Jump to content
Dogomania

Catalin Cornea


marta9494

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wiesz ,z ciekawości przejrzałam Twoje posty i oprócz kilku naprawdę konkretnych i mądrych wypowiedzi zauważyłam,że albo w ramach pomocy odsyłasz do innych użytkowników,albo ograniczasz się do podawania linków bądź publikacji.A już widząc Twoje rady typu :pies sie musi wybiegać,z psem się trzeba bawić i ćwiczyć(które notabene są oczywistoscią dla mojego 9 letniego syna,a co dopiero dla każdego normalnego właściciela psa) wnioskuje,ze Ty behawiorystą raczej nie jesteś,więc bądź łaskawa nie podważać autorytetu innych i nie doradzac kogo należy unikać,a kogo nie.Moze Ty sie pochwalisz swoimi sukcesami,potem będziesz sie wysmiewać z pracy innych?

Link to comment
Share on other sites

Nie chce mi sie bawic w przepychanki, tam, gdzie Ty widzisz cuda pracy z psem i swietnego szkoleniowca, ja widze te cuda w codziennej pracy zwyklego czlowieka ze swoim psem (kwestia checi).
Podobnie bezcelowe jest tlumaczenie, dlaczego odsylam do gotowych podpowiedzi ludzi bardziej doswiadczonych w temacie, czy po prostu po to, by nie pisac 5331084204 raz tego samego.
Gdzies sie przewinal temat Galuszki i problemow z psami po "szkoleniu' u niego, zreszta wystarczy obejrzec pare filmow 'reklamowych', by wyrobic sobie zdanie o poziomie 'szkoleniowca' :).
Nie wysmiewam, stwierdzam, ze ktos jego pokroju jest niebezpieczny dla psa i jego opiekuna, w przypadku problemowych relacji i ukladania czegos powyzej grzecznego miekkiego, lagodnego samego z siebie psiaka.
Co do oczywistosci, jesli cos jest jasne dla Twojego dziecka, to poczytaj po okolivcznych watkach, na ile nie jest jasne dla wielu ludzi...
PS. Owszem, nie jestem behawiorysta, co nie oznacza, ze nie wolno mi sie wypowiadac na publicznym forum, podobnie zabawnie brzmi proba nakazania/zabronienia wypowiedzi :).
A autorytet trzeba sobie wypracowac i to tez trzeba potrafic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Wiesz ,z ciekawości przejrzałam Twoje posty i oprócz kilku naprawdę konkretnych i mądrych wypowiedzi zauważyłam,że albo w ramach pomocy odsyłasz do innych użytkowników,albo ograniczasz się do podawania linków bądź publikacji.A już widząc Twoje rady typu :pies sie musi wybiegać,z psem się trzeba bawić i ćwiczyć(które notabene są oczywistoscią dla mojego 9 letniego syna,a co dopiero dla każdego normalnego właściciela psa) wnioskuje,ze Ty behawiorystą raczej nie jesteś,więc bądź łaskawa nie podważać autorytetu innych i nie doradzac kogo należy unikać,a kogo nie.Moze Ty sie pochwalisz swoimi sukcesami,potem będziesz sie wysmiewać z pracy innych?[/QUOTE]A to ciekawe....
Odkąd to trzeba być behawiorystą zeby wyrazić swoje zdanie na temat tej czy innej szkoły?
Co do p. Gałuszki mam takie samo zdanie jak Karjo.
A niektóre jego metody faktycznie byłyby nawet śmieszne gdyby nie były straszne....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Nie chce mi sie bawic w przepychanki, tam, gdzie Ty widzisz cuda pracy z psem i swietnego szkoleniowca, ja widze te cuda w codziennej pracy zwyklego czlowieka ze swoim psem (kwestia checi).
QUOTE]
Z własnymi psami pracuję codziennie i nie uważam tego za zadne cuda.Napisałam,że bardzo mi się podoba jak ten facet pracuje z psami i że moim zdaniem jest bardzo dobry w tym co robi.Tak należało rozumieć mój pierwszy post.

Link to comment
Share on other sites

Nie wysmiewam, stwierdzam, ze ktos jego pokroju jest niebezpieczny dla psa i jego opiekuna, w przypadku problemowych relacji i ukladania czegos powyzej grzecznego miekkiego, lagodnego samego z siebie psiaka.
[COLOR=darkred]A czy stwierdzen ie,że jego metody pracy to żart nie z tej ziemi,to nie przypadkiem wyśmiewanie??[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Nie chce mi sie bawic w przepychanki, tam, gdzie Ty widzisz cuda pracy z psem i swietnego szkoleniowca, ja widze te cuda w codziennej pracy zwyklego czlowieka ze swoim psem (kwestia checi).
Podobnie bezcelowe jest tlumaczenie, dlaczego odsylam do gotowych podpowiedzi ludzi bardziej doswiadczonych w temacie, czy po prostu po to, by nie pisac 5331084204 raz tego samego.
Gdzies sie przewinal temat Galuszki i problemow z psami po "szkoleniu' u niego, zreszta wystarczy obejrzec pare filmow 'reklamowych', by wyrobic sobie zdanie o poziomie 'szkoleniowca' :).
Nie wysmiewam, stwierdzam, ze ktos jego pokroju jest niebezpieczny dla psa i jego opiekuna, w przypadku problemowych relacji i ukladania czegos powyzej grzecznego miekkiego, lagodnego samego z siebie psiaka.
Co do oczywistosci, jesli cos jest jasne dla Twojego dziecka, to poczytaj po okolivcznych watkach, na ile nie jest jasne dla wielu ludzi...
PS. Owszem, nie jestem behawiorysta, co nie oznacza, ze nie wolno mi sie wypowiadac na publicznym forum, podobnie zabawnie brzmi proba nakazania/zabronienia wypowiedzi :).
A autorytet trzeba sobie wypracowac i to tez trzeba potrafic...[/QUOTE]

[quote name='puli']A to ciekawe....
Odkąd to trzeba być behawiorystą zeby wyrazić swoje zdanie na temat tej czy innej szkoły?
Co do p. Gałuszki mam takie samo zdanie jak Karjo.
A niektóre jego metody faktycznie byłyby nawet śmieszne gdyby nie były straszne....[/QUOTE]
Napisałam,że kilka jej wypowiedzi było naprawdę sensownych i pomocnych,ma prawo wypowiadać się w każdej kwestii i nie oto mi chodziło,ja również mam prawo wyrażać swoje zdanie.Nie spodobał mi się lekceważący ton z jakim się wyrażała i tyle.Mogła to powiedzieć w inny sposób,a co do twojego zdania na temat metod pracy p.Gałuszki,to czy nie Ty przypadkiem polecałaś go jako kogoś sensownego do pracy z psami??[quote name='puli']Nie behawiorysta ale bardzo sensowny i blisko.
[URL]http://www.wesolalapka.pl/[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Marta, po prostu jestem duzo ostrozniejsza w polecaniu kogokolwiek.
Nie tyle chodzilo o zart z p. Galuszki, co zaskoczenie (ogromne), ze ktos z psiarzy z Dogo - majac porownanie co do metod pracy z psem i choc odrobine wiedzy o interakcjach pies - czlowiek i pies-pies, po obejrzeniu materialow reklamowych "Wesolej Lapki", bedzie go polecal.
Owszem, z opisu, ze strony www wyglada to na swietny osrodek szkoleniowy, niezlego szkoleniowca, z doswiadczeniem i wiedza. Ale diabel tkwi w szczegolach.
Niestety nie dziala przegladarka, bo chetnie bym dokopala sie do jednej z dyskusji o p. G.

Link to comment
Share on other sites

Chodziło mi o to,że mogłas napisac to w inny sposób,a nie podważać czyjś autorytet.Ja np.uważam te metody za skuteczne,co wcale nie znaczy,że Ty nie możesz mieć innego zdania,ale nie mów mi poprostu od kogo mam się trzymac z dalkeka,a od kogo nie.Ja nie szkoliłam moich psów u nikogo,pracuję z nimi sama i nie mam Zz nimi żadnych problemów.Ale nie mówię,ze jesli jakieś problemy by się pojawiły,to nie skorzystałabym np.z Twojej pomocy.I wcale nie musisz być behawiorystą żeby komuś coś doradzić,czy wypowiedzieć swoje zdanie na jakiś temat,ale nie masz również prawa podważać czyjegos autorytetu, tylko z tego powodu,że sądzisz iż jego metody są nieskuteczne.Na pewno znajdzie się wiele osób,którym ten człowiek pomógł i się z Toba nie zgodzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Marta, po prostu jestem duzo ostrozniejsza w polecaniu kogokolwiek.
Nie tyle chodzilo o zart z p. Galuszki, co zaskoczenie (ogromne), ze ktos z psiarzy z Dogo - majac porownanie co do metod pracy z psