Jump to content
Dogomania

przytulisko w Dopiewie


conceited

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='conceited']Ehhh...koszmarna historia. Tez znalazlysmy te plakaty, Pan go odebral (okazalo sie, ze ma na imie Kapsel) i ... nastepnego dnia uciekl :(
teraz nie ma go ani w schronie, ani nigdzie... zaginął :([/QUOTE]
Dodzwoniłam się do pana . Znalazł podobno psa pod swoim domem martwego :( . Nie chciałam pytać o szczegóły .

Link to comment
Share on other sites

***** !!!
Ja nie mam słów. Jak odbierał psa z Dopiewa, dostał instrukcje, że ma zachipować Korka (wczesniej pomylilam imie), założyć adresownik, że to ułatwi znalezienie psa. Nie zrobił tego, pies znów uciekł i skończyło się tragicznie. Oczywiście dla psa.
Jejku jak żal psiaka, był młody i miał cudowny, towarzyski charakter :( Wystawiał łebek przez kraty i chciał do człowieka.
śpij spokojnie Korku [']

Link to comment
Share on other sites

Jamniczek już ma nowy dom.

Mamy nowe psy:

bernardyno-kaukaz w kiepskiej kondycji psycho-fizycznej

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/20120121161143.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3418/20120121161143.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

terierowata sunia, aniołek, imię : Blanka :)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dscf3199e.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6751/dscf3199e.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

dostała od Goni P piękny kubraczek bo marzła w schronie

Mała kruszynka, sunia, która z racji swej drobnej postury mogłaby nie przeżyć zimy w budzie, trzęsła się jak osika, pojechała na dt

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/p1011825.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3323/p1011825.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i mamy nowego mixa labka, przyjechal do nas wylapany przez SG, biegal z łańcuchem po wsi. Do teraz nie ma chętnych
w schronie, żeby wejść i mu łańcuch sciagnąć :) nie jest zbyt łagodny :) fotek nie mam.


Największa troska to nasz husky, ma już obłęd w oczach, gryzie kraty, ucieka ze wszystkich boksów, dziś ... przegryzł
dach boksu (!!!) i uciekł górą. Ciągle wisi między boksami, przechodzi do boksów innych psów, w końcu zakończy się to
tragedią. :( jest nam bardzo przykro, ale nie mamy go gdzie wziąć :( pies nie je (oprócz części boksu, które zjada ze smakiem).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziewczyny, uważajcie na kobietę, która szuka Onkowatych szczeniaków:

[B]65 51246xx[/B], pani zadzwoniła do mnie o szczeniaki onkowate, jak zwykle w takich przypadkach słodkim tonem pytam czy piesek będzie mieszkał w domu czy na dworze, na co usłyszałam, że "u nas psy mieszkają w zagrodzie, mieliśmy wilka, ale zdechł w czasie mrozów" :angryy::angryy:.

Opieprzyłam babę, nie wytrzymałam!!!

Link to comment
Share on other sites

ja pierdziele :( bidny pies. u nas na szczescie nie ma szczeniakow.

wogole watek zaniedbalam, mamy nowe psy, a czesc starych juz w nowych domach, ale nie mam czasu uaktualnic, z reszta tyle tych bied na dogo, ze watek malo kto czytal i spadal na dol, wiec sie troche zniechecilam.

Link to comment
Share on other sites

Kochane jesteście :)

Nie mam czasu wklejać zdjęć (z reszta w imageshacku, ktorego uzywalam do tej pory do wklajania fot trzeba sie teraz rejestrowac), ale przynajmniej pisemnie zaktualizuję stan psów:

1. starszy mix bernardyno-kaukaza, na poczatku grozny ze strachu, teraz zaufal i polubil ludzi :)

2. Dziadzio owczarek

3. Brutus owczarek - od 3 tygodni wyprowadzany na spacery przez odwazna Asie, bo zaczal mu siadac tyl ciala, tylne stawy i miesnie sa slabe, dodatkowo jest otyly, teraz zaznaje troche ruchu

