Jump to content
Dogomania

Wyrzucony z samochodu Piracik MA JUZ NOWY DOM!! :))


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

..zaba14 bardzo dziękuję....akurat aż uczyć się banerów to nie chciałam..bo to za wiele jak narazie dla mnie;)....ale DZIĘKUJĘ....bo jakoś zmobillizowałam się...i Piracik już godnie jest moim podpisem....i teraz już musimy mu znaleźć kawałek świata tylko dla niego....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']..zaba14 bardzo dziękuję....akurat aż uczyć się banerów to nie chciałam..bo to za wiele jak narazie dla mnie;)....ale DZIĘKUJĘ....bo jakoś zmobillizowałam się...i Piracik już godnie jest moim podpisem....i teraz już musimy mu znaleźć kawałek świata tylko dla niego....:)[/quote]

Ten kawałek świata moze byc taki tyci tyci, ale zeby ludzie ktorzy w nim bedą byli cudowni !! :cool1:

Link to comment
Share on other sites

tak sobie co chwile na niego patrzę i tak sobie myślę...piesku kochany jak nie znajdziesz rodziny w najblizszych miesiącach to pewnie będziesz moj{bylby juz teraz ,ale muszę czekać az się budowa skonczy i dzialka będzie ogrodzona}Nie mogę przestać o nim mysleć:placz:

Link to comment
Share on other sites

nika27..lejesz miód na moje serce.....zawsze to jednak pocieszenie, że w najgorszym przypadku za kilka miesięcy.........PIRACIK....będzie kochał...bo będzie miał kogo....:multi: .......może jednak ktoś wczesniej........chciałby być kochany przez Piracika........?........hopaj do góry...bidulku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika27']czy piesek jest w Rudzie Sląskiej?[/quote]

Tak Piracik mieszka w Faunie w Rudzie Sl. w chwili obecnej przebywa w szczeniakarni... ;) hm.. a już mieszkacie w domku? Bo Piracik jest poslusznym pieskiem, garnie sie do ludzi i nie bedzie uciekał, wystarczy ze troszke sie z nim pospaceruje i hup do domku ;) chyba, że ma zamieszkac na dworku.

Hm.. a skąd jestes ?? Moze odwiedzisz Piracika w schronisku ??

Link to comment
Share on other sites

Piracik, jak czytałam, mieszka ze szczeniakami, czy z takimi większymi (gabarytowo) szczeniakami też? bawi się z nimi ładnie, zwłąszcza z tymi większymi? Ciekawa też jestem, jak z zachowaniem czystości w domu i ewentualnym niszczeniem...? ale tego pewnie nie wiemy...
I zastanawia mnie jeszcze, skąd wiadomo, że Piracik został wyrzucony z samochodu?
Proszę, odpowiedzcie szybko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='best13']Piracik, jak czytałam, mieszka ze szczeniakami, czy z takimi większymi (gabarytowo) szczeniakami też? bawi się z nimi ładnie, zwłąszcza z tymi większymi? Ciekawa też jestem, jak z zachowaniem czystości w domu i ewentualnym niszczeniem...? ale tego pewnie nie wiemy...
I zastanawia mnie jeszcze, skąd wiadomo, że Piracik został wyrzucony z samochodu?
Proszę, odpowiedzcie szybko...[/quote]

Jak zachowuje sie w szczeniakarni to trzeba zapytac Justynke.. ja niestety tego nie moglam widziec, ale musi byc dobrze gdyz gdyby cos sie dzialo zostalby przeniesiony na boksy do strszych psow. On jest pokojowy. Co do czystosci i zostawiania w domu.. trudno powiedziec w schronisku nie da sie tego niestety sprawdzic :(

A skad wiadomo ze zostal wyrzucony z samochodu? Mieszkancy widzieli.. psiak sie blakal po okolicy az wkoncu psy go pogryzly.. zaczela sie rana /babrać/ i wzieli go jacys ludzie... no i tak trafil do schroniska, bo nie chcieli psa leczyc :( Ale z nim juz wszystko jest w porzadku, z tym ,że nie widzi na to jedno oczko.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Ja jestem z Legionowa pod Warszawą więc z tymi odwiedzinami moze być cięzko choć z pewnoscią odwiedzimy kochanego Piracika.Jesteśmy całą rodziną {ja,mąz i moja mama bo dzieci jeszcze nie mamy}Zdecydowani na Piracika{dzisiaj to nawet spać jakoś nie moglam bo ciągle o nim myślę}.Obecnie mieszkam w mieszkaniu w ktorym mam sunię 5 letnią dobermankę bardzo łagodną i na dniach przybędzie nam jeszcze mastif tybetanski więc dlatego nie mam juz miejsca w bloku i muszę czekać na ogrodzenie dzialki i wtedy odrazu zabiorę Piracika.Przyzekam ,ze u mnie będzie mial jak u pana Boga za piecem,będzie kochany przez wszystkich i nigdy nie spotka go juz zadna krzywda.Teraz chcialabym mu przeslać paczkę z witaminkami,karmą i jakims posłaniem{muszę się w tej kwestii skontaktować chyba z Zabą jak się nie mylę}Oczywiescie jezeli wczesniej jakas rodzina będzie chciala go zabrac to nie będę stawac mu na drodze do szczęscia bo jego dobro jest najwazniejsze,ale jezeli ak się nie stanie to Piracik będzie nasz:multi:

Link to comment
Share on other sites

Nika27,
Myślę, że dla takiego maleńkiego szkraba nie potrzeba dużo miejsca w bloku...Jemu potrzeba skraweczek podłogi i dużo miejsca w serduchu...
Każdy dzień w schronie, to trudny dzień i kolejny, który przynosi smutek i ból...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...