Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak mi tu dziś radzono, więc się grzecznie zastosuję:drinking:
... i też padnę, bo to był niespodziewany, acz fantastyczny zwrot akcji
i wreszcie ten watek żyje, a nawet już wchodzić mi się tu nie chciało

No i dzięki Wam jeszcze trochę się pokręcę na dogo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Tak mi tu dziś radzono, więc się grzecznie zastosuję:drinking:
... i też padnę, bo to był niespodziewany, acz fantastyczny zwrot akcji
i wreszcie ten watek żyje, a nawet już wchodzić mi się tu nie chciało

No i dzięki Wam jeszcze trochę się pokręcę na dogo:loveu:[/QUOTE]
noo radzono, ale to podziel się bo mi smaka narobiłaś a w barku jedynie światło zostało:roll::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']noo radzono, ale to podziel się bo mi smaka narobiłaś a w barku jedynie światło zostało:roll::cool3:[/QUOTE]
A u mnie w barku full. Co chcesz?
A to nie będzie wątek z kaWunią tu będzie się drinki podawać:)

Idu, bo łeb mi naprawdę eksploduje, za dużo emocji, a łeb już stary, za 12 dni skończe 44 lata, chlip:(

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie walnęłam tunezyjską naleweczkę:)
Ale mogę polecić mołdawski koniaczek
marokańskie winko
tunezyjskie winko


A prezencik na urodziny to ja chcę:) Lakuś w domku i mi wystarczy za wszystko.
Od dziś to za 11, wrrr

Nie no serio spadam, nie podkuszaj mnie do picia po nocy, bo nam psa zabiorą, jako zadeklarowanym pijaczkom :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Melduję się - jeszcze jedna zadymiara. Mam kilka pytań, bo pewnie coś przegapiłam.
Czy Fundacja NN rości prawa do Lucky'ego? Uznaje go za psa będącego pod ich opieką? Tak zrozumiałam z dictum do Wiosny od wydanie psa?
Jak wygląda wpis "właściciel" w książeczce zdrowia Lucky'ego?
Czy Fundacja jest gotowa podpisać zrzeczenie na osobę prywatną?
Czy Wiosna ma zamiar wydać psa Fundacji?
Decyzję o przywróceniu deklaracji stałej podejmę, jak się wreszcie rozeznam, kto będzie decydował o losach psa.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, że odpowiedziałaś:)

[quote name='malibo57']Melduję się - jeszcze jedna zadymiara. Mam kilka pytań, bo pewnie coś przegapiłam.
Czy Fundacja NN rości prawa do Lucky'ego? Uznaje go za psa będącego pod ich opieką? Tak zrozumiałam z dictum do Wiosny od wydanie psa?.[/QUOTE]
Fundacja milczy na wątku. Kiedy Ania napisała, że nie ma możliwości dalej trzymac Lakusia, padła propozycja kojca. Tyle wiadomo. Dziś po południu był telefon, kiedy przyjechać. Myślę, że wszyscy jesteśmy dorośli i nie bedzie żadnej histerii.

[quote name='malibo57']
Jak wygląda wpis "właściciel" w książeczce zdrowia Lucky'ego?
[/QUOTE]
Jest wolne miejsce. Może się tam wpisać Ania, ja albo Ty.

[quote name='malibo57']Czy Fundacja jest gotowa podpisać zrzeczenie na osobę prywatną?
[/QUOTE]
Tego na wątku nikt nie wie, ale Ania dostała psa bez żadnej umowy, nie dostarczono mi na przewóz niczego.
Ania pytała mnie, kiedy dojechałam czyj jest Lucky, odpowiedziałam, że niczyj.

[quote name='malibo57']Czy Wiosna ma zamiar wydać psa Fundacji?
[/QUOTE]
Do kojca - nie sądzę.

No to mam nadzieję, że rozjaśniłam.
Deklaracje to prywatna sprawa każdego. Można je wznowić albo nie.
Nie chcemy, żeby Lucky trafił do kojca, a tymczas sie kończy.
Każdy musi we własnym sumieniu rozstrzygnąć, co zrobi.
To fajny pies i wiem, że Ania naprawdę bardzo go kocha i traktuje jak swojego, nie dość, że wyjeżdża to jeszcze mętna perspektywa. Jak ktoś nie może zajmowac się psem, to raczej nie oddaje go gdzie popadnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']nie mogłam wysłać PW do Cioci [B]Emigrantki[/B], wysłałam mail, ale jeżeli któraś z Cioteczek ma inny kontakt z Emi to proszę o wykorzystanie w sprawie Lakusia ...
a teraz oddalam się do łóżeczka, bo zaraz padnę ...[/QUOTE]


Zawsze jestem na:

[email][email protected][/email]

maila dostalam, jutro sprobuje doczytac o co chodzi bo nie bardzo moge sie polapac w tej chwili....

Link to comment
Share on other sites

acha - widze...
[QUOTE]
[COLOR=Red]deklaracje zawieszone w miesiącu marcu - wysłane PW ze wznowieniem deklaracji w dniu 17.05.2010r.[/COLOR][/QUOTE]

Miedzy mna a corka mialysmy razem 50 zl miesieczbie stalej na psine......

Zostalo zawieszone, poszlo gdzie indziej - 50zl napewno nie damy rady ale dajcie moment pomyslec czy cokolwiek dam rade wyskrobac....

Wrocilam 3 strony do tylu i nie moge zalapac o co chodzi.. moze by jakies streszczenia dla niekumatych?

Bo ni rozumiem za bardzo....

Dzieki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']To co dalej bedzie z Luckim ??[/QUOTE]

Lu_Gosiak szpera, żeby znaleźć miejsce.
Szperam ja... i jeszcze ktoś:)
MUSI się coś znaleźć, bo Ania zostawiona sama sobie nie wyjedzie do pracy za granicę.

Deklaracje dla Lakusia pewnie trzeba będzie pozbierać od nowa, poza dogo również, bo Lakuś ma grono kibiców-"czytaczy" :evil_lol:

Emi - nie da się streścić ponad 200 stron. To, co napisałam teraz wyżej w poście to chyba najbardziej aktualne streszczenie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Melduję się - jeszcze jedna zadymiara. Mam kilka pytań, bo pewnie coś przegapiłam.
Czy Fundacja NN rości prawa do Lucky'ego? Uznaje go za psa będącego pod ich opieką? Tak zrozumiałam z dictum do Wiosny od wydanie psa?
Jak wygląda wpis "właściciel" w książeczce zdrowia Lucky'ego?
Czy Fundacja jest gotowa podpisać zrzeczenie na osobę prywatną?
Czy Wiosna ma zamiar wydać psa Fundacji?
Decyzję o przywróceniu deklaracji stałej podejmę, jak się wreszcie rozeznam,[B] kto będzie decydował o losach psa[/B].[/QUOTE]
Ani Ania, ani nikt inny nie podpisywał z fundacją żadnej umowy w sprawie Lakusia, w związku z czym nie może być mowy o żadnym zrzeczeniu się, przeniesieniu praw i tak dalej i tak dalej ... Ania nie wyda psa fundacji do kojca za nic w świecie i ja też na kojec nie pozwolę ... Fundacja w sprawie Lakusia milczy ...
a kto będzie decydował o losach psa? - myślę Malibo, że Ci którym Lakuś leży na sercu ... ja od wczoraj przejęłam wątek, więc jestem tu głównodowodząca i deklaracje na Lakusia idą do mnie i podlegają zasadom dogo ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Lu_Gosiak szpera, żeby znaleźć miejsce.
Szperam ja... i jeszcze ktoś:)
MUSI się coś znaleźć, bo Ania zostawiona sama sobie nie wyjedzie do pracy za granicę.
Deklaracje dla Lakusia pewnie trzeba będzie pozbierać od nowa, poza dogo również, bo Lakuś ma grono kibiców-"czytaczy" :evil_lol:
Emi - [B]nie da się streścić ponad 200 stron. [/B]To, co napisałam teraz wyżej w poście to chyba najbardziej aktualne streszczenie:)[/QUOTE]
Ciocia ... taka godzina wczesne a Ty na dogo????
jak to się nie da streścić 200 stron? - pewnie, że się da zobaczysz ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']Ciocia ... taka godzina wczesne a Ty na dogo????
jak to się nie da streścić 200 stron? - pewnie, że się da zobaczysz ...[/QUOTE]
No wiesz, trzeba na posterunku stać od samego rana i dbać o psie interesy:evil_lol:
No tak, Twoje słynne streszczenia:)

A poważnie - fundacja milczy i dajmy już spokój, po co wywoływać ich wciąż do tablicy?
[B]Przecież nigdzie nie powiedzieli, że będą psa zabierać siłą[/B] (w ogóle mało powiedzieli;)). Zostało wystawione allegro cegiełkowe i zebrała się kwota od ludzi na leczenie, takie allegro może teraz wystawić inna fundacja (jakby coś, tfu, tfu).

Ania napisała, że musi jechać do roboty, [B]na wątku psem się nikt (prawie) nie interesował od dawna[/B] - to co miała go z powrotem do Rawy pod most zawieźć? Zwróciła się do nich, zaproponowali, co mieli, a skoro absurdem jest dawanie psa z domu do kojca to wiadomo.

BTW: Fundacja Janusza Orzechowskiego, który wsparł nas w kwestii transportu i na którego stronie jest Lucky do dziś z prośbą o dom, też ma pisać zrzeczenie się psa? No, bądźmy poważni...

edit: Jeśli chodzi o to, kto, jaka fundacja czy organizacja odpowiada za Lakusia, to mogę poprosić tu i ówdzie, ale nie wiem, po co.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Serdecznie zapraszam na bazarek, z któego dochód będzie przeznaczony m.innymi na Luckiego.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/185610-Nowe-fanty.-Ponad-160-sztuk.-Cacharel-Armani-Guerlain-Dior-Clarins..-Do-15-czerwca[/URL][/QUOTE]
:modla::modla::modla: Dzięki Ci Wielka Ketuniu - Bazarowa Królowa :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam link do wątku od mmd, która dzwoniła i prosiła o szukanie miejsca dla Luckiego. Nie wiem, czy uda się pomóc, ale będę się starała.
Kłaniam się w pas Ani, która przyjęła psiaka do siebie i mam nadzieję, że uda się jej pomóc w tej chwili w znalezieniu dobrego domu dla psiaka. Śliczny jest i taki łagodny....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Serdecznie zapraszam na bazarek, z któego dochód będzie przeznaczony m.innymi na Luckiego.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/185610-Nowe-fanty.-Ponad-160-sztuk.-Cacharel-Armani-Guerlain-Dior-Clarins..-Do-15-czerwca[/URL][/QUOTE]
Zaraz sobie wezmę banerek:)
Ketuniu, jesteś prawdziwym psim aniołem:)


Ewa Marta, jak dobrze, że zajrzałaś.
Ja też kłaniam się w pas za pomoc. Już samo szukanie to ogromna pomoc, bo Lucky nie jest tak potwornie samotny w tej swojej krętej drodze do szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...