Jump to content
Dogomania

Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii


leni356

Recommended Posts

Dziś rozmawiałam z panią z Belgii zainteresowaną Łazikiem - wrażenie bardzo dobre, przemaglowałam panią dokładnie, jeśli się nie zrazi totalną inwigilacją to będzie ok. Mam do sprawdzenia kilka miejsc podanych przez panią, schronisko dla koników w którym pracuje, poproszę koleżankę z Holandii o pomoc bo sama nie mówię ani po francusku ani po flamandzku. Jeśli ten dom okaże się w porządku to na wizytę poadopcyjną pojadę sama w maju, bo mam w planie podróż.

I teraz pytanie - czy jest w ogóle sens Łazika przewozić w piątek? Ciągłe wożenie też jest dla niego stresujące.
[B]kuba123[/B], czy jest możliwość przedłużenia hoteliku Łazika w Katowicach o tydzień?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klementynkaa']czy nadal potrzebujecie transportera? ja mam kennel, wprawdzie na dobermana ale łaizk tez się zmieści ;) tylko czy to wszystko zmieści sie do auta? jakby co to prosze pisać.[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo, dzisiaj dowiem się wszystkiego, więc dam znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']dziewczyny co z transportem Łazika
pani nie kontaktowała się ze mną w sprawie przedłużenia hotelu
nikt się nie kontaktował
chcę wiedzieć co jutro dlatego,że mamy interwencję w Będzinie i musimy to jakoś zgrać w czasie( jeśli pies miałby jechać)[/QUOTE]
Niedobrze. Przedłuż proszę hotelik Łazikowi o tydzień, mam nadzieję że będzie się dało? Państwo z Belgii mają zamiar przyjechać po niego w kolejny weekend.
Dzwoniłam do Katowic ale nikt nie odbiera, będę próbować

Link to comment
Share on other sites

Pani przyjeżdża w sobotę po Łazika który będzie miał teraz na imię Willi, bo mąż jest Belgiem więc łatwiej mu będzie wymawiać :) Państwo mają rodzinę w Poznaniu, już napisałam na transportowym i gdyby się udało skombinować transport do Poznania to tak łatwiej będzie państwu go odebrać (300 km w jedną stronę mniej i nocleg u rodziny).
Jeśli się nie uda to wtedy w Katowicach.
Czekamy jeszcze na czip i paszport. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc

Dzisiaj dzwoniła jeszcze jedna pani zainteresowana Łazikiem, obiecałam polecić inne kudłaczki - czy mamy jakieś pieski (nie sunie) w okolicy Katowic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Czyli łazik Belgiem zostanie :).

A czy do tego domku w Katowicach to ma być piesek w typie Łazika ?
Bo z kudłaczków to najbliżej są Puszek i Ferbi z Cieszyna ale one nie są za bardzo podobne do Łazika.[/QUOTE]

Ma być mały, kudłaty, w podobnym wieku (3-4 lata) i najlepiej w Katowicach lub okolicy. A Ferbi za TM :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Ano najprawdopodobniej nie zdążyliśmy :shake: Nic konkretnego dziewczyny nie piszą

[url]http://www.dogomania.pl/threads/179097-PrzeraA-ony-kudA-acz-Ferdi-w-schronie-juA-za-TM[/url][/QUOTE]

Ja nawet nie wiedziałam że on ma swój wątek. Może z nim było podobnie jak z tym pudelkowatym pieskiem co był u zerduszko na dt, tam chyba takie niekorzystne warunki w schronie panują.

Bardzo przykre :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']leni
proszę zadzwoń do mnie koniecznie w sprawie paszportu i czipa dla Williego[/QUOTE]

Zapomniałam powiedzieć żebyś podesłała mi też nr konta bo nie mam. W paszporcie niech wpiszą mu imię Willi, a dane nowej pani - dzisiaj wyślę bo nie mam pod ręką.
Teraz będę poza siecią, więc w razie czego mój numer: 791 949 077
Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...