD6aQd1BzKO_wrSLUXf[/IMG][/URL][/QUOTE]

Dziekuje za wplate :):)

[quote name='zuzka']Zamówiłam dla Henia karmę [COLOR=red]115 zł[/COLOR][/QUOTE]

To Henio ma co jesc, potem to wszystko policze.

[quote name='Aldrumka']Dawno nie zaglądałam do pierwszego postu - ja od stycznia czy grudnia płacę po 20 zł na miesiąc, więc za lipiec i sierpień jeszcze wpłacę[/QUOTE]

Dziekuje bardzo :):)

[quote name='Monika z Katowic']Poleciało ode mnie 40 zł jednorazowego wsparcia dla Heniutka.
Mizianko dla kochanej psiny!:loveu::loveu:[/QUOTE]

Moniko bardzo dziekuje za pomoc dla Henia :):)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj pare osob wplacilo jednorazowki wiec przynajmniej narazie na karme bedzie.
Przez weekend bede szukac stalych, nawet malych 5 zl. deklaracji byle byly co miesiac. Ostatnio podratowal nas f.b., ale poniewaz Henio dalej jest w hotelu, bo sie zapasy skonczyly, a dostatecznej ilosci stalychy nie mielismy.

Link to comment
Share on other sites

Masakra, nie myslalam ze jest tak zle z Heniowymi finansami a moja deklaracja juz doszla i nastepna partie bede wysylac dopiero za 2 miesiace bo nie chce meczyc cioteczki bieganiem do Western Union i rozsylaniem wszystkiego. Pomysle co moge zrobic .

Link to comment
Share on other sites

Zaloz sobie pay pala. Jest taniej i jezeli podlaczysz do karty to szybciej, jak idzie z kata to niestety 2 tygodnie, no ale mniejsza oplata i wyplywa prosto na konto.
Poza tym droga sasiadka czasami sie zastanawiam jak Ci leci ??????????????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Zaloz sobie pay pala. Jest taniej i jezeli podlaczysz do karty to szybciej, jak idzie z kata to niestety 2 tygodnie, no ale mniejsza oplata i wyplywa prosto na konto.
Poza tym droga sasiadka czasami sie zastanawiam jak Ci leci ??????????????????????[/QUOTE]

Musze sie wreszcie dowiedziec wszystkiego o tym .Napisze do Ciebie na PW jak bede miala chwilke czasu.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, wiem jaka pustka u Henia, ale przynajmniej kochane tu zaglądacie. Pomóżcie proszę... I roześlijcie dalej...

[B]MALBORSKA TRAGEDIA!! [/B]GŁÓD, STACH, PRZERAŻENIE. MUCHY, LARWY, KARALUCHY, PCHŁY. A W TYM WSZYSTKIM [COLOR=red]DWIE DZIELNE SUNIE I 11 SZCZENIAKÓW![/COLOR] POTRZEBUJEMY POMOCY, SAMI NIE DAMY RADY!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/210824[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plina']Cioteczki, wiem jaka pustka u Henia, ale przynajmniej kochane tu zaglądacie. Pomóżcie proszę... I roześlijcie dalej...

[B]MALBORSKA TRAGEDIA!! [/B]GŁÓD, STACH, PRZERAŻENIE. MUCHY, LARWY, KARALUCHY, PCHŁY. A W TYM WSZYSTKIM [COLOR=red]DWIE DZIELNE SUNIE I 11 SZCZENIAKÓW![/COLOR] POTRZEBUJEMY POMOCY, SAMI NIE DAMY RADY!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/210824[/url][/QUOTE]

Narazie nie dam rady .........:(:( nie mam odporonosci .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Zaglądam często do Henia, ale siedzę cicho :oops:
Dostałam numer konta od Szarotki. Zaraz prześlę jednorazowo 100zł
Deklaracji stałej na razie nie mogę zaoferować, bo trochę przeholowałam :roll:
Buziaki dla Heniutka[/QUOTE]

Pieknie Dziekujemy:multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patsi']A może ktoś mógłby wystawić Heniowi jakieś allegro na karmę?[/QUOTE]
Karme juz kupilysmy, bo troche bylo a troche ciotki doslaly. Gorzej, ze nie mamy dosyc stalych deklaracji miesiecznych.
Ale jak by ktos mogl wystawic allegro na karme to chociaz ten problem mialybysmy z glowy. Wydaje mi sie, ze to tylko fundacja moze zrobic ???

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przyszła karma ,ale chyba jakas pomyłka zaszła przywieziono mi Ariona dla psów otyłych ....Light ....
Raz ,ze psy jej nie lubia a dwa .ze Heniek nie musi się odchudzać .Trzyma linie .
Co mam robic ?
Niech Juz zostanie na mojej .W sierpniu wezmę opłatę z karma 300 zł bo i tak juz jest na mojej .
A ta moze wymienia ? No nie mam pomysłu .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...