3. Czarek owczarek - tez zaczal byc wyprowadzany przez Asie i ma cien szansy na nowy dom

4. Starsza sunia ON, bardzo fajna, lagodna, z guzem na sutku

5. husky - fatalnie znoszacy zamkniecie, wyjacy, roznosi boks, wygryza dziury w dachu, specjalnie dla niego boks zostal zabiety blacha z kazdej strony

6. husky sunia - bardzo fajna pogodna sunia husky z oklapnietymi uszami ;)

7. jej kolezka z boksu, bursztynowy wesoly piesek jej wzrostu

8. Homer - mix rotwailera z labkiem, trafil do nas z lancuchem u szyi, fajny starszy pies, na smyczy ciagnie jak kon

9. Nuka - fajna czarna, duza sunia

10. Rudik - wiejski kundelek z ADHD, kocha ludzi, nienawidzi innych psow, fajny na agility, w przytulisku juz od kilku lat

11. wyzel szorstkowlosy - wlasciciel nie chce go odebrac bo trzeba zaplacic kare i mandat, nie wiemy czy u nas nie zostanie :/

12. babcia - maskotka schroiskowa :)

13. Ukrainiec - pies chory psychicznie, ktory jednak ostatnio z ciekawosci wychodzi z budy :)

Numer 6 i 7 tez nie zostaly oderbane przez wlasciciela z uwagi na koszta odbioru zwierzat i mandat :/
Nie wiem czy jest jakies prawo zmuszajace wlascicieli do odbioru swojego psa?

Reszta psiakow z Dopiewa (Sonia, Mucha, Mimi, Kortez) przebywaja pod opieka Fundacji Glosem Zwierzat, w domach tymczasowych.

Link to comment
Share on other sites

6 i 7 to panowie.
Chyba lepiej dla tych psiaków i dla wyżła żeby właściciele ich nie odbierali, bo co to za właściciele co mają psy gdzieś... jeszcze będą się próbowali ich jakoś pozbyć, żeby sytuacja się nie powtórzyła... :/ a wyżeł jest piękny, sympatyczny, bystry i w ogóle...:) wygląda jak 100% wyżeł szorstkowłosy.
Sunia nr 4 jest przemiła, fajnie się z nią spaceruje. Wetka oglądała tego guza? Brutus wczoraj był na wybiegu i świetnie się sprawował. Myślę, że dla niego fajnym rozwiązaniem może być stróżowanie jakieś firmy czy coś w tym stylu. Tak żeby chociaż w nocy był na wybiegu.
Psiaki w Dopiewie nareszcie trochę męczą się po spacerkach- jest ciepło, więc jak wracają do boksu to biegną do michy z wodą i kładą się w cieniu- wreszcie nie ma problemu z wpychaniem ich na siłę do kojca :)
Postaram się pamiętać w przyszłym tygodniu o aparacie, cyknę pare zdjęć i wkleję.

Link to comment
Share on other sites

całe szczęście, że to pies, bo w końcu są z rudym terierem w jednym boksie... :)
Husky był po spacerze bardzo spragniony, więc nie było problemu z "pakowaniem" go do boksu, bo poleciał napić się wody :) potem oczywiście wył i szalał w boksie :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='conceited']Kochane jesteście :)

Nie mam czasu wklejać zdjęć (z reszta w imageshacku, ktorego uzywalam do tej pory do wklajania fot trzeba sie teraz rejestrowac), ale przynajmniej pisemnie zaktualizuję stan psów:

1. starszy mix bernardyno-kaukaza, na poczatku grozny ze strachu, teraz zaufal i polubil ludzi :)

2. Dziadzio owczarek

3. Brutus owczarek - od 3 tygodni wyprowadzany na spacery przez odwazna Asie, bo zaczal mu siadac tyl ciala, tylne stawy i miesnie sa slabe, dodatkowo jest otyly, teraz zaznaje troche ruchu

