Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

Nasz poprzedni był jasny i nie było takiego problemu, ale Henio to inna para kaloszy:)  Reksio od teściów też czarnulek, chwile na słońcu i już gorący jest. Biedne te nasze czarnulki:)
A tak na marginesie...myśmy się zastanawiali czy Henio będzie chciał na kanapie leżeć..:P szybko dostaliśmy odpowiedź:D

Link to comment
Share on other sites

Heniu wybacz, ale mam ostatnio pelno roznych takich przypadkow: najpierw zatkala nam sie kanalizacja, potem samochod po oddania do naprawy klimy, przestal chodzic i myslalam, ze juz niegdy do domu nie dojade ... a dzisiaj moja Maya miala okropne rozwolnienie i czuje sie dosyc zmeczona tym wszystki stad tak rzadko bywam .., ale mysle, ze juz jestem na dobrej drodze :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Henio nie jest fanem ciastków, smaczków i gryzidełków. Musi mieć dzień raz na jakiś czas kiedy się za nie zabiera, ale ostatnio wzięłam mu największe śmierdzidełko ze smakołyków czyli suszonego wołowego ''łonego'' i Heniek jakby mu ktoś delicje podsunął. Nie mógł się oderwać. W przerwach od męczenia gryzaka, nosił go w paszczy żeby przypadkiem się nie zgubił:P
Fenkuł (tak go czasami nazywam) jest teraz na działce w górach tam gdzie jest jego ostatni domek tymczasowy i jutro go tam odwiedze:)

13271751_1170480736316459_353786180_o.jpg

13288110_1170480829649783_942972083_o.jpg

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...