Jump to content
Dogomania

Migotka znalazła swój upragniony DS!


wilczek007

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Mialam kontakt z rodzina Migotki. Mala jest b. wesola, chetnie chodzi na spacerki, a w weekendy szaleje w ogrodzie. Uwielbia jazde samochodem i bawi sie z pieskami w okolicznym parku. Zostaje sama w domu, nic nie niszczy, ale jeszcze troche drapie drzwi i tapete :roll: Uwielbia tez w "wolnych" chwilach, czyli jak nikt nie widzi "uporzadkowac" mieszkanie: kapcie i mala szczotka do zamiatania ida na kanape, a worek z orzechami ze spizarki jest rozciagniety po calym domu...:cool3: . Teraz panstwo wiedza, ze artystka jest b. madra, wiec staraja sie w miare wszystko poza piszczalkami przed wyjsciem pochowac, ale Migotka ma fantazje ;-) Krotko mowiac sa zakochani w suni i miziaja ja na zmiane prawie bez przerwy- tak sobie ksiezniczka zyczy :evil_lol: Dziwia sie juz, ze ona ma jeszcze siersc, bo powinna miec wlasciwie juz wszystko do lysego wyglaskane :)
Tak jak myslalam, Migotka owinela sobie panstwa wokol malej lapki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

O tak i ja to stwierdzilam, mimo ze bylam z nia krociutko, ale p. kasia u ktorej Mikunia byla na DT ponad dwa tygodnie, powiedziala to samo to bardzo madra i lapiaca wszystko w mig sunia. Trafnie ja zalozycielka watku nazwala Migotka, bo rozumiala wszystko w mig. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...