Jump to content
Dogomania

Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii


leni356

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja tymczasowiczka zamieszkała u Polki w Holandii, dowiadywałam się dokładnie - szczepienie p/wściekliźnie musi być ważne minimum miesiąc, ale przy wyrabianiu paszportu muszą zaszczepić, więc wychodzi na to że miesiąc po wyrobieniu paszportu pies może wyjechać. Tak było w Warszawie. Jeśli inna lecznica nie musi szczepić przy wyrobieniu paszportu to tylko ważność szczepienia 1 miesiąc. No i czip

Link to comment
Share on other sites

Oooooo.... no to , jak Lazik juz bedzie u mnie ( jesli pani wczesniej niz do piatku nie przyjedzie ), to nawet do mnie bedzie miala blizej. No i oczywiscie proponuje nocleg i nastepnego dnia pani sie psiakiem sama zajmie, nakarmi, na spacer zabierze i go lepiej pozna.
A paszport mozna i u nas wypisac, tylko zeby zaswiadczenie ostatniego szczepienia mial, zeby lekarz mogl wpisac do paszportu. I u nas na pewno nie musi byc szczepiony w momencie wystawiania paszportu. Juz psiaki od nas do Niemiec wysylalismy, wiec wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']Łazik to bardo spokojny psiak
w samochodzie wiozłam go na tylnej kanapie, a na przednim fotelu drugiego psa
Łazik położył się i spokojnie leżał
to tyle jeśli chodzi o jego zachowanie w samochodzie[/QUOTE]

Czyli nie miał żadnych problemów ? Bo pani sporo podróżuje i chce go zabierać.

Link to comment
Share on other sites

Na wszelki wypadek dobrze zeby byl kontenerek. Glupio by bylo gdyby sie okazalo ze Redi nie toleruje Lazika i Lazik musial by zostac w Katowicach.
Redi mial jechac razem z Sonia ale okazlo sie ze to straszna agresorka i nie pojechal. Tak wiec nigdy nie wiadomo co psiakom do lebkow wpadnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...