Jump to content
Dogomania

Jamnisia Siwiutki Pysio - JUŻ NIE SZUKA DOMU! ZOSTAJE U TANITKI!!!


anielica

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oczko kochane - 1ooo buziaków!!!

jutro z samego rana zadzwonimy do schroniska i zapytamy jaka jest sytuacja jamnisi i czy można ją brać. w niedzielę niestety nic nie możemy zdziałać - w schronisku nie ma kierownictwa, a bez jego zgody nie da się żadnego psiaka wydobyć.

jeżeli będziemy miały ją gdzie umieścić na czas poszukiwania transportu, to zabierzemy ją już jutro.

maleńka - poczekaj proszę i nie wychodź z budki :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anielica']oczko kochane - 1ooo buziaków!!!

jutro z samego rana zadzwonimy do schroniska i zapytamy jaka jest sytuacja jamnisi i czy można ją brać. w niedzielę niestety nic nie możemy zdziałać - w schronisku nie ma kierownictwa, a bez jego zgody nie da się żadnego psiaka wydobyć.

jeżeli będziemy miały ją gdzie umieścić na czas poszukiwania transportu, to zabierzemy ją już jutro.

maleńka - poczekaj proszę i nie wychodź z budki :shake:[/quote]


czy nie możesz na jedną dwie noce jej wziąśc??
Bardzo proszę :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anielica']oczko kochane - 1ooo buziaków!!!

jutro z samego rana zadzwonimy do schroniska i zapytamy jaka jest sytuacja jamnisi i czy można ją brać. w niedzielę niestety nic nie możemy zdziałać - w schronisku nie ma kierownictwa, a bez jego zgody nie da się żadnego psiaka wydobyć.
[/QUOTE]

Anielica wypytaj się proszę przy okazji, jak długo jamnisia jest w schronisku, kiedy była ostatnio szczepiona i czy jest wysterylizowana.

Po przyjeżdzie do Wrocka od razu idziemy do weta zobaczyć co z tymi oczkami sie dzieje i jeżeli bedzie taka potrzeba to i zaszczepić.
Ach juz nie mogę się doczekać. Wytrzymaj malutka jeszcze trochę :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jest dla jamnisi domek już od jutra - na 99%, u mojej teściowej. Jeszcze nie powiedziała oficjalnie tak, ale nie była przeciwna, więc weźmie małą na parę dni, dokąd nie znajdziemy transportu. Nie pytajcie mnie to to 99% - taką mam teściową, że lubi się zastanawiać i ustalenie pewnych spraw konkretnie nie jest mozliwe. Teściowa odmówiła paradowania z psem w swetrze :lol: , ale to jeszcze popracujemy nad tym.

masza4 jutro rano dzwoni do schroniska. jak tylko będzie zgida na zabranie - zabieram.

Leni: bardzo dziękuję za ofertę pomocy - bardzo chętnie skorzystamy. Już się bałam, że do Wrocławia nic nie znajdziemy. Warszawa bliżej...
Jak rozumiem, gdyby transport był nawet na jutro, to weźmiecie małą na przechowanie.

Oczko: nic więcej ponoć nie wiadomo. Sunia z ulicy, zapytam od kiedy, może coś w papierach jest zanotowane. Bardzo Ci dziękuję, że chcesz zaopiekować się małą :calus: :calus: :calus:

A więc [B]transport Lublin - Warszawa poszukiwany![/B]

Trzymaj się malutka - do jutra...

Link to comment
Share on other sites

Już zabookowałam transport jutro na godzinę południową. Do teściówki powiezie mój brat - też zupełnie niechcący - dogomaniak przez swoją okropną siostrę :evil_lol:


Teraz tylko sprawa wydanie suni ze schroniska. Tutaj jak zawsze niewiadoma, ale bądźmy dobrej myśli...

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale, że jamnisia ma szanse na tymczasowy dom. Spać przez nią nie mogę od wczoraj, bo jej sobowtór - noo, może trochę mniej siwy - śpi właśnie w moim łóżku pod kocem...
Gdybym była bliżej... sama mam pięć psów i uważam, że to komplet ;), ale cały dzień pracowałabym nad mamą, żeby chociaż tymczasowy dom załatwić. W przypadku mojej mamy - tymczasowy z dużą nadzieją na stały ;)
Jeżeli teściowa się zgodzi to wspaniale :) I nie martwcie się, że nie zgodzi się na wychodzenie z psem w sweterku, jeżeli jamniczka będzie najedzona i nagrzana w domu, spacerek przeżyje bez problemów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...