Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

[quote name='Akrum']Szarotka a tych wpłat na pierwszej stronie nie widze ?? andegawenka ma cały czas wpisane 10 zł, a z tego co czytam podniosła na 50 zeta??[/QUOTE]

No wiec sybisia ma wstawione, ze zaplacial za III, IV, V, MakS tez jest na III, a czekam na wyjasnienie z Andegawenka ??
I prosze mi tu w glowie nie mieszac, bo samo mi sie miesza i tak :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']No wiec sybisia ma wstawione, ze zaplacial za III, IV, V, MakS tez jest na III, a czekam na wyjasnienie z Andegawenka ??
I prosze mi tu w glowie nie mieszac, bo samo mi sie miesza i tak :):)[/QUOTE]


To teraz ja chyba musze zainwestować w okulary ;) przegapiłam to w pierwszym poście :)
Szarotka - wybaczysz ?? ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']To teraz ja chyba musze zainwestować w okulary ;) przegapiłam to w pierwszym poście :)
Szarotka - wybaczysz ?? ;) ;) ;)[/QUOTE]

Wybaczam :):)

I co tam slychac u Henia
czy Henio sie troche zmienia
czy staje sie wesleszy,
i do Frodo bardziej smielszy
Henio pokaz mordeczke
ucaluj od nas Lileczke
pozdrow od nas Fabiana
Zamelduj sie jutro z rana
Czekamy na dobre wiesci
jak z jakiejs super powiesci :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Zaraz sprawdzam, ale Andegawenke wsadzilam na jednorazowe, bo nie bylam pewna??
reszte zaraz sprawdze :):) ja jestem od reklamy, a do liczb to sie nadaje jak sami widzicie :):)[/QUOTE]

Albo liczby albo poezja, tyle talentu w jednej osobie nie za dużo???... a andegawenka sama bałaganu narobiła :)

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj zauwazylismy ,ze Henio ma spuchnięta prawą nogę od wewnętrznej strony uda .Podnosi ja identycznie jak na zdjeciu pierwszym watku .Jesli nie przejdzie do jutra to pojedziemy do weta .
Dobralismu mu dwa jamnikowate na wybieg ,one jedyne go nie gryzą .Swietnie sie bawią i w końcu Henio nie chodzi przy mijej nodze tylko sobie biega i jest wesoły bo Maniek i Mańka akceptują go .
Henius jest tak kochany i uległy ,ze nawet jak przechodzi obok innego psa w boksie i tamten szczeka to nasza bida wycofuje sie i schodzi mu z oczu .
Nie wiem jak przyjdzie mi się z nim rozstac ..,On jest takiej specjalnej trosski .
Musi byc dom super dla niego .
Czy kastrujemy Heńka ?

Link to comment
Share on other sites

Funia mnie sie nie pytaj, bo ja w zyciu zadnego psa nie kastrowalam. Moze niech sie inni wypowiedza. Moze najpierw zobaczmy co z ta noga ?? Henio jest specjalnej troski. Czy poza noga wydaje sie, ze reszta w porzadku ??
Dwa ostatnie samce co mialam byly totalnie aseksualne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:, a suni nic nie grozi bo wszystkie inne psy sa wykastrowane. :eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Czyli z deklaracjami stalymi jeszcze zalegaja 3 osoby ( w tym ja rowniez :):)), ale moja juz jest w Polsce, bedzie wplacona jutro lub po jutrze :):)[/QUOTE]

Moja tez juz poszla do Polski i tak jak Szarotki powinna byc na koncie pod koniec tygodnia :) Wyslalam na 3 miesiace z gory.

Henia mozna wykastrowac w marcu bo niektore Kliniki biora udzial w Akcji Arki (Tylko miesiac marzec ) wiec bedzie taniej. Za kastracje psa biora 120 zl albo 100 zl- zalezy gdzie.

Link to comment
Share on other sites

Warto by było skorzystać z okazji i taniej Henia wykastrować


[URL="http://arka.strefa.pl/Akcja-2010/akcja_sterylizacji_2010.html"]http://arka.strefa.pl/Akcja-2010/akc...acji_2010.html[/URL][URL="http://www.arkastrefa**********/akcja-sterylizacji-w-roku-2010,38/2010-woj-lodzkie,374.html?sid=601e88db846a9daaf897943d284ce09e"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...