Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

8 godzin temu, Szarotka napisał:

Napisalam do Pianki o przeniesienie. A tak a propos to wiele osob, ktore wisza jako admin juz wogole na forum nie przychodza.

Koszmar na tej nowej dogomanii. Jesteś adminem tego wątku, powinnaś dostać z automatu uprawnienia do przenoszenia i zmian.. Tutaj napisałam ,ale nie wiem czy będzie skutek. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U nas niestety też upały ale niestety z burzami. Henio średnio burze znosi, ale stara się być dzielny. Chodzi krok w krok za nami i ryzykuje przydepnięciem, bo jakby mógł cały by komuś na stopy wszedł. Ogólnie ostatnio jest bardzo przytulaśny i zaczyna troche mniej się bać obcych. Nie jest to może jakaś wielka śmiałość, ale przynajmniej jak ktoś do niego sięga pwoli to nie odsuwa się i nie kuli tylko daje się dotkąć byle ktoś z nas koło niego stał. Na facetów niestety nadal większy dystans. Na specerach idących panów omija szerokim łukiem.
Nie było mnie tu jakiś czas, bo mam problemy z serduchem i byłam podpięta do kabelków. Musiałam ograniczyć elektronike w swojej codzienności:P
Zauważyliśmy ostatnio, porównując zdjęcia i patrząc na Henia, że się chłopakowi przybrało:P Talię jeszcze ma, ale brzuszek już też zauważalny:)

Link to comment
Share on other sites

O June 28, 2016 o 04:13, andegawenka napisał:

A gdzie klima? co? Moje księżniczki obłożone lodem jeżdżą na działkę. Wszyscy dyszą a one sobie śpią :)))

Jest, ale na dworze sie nie da uruchomic ;) Poza tym Maya ma swoje lata i grube futro i przy 22 C juz sie jej nie podoba. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Szarotka napisał:

Heniu ja tez u ciebie dawno nie bylam, ale stale mamy gosci, a wies miala byc spokojna :) i cicha :)

Tak jest na początku, później będzie spokój, może go nawet za dużo będzie ;)

Sezon letni, każdy gdzieś coś ma i tam leci. Ale nikt Heniusia nie zapomni. Never....... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...