Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

[quote name='Szarotka']Mowilam juz do Ubocze, ze wydamy tomik poezji "Ody do Henia" :):)[/QUOTE]

Były by pieniążki dla Henryczka :)

A w ogóle Heniek - przystojny chłopak z ciebie,to co dopiero będzie jak jeszcze o Ciebie zadbają, wyczeszą, porządnie się odzywisz? Chętnych domków będzie że hoho :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Chyba niestety dalej 120, bo ostatnio zbieralam na Groszka, ktory jest w goreszej sytuacji, bo w schronie.
Od jutra powinnam zaczac dbac od Henia.

Musze zaczac dbac o Henia
bo nie bedzie dla Henia jedzenia.:cool3::cool3::cool3:[/QUOTE]
Szarotko poetko czytaj moje posty :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Nie zgadzam się na pozostawienie Heniusia w schronie - dołożę 40 zeta [B]albo zabiorę na tymczas jesli spełnię warunk[/B]i:placz:[/QUOTE]

No tak faktycznie Jas nie doczytal :):)

Wybacz, ze nie zauwazylam. Ja nie wiem co napisac, bo ja jestem tak daleko.
Wiadomo, ze chetnych do dawanie tymczasu jest znikoma ilosc i domowy tymczas zawsze mile widziany.
Napisz cos wiecej??

Link to comment
Share on other sites

Jak tam Heniuśko? Czy już mu robić powoli jakieś ogłoszonka z tymi fotkami co są, czy jeszcze planujesz Funiu obcykać kawalera jeszcze lepiej? :)
Szarotko - mam prośbę ogromną - czy mogłabyś w I,II poście zgromadzić wszystkie fotki Heniutka, jak będę robić ogłoszenia żeby nie biegać po całym wątku i szukać tylko mieć wszystko pod ręką?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']Zrobiłam przelew na te 62 zł i w takim razie

w skarbonce Henia zostało się [COLOR=Red][SIZE=4]387 zł [/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

Dzisiejsze wpłaty ;

MaS - 10 zł
sybisia - 5 zł x 3 miesiące =15 zł
andegawenka - 50 zł

W skarbonce Henia jest [COLOR=Red]462 zł [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Jak tam Heniuśko? Czy już mu robić powoli jakieś ogłoszonka z tymi fotkami co są, czy jeszcze planujesz Funiu obcykać kawalera jeszcze lepiej? :)
Szarotko - mam prośbę ogromną - czy mogłabyś w I,II poście zgromadzić wszystkie fotki Heniutka, jak będę robić ogłoszenia żeby nie biegać po całym wątku i szukać tylko mieć wszystko pod ręką?[/QUOTE]
O jej, widze, ze proza zycia mnie dogania :):)

[quote name='zuzka']Szarotko proszę uzupełniaj na bieżąco finansowy post Henia[/QUOTE]

Juz to zrobie, chociaz bardzo tego nie lubie :):)

Link to comment
Share on other sites

Wpłata główna + dopłata doszła ,dziękuję .
Henio jest słodziakiem i tyle powiem .Brać i kochać .
Biega w parze z LIli na wybiegu ,bo juz nawet Fabian ma do niego jakieś ale ....Czuja słabszego i chyba chcą go zdominować .Ale ja Henryczka nie dam skrzywdzić .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']Dzisiejsze wpłaty ;

MaS - 10 zł
sybisia - 5 zł x 3 miesiące =15 zł
andegawenka - 50 zł [/QUOTE]

Szarotka a tych wpłat na pierwszej stronie nie widze ?? andegawenka ma cały czas wpisane 10 zł, a z tego co czytam podniosła na 50 zeta??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...