Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

[quote name='Lida']Spróbujcie może tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/126059-MIZANTROPIA-czyli-psy-i-my-hotelowo-bartusiowo-Brodnica-woj-kuj-pom[/URL]
Fajny hotelik. Ma bardzo dobre opinie. Wesprę finansowo, jak już będzie wiadomo, co z Heniem.[/QUOTE]

Dziękujemy:Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Witam,w pobliżu Tomaszowa Maz tj.miejsc.Wykno działa hotel dla zwierząt 4 łapy , maja swoją stronę,Cena 350 zł za pobyt psiaka .
Heniuś znalazł sie w sytuacji "podbramkowej" stąd moja propozycja i deklaruję stała 20 zł dla psiaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Ja od siebie mogę 10 zł dać co miesiąc, więcej na razie nie mogę, chyba, że jakaś deklaracja na innego psa się skończy...ale na razie końca nie widać...[/QUOTE]

[quote name='andegawenka']Zadeklaruję kwotę niższą niż poprzednią i postaram sie od czasu do czasu coś dopłacić.[/QUOTE]

[quote name='Szarotka']Daje 40 zl. miesiecznie.
Ale tak naprawde moge sie zajac Heniem jak wroce, bo za chwile jade .....[/QUOTE]

[quote name='Ingrid44']Ja tez dam 40 zl stalej. Bardzo mi zal Heniutka.[/QUOTE]

[quote name='Lida']Spróbujcie może tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/126059-MIZANTROPIA-czyli-psy-i-my-hotelowo-bartusiowo-Brodnica-woj-kuj-pom[/URL]
Fajny hotelik. Ma bardzo dobre opinie. Wesprę finansowo, jak już będzie wiadomo, co z Heniem.[/QUOTE]

[quote name='NusiaiJa']Witam,w pobliżu Tomaszowa Maz tj.miejsc.Wykno działa hotel dla zwierząt 4 łapy , maja swoją stronę,Cena 350 zł za pobyt psiaka .
Heniuś znalazł sie w sytuacji "podbramkowej" stąd moja propozycja i deklaruję stała 20 zł dla psiaka[/QUOTE]

[quote name='Ingrid44']Trzeba by pozbierac deklaracje do kupy I zobaczyc ile juz mamy. Bardzo sie martwie o Henia:shake:[/QUOTE]

140 zł + coś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']140 zł + coś[/QUOTE]

[quote name='funia']JA także dam ,marne 10 zł ale mam bezpłatne tymczasy i nie naskrobie więcej .
Martwię się ,ze musi to być hotelik z całym szacunkiem dla solidnych ...ale boje się jak cholera ....[/QUOTE]

[quote name='martini77'][COLOR=#000000][I]10zł co miesiac

[/I][/COLOR][/QUOTE]

160 zł + coś:Rose::Rose::Rose::Rose::Cool!::Cool!::Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Mój plan niestety póki co nie wypalił... może uda się z tym hotelikiem, o którym pisze NusiaiJa

Jeśli z tym nie wypali, to na FB jest jeszcze taki hotelik:
[url]https://www.facebook.com/hotel.dlapsow.1?fref=ts[/url]

Opis, który podesłali jako ofertę do mojego stowarzyszenia:
[QUOTE]Witam, jeżeli chodzi o posiadane przez nas warunki to każdy ma inne wymagania i oczekiwania. Psia sypialnia nie jest mieszkaniem, lecz jest to pomieszczenie przez drzwi z naszym salonem. Jest ono dostosowane do potrzeb psów i uważam, że zwierzaki czują się tam dobrze. Przy okazji zapraszam, bo najlepiej zobaczyć i ocenić. Jest tam możliwość odseparowania psa, ale raczej nie takiego, który usilnie będzie próbował się wydostać, lub będzie agresywnie oszczekiwał inne psy. Generalnie psy mieszkające w psiej sypialni mają się dogadywać bo nie ograniczamy ich swobody ( chyba, że jest wyjątkowa potrzeba). Te psy mają duży teren ( nasz ogród ) przez cały dzień do dyspozycji, do spania również układają się tak jak zechcą. Oczywiście ja jestem cały czas na miejscu i czuwam nad nimi. Wykształconego behawiorysty nie mamy na miejscu, pracując z psami bazujemy na praktyce i radach specjalistów. Do tego psy z psiej sypialni maja stały kontakt z nami i dziećmi - w tym dwójka maluchów. Oczywiście dysponujemy kojcami zewnętrznymi, gdzie jest osobny jeden czy drugi duży wybieg. Tak na przyszłość, orientacyjnie podam nasz cennik. Jest to przedział 7-10 zł za dobę + karma. Wystawiamy rachunki, nasza działalność jest zerejestrowana. Pozdrawiam, Sławek[/QUOTE]

Od razu napiszę, że jeszcze tam nie byłam, więc warunków osobiście nie widziałam.
Widzę tylko zdjęcia, co kilka dni się pojawiają - zdjęcia szczęśliwych i zadowolonych psów.

Gdyby miał tam trafić, warunki mogę sprawdzać, mogę Henia co jakiś czas odwiedzać.

Ja mogę zadeklarować marne 20 zł, więcej nie mam, jestem aktualnie pod mega krechą, a jak pisałam wcześniej, sama mam stowarzyszenie i mamy mega dół finansowy i już się nie deklaruje na inne psy, nie bywam też często na dogo, ale Heniu to Heniu i dla niego muszę coś wyskrobać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']160 zł + coś:Rose::Rose::Rose::Rose::Cool!::Cool!::Cool!:[/QUOTE]

[quote name='Akrum']Mój plan niestety póki co nie wypalił... może uda się z tym hotelikiem, o którym pisze NusiaiJa

Jeśli z tym nie wypali, to na FB jest jeszcze taki hotelik:
[URL]https://www.facebook.com/hotel.dlapsow.1?fref=ts[/URL]

Opis, który podesłali jako ofertę do mojego stowarzyszenia:


Od razu napiszę, że jeszcze tam nie byłam, więc warunków osobiście nie widziałam.
Widzę tylko zdjęcia, co kilka dni się pojawiają - zdjęcia szczęśliwych i zadowolonych psów.

Gdyby miał tam trafić, warunki mogę sprawdzać, mogę Henia co jakiś czas odwiedzać.

Ja mogę zadeklarować marne 20 zł, więcej nie mam, jestem aktualnie pod mega krechą, a jak pisałam wcześniej, sama mam stowarzyszenie i mamy mega dół finansowy i już się nie deklaruje na inne psy, nie bywam też często na dogo, ale Heniu to Heniu i dla niego muszę coś wyskrobać..[/QUOTE]
Dobrze że jesteś u Henia z nami :Cool!:

Hotelik ładnie wygląda, ale czy nas będzie na niego stać?

Handzia jesteś?

180 zł + coś:Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']
Hotelik ładnie wygląda, ale czy nas będzie na niego stać?

[/QUOTE]

7-10 zł za dobę - tak nam w ofercie napisali. czyli przy najwyższej kwocie 310 zł + karma, ale Heniek nie jest przecież duzym psem, a ceny chyba od wielkości psa sa uzależnione, więc podejrzewam, że Heniu tak za 8 zł , to by było 248 zł + karma.

Hotelik ten pod Tomaszowem Maz. 350 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']7-10 zł za dobę - tak nam w ofercie napisali. czyli przy najwyższej kwocie 310 zł + karma, ale Heniek nie jest przecież duzym psem, a ceny chyba od wielkości psa sa uzależnione, więc podejrzewam, że Heniu tak za 8 zł , to by było 248 zł + karma.

Hotelik ten pod Tomaszowem Maz. 350 zł[/QUOTE]

Cena brzmi rozsądnie i nie tak daleko:)

Link to comment
Share on other sites

My działamy od roku z hotelem, który wstawiła Akrum. Jesteśmy tam przynajmniej dwa razy w tygodniu (mamy 15 km). Na pewno możemy ich polecić. Wszystko jednak zależy od tego jak Heniu dogaduje się z innymi psami. No i nie wiem jak z miejscem, bo jest to też hotel dla psów prywatnych a teraz powoli zaczynają się wyjazdy. W razie czego mogę zapytać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']My działamy od roku z hotelem, który wstawiła Akrum. Jesteśmy tam przynajmniej dwa razy w tygodniu (mamy 15 km). Na pewno możemy ich polecić. Wszystko jednak zależy od tego jak Heniu dogaduje się z innymi psami. No i nie wiem jak z miejscem, bo jest to też hotel dla psów prywatnych a teraz powoli zaczynają się wyjazdy. W razie czego mogę zapytać.[/QUOTE]

Nasza Szefowa od Henia wyjechała, ale nikt nie będzie miał przeciwko żeby zapytać. Henio jest ugodowy,przebywał ostatnio z psem i nie było problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Dobrze że jesteś u Henia z nami :Cool!:

Hotelik ładnie wygląda, ale czy nas będzie na niego stać?

Handzia jesteś?

180 zł + coś:Cool!:[/QUOTE]
Jestem andegawenko :)
Na koncie jest jeszcze ok 170 zł zapasu. Zaraz sprawdzę dokładnie.

Ps. Jest dokładnie 173 zł.

Edited by handzia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...