3. Czarek owczarek - tez zaczal byc wyprowadzany przez Asie i ma cien szansy na nowy dom

4. Starsza sunia ON, bardzo fajna, lagodna, z guzem na sutku

5. husky - fatalnie znoszacy zamkniecie, wyjacy, roznosi boks, wygryza dziury w dachu, specjalnie dla niego boks zostal zabiety blacha z kazdej strony

6. husky sunia - bardzo fajna pogodna sunia husky z oklapnietymi uszami ;)

7. jej kolezka z boksu, bursztynowy wesoly piesek jej wzrostu

8. Homer - mix rotwailera z labkiem, trafil do nas z lancuchem u szyi, fajny starszy pies, na smyczy ciagnie jak kon

9. Nuka - fajna czarna, duza sunia

10. Rudik - wiejski kundelek z ADHD, kocha ludzi, nienawidzi innych psow, fajny na agility, w przytulisku juz od kilku lat

11. wyzel szorstkowlosy - wlasciciel nie chce go odebrac bo trzeba zaplacic kare i mandat, nie wiemy czy u nas nie zostanie :/

12. babcia - maskotka schroiskowa :)

13. Ukrainiec - pies chory psychicznie, ktory jednak ostatnio z ciekawosci wychodzi z budy :)

Numer 6 i 7 tez nie zostaly oderbane przez wlasciciela z uwagi na koszta odbioru zwierzat i mandat :/
Nie wiem czy jest jakies prawo zmuszajace wlascicieli do odbioru swojego psa?

Reszta psiakow z Dopiewa (Sonia, Mucha, Mimi, Kortez) przebywaja pod opieka Fundacji Glosem Zwierzat, w domach tymczasowych.[/QUOTE]

witam,
byłabym zainteresowana sunią nr 6 :) znajomi adoptowali już haskiego ze schroniska i chcieliby sunie-najlepiej gdyby była wysterylizowana.
Proszę o kontakt

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,
niestety, sunia okazała się być psem :) pomyliłam się i ktoś mnie od razu sprostował w następnym poście, proszę zobaczyć samemu :) przepraszam, ze wprowadzilam w blad.
co wiecej, szykuje sie dom dla obu psów razem (numer 6 i 7), a poniewaz sie przyjaznia i siedza w jednym boksie, bardzo bysmy chcieli by byly adoptowane razem.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wstawiłam na CK ale wstawiam i tutaj:

[B]Poznań, os. Bajkowe, pani Magda 6036362xy[/B]

Pani zadzwoniła w odpowiedzi na ogłoszenie o szczeniaczki, mix jamnika. Przez telefon bardzo fajna, ankieta bardzo fajna, dom bardzo fajny i w tym wszystkim dziecko- [B]KOSZMAR!!!!!!!

[/B]Jakby dziecku z ADHD dać litr redbulla, moja wizyta trwała............ [B]12 minut [/B]i zakończyła się po tym jak chłopiec wskoczył na mnie zza fotela, a pani podsumowała to zdaniem "Cyprianku, nie wolno skakać na panią". Na wrzaski, skakanie, nie reagowała w ogóle, widziałam różne dzieci, ale czegoś takiego- jeszcze nie, nawet na filmach.

Powiedziałam pani, że nie widzę u nich absolutnie żadnego zwierzęcia, kota, psa, królika, chomika, NIC, to zwierzę nie zostało by staranowane, ono byłoby wgniecione w szpary od podłogi.

Po wizycie czułam się tak jakbym została porwana przez tornado a później przez nie wypluta.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jak sytuacja z wyżłem? Czy już na pewno zostaje pod skrzydłami fundacji? To świetny pies i myślę, że szybko znajdzie dom. Brutus też jest moim zdaniem materiałem adopcyjnym - może się mylę, ale ja agresji z jego strony nie wyczuwam. Jakie są Wasze odczucia odnośnie Brutusa?
P.S. W sobotę byłyśmy z Zosią odwiedzić Tonga! Łobuz miewa się świetnie i jest bardzo szczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...