Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

[quote name='funia'][B]ZNACIE TEGO PRZYSTOJNIAKA ??[/B]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/p9063422.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3089/p9063422.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]

Podobny?..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Jamor znany i dobry ,ale ma stado psów i kolejki do wychodzenia na dwór ...chciałabym coś bardziej kameralnego .Zadzwonie do Gajowej ,olśniło mnie .pod Warszawe .[/QUOTE]

Która strona Warszawy (ważne :))i czy możesz Funiu podać link?
Czy to aura Ursus?NIE

A może tahttp://www.dogomania.pl/forum/threads/251685-Mała-Abi-chciałaby-mieć-swój-dom-potrzebne-ogłoszenia-!/page2?highlight=gajowa

Edited by andegawenka
Link to comment
Share on other sites

Już wszystko ustaliłam .Miejsce jest zajęte.To Konstancin Jeziorna .Płatne Dt u Gajowej ,stara dobra gwardia z czasów kiedy dogomania była ,,normalna,,.
300 zł plus karma nasza.Płatne z dołu moze być .DT kameralne ,nie ma spędu kilkudziesieciu psów.Henio bedzie w 6 suczkami .
To miejsce sprawdzone .Ja gwarantuje .Gajowa wieczorem napisze tutaj .Będa zdjęcia i należyta opieka .
Beata w tej chwili dogaduje transport Henia na miejsce.Prosiłam ją aby nie obciążała mnie juz tym bo nie dam rady zając się tym absolutnie .
Proszę tylko badzcie tu ze mną i z nim do końca .Bo ja opadam z sił ....Przytłoczona jestem ogromnie bo Henio to tylko czubek tego co mam na łbie ..JAk i pewnie wy cioteczki ,Ale wiem ze trwacie z Heniem tyle lat ,ze nie pozwolicie aby pozostał zapomniany .NAsz kochany biedny Heniuta!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Już wszystko ustaliłam .Miejsce jest zajęte.To Konstancin Jeziorna .Płatne Dt u Gajowej ,stara dobra gwardia z czasów kiedy dogomania była ,,normalna,,.
300 zł plus karma nasza.Płatne z dołu moze być .DT kameralne ,nie ma spędu kilkudziesieciu psów.Henio bedzie w 6 suczkami .
To miejsce sprawdzone .Ja gwarantuje .Gajowa wieczorem napisze tutaj .Będa zdjęcia i należyta opieka .
Beata w tej chwili dogaduje transport Henia na miejsce.Prosiłam ją aby nie obciążała mnie juz tym bo nie dam rady zając się tym absolutnie .
Proszę tylko badzcie tu ze mną i z nim do końca .Bo ja opadam z sił ....Przytłoczona jestem ogromnie bo Henio to tylko czubek tego co mam na łbie ..JAk i pewnie wy cioteczki ,Ale wiem ze trwacie z Heniem tyle lat ,ze nie pozwolicie aby pozostał zapomniany .NAsz kochany biedny Heniuta!![/QUOTE]

Zaklepałaś Funiu już miejsce?:bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Wszaytko ustalone .Miejsce zajęte.Jeśli Pani Beata dotrzyma słowa jutro Henio rozpocznie nowe ,mam nadzieję lepsze życie które doprowadzi go do DS !!!!Trzymajmy kciuki .
WIeczorem Gajowa wejdzie na wątek .[/QUOTE]

To czekamy na Gajowa i przewóz Heniutka. Funiu jesteś na medal:bigcool::bigcool::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Konstancin Jeziorna to blisko mnie. Jak trzeba będzie podjechać, to dajcie znać. Mam dość blisko. Dziś zrobię stałe zlecenie.[/QUOTE]

No i fajnie:multi:. Rzadko bywam w tej okolicy, ale chyba się skuszę i też Henia odwiedzę, chociaż mam nadzieję że ten prawdziwy dom gdzieś czeka.

Link to comment
Share on other sites

Gajowej nie znam (chyba ;) To teraz musze ogarnac ile mamy deklaracji.
Jestem tu z Synowa i Wnuczka. Synowa chodzi do szkoly uczyc sie polskiego. Ja zostaje z Wnuczka, ktora ma niecale dwa lata. Obie sa przeziebione, stad sie malo udzielam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Gajowej nie znam (chyba ;) To teraz musze ogarnac ile mamy deklaracji.
Jestem tu z Synowa i Wnuczka. Synowa chodzi do szkoly uczyc sie polskiego. Ja zostaje z Wnuczka, ktora ma niecale dwa lata. Obie sa przeziebione, stad sie malo udzielam....[/QUOTE]


Ogarniaj Szarotko, bo tu Funia z Panią Beatką tak zadziałały że Heniek zaraz warszawiakiem tymczasowo zostanie?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Gajowej nie znam (chyba ;) To teraz musze ogarnac ile mamy deklaracji.
Jestem tu z Synowa i Wnuczka. Synowa chodzi do szkoly uczyc sie polskiego. Ja zostaje z Wnuczka, ktora ma niecale dwa lata. Obie sa przeziebione, stad sie malo udzielam....[/QUOTE]
Szarotko, trochę Ci pomogę w tym ogarnianiu ;)

Lista osób, które deklarują stałą pomoc dla Henia:

Dotychczasowy stan konta - [B]173 zł[/B]

[B]Deklaracje od VI 2014:[/B]

[B]andegawenka - 30 zł -[COLOR=#0000cd] VI,VII,[/COLOR]
Szarotka - 40 zł
Ingrid44 - 40 zł
NusiaiJa - 20 zł
Lida - 30 zł
funia - 10 zł
martini77 - 10 zł
Akrum - 20 zł
handzia - 10 zł - [COLOR=#0000cd]VI[/COLOR]
Pani Beata - 40 zł
Lucyna - 30 zł
M.p - 15 zł (przez pół roku-do XI 2014 r) -

Razem 295 :multi:[/B]

[COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Stan konta na chwilę obecną: 243 zł[/B][/SIZE][/COLOR]

Edited by handzia
Link to comment
Share on other sites

Już jestem, dziś jedna z suń miała sterylkę więc trochę z czasem krucho...
Czekam jutro na Henia, czy wiadomo o której mniej więcej przyjedzie? Rano mam trochę spraw do
załatwienia i będę w domu najwcześniej o 11.30.
Czy Henio był ostatnio odrobaczony i zakropiony przeciw pchłom i kleszczom ? Jeżeli nie muszę
kupić jutro preparaty , czy wiadomo ile Henio waży ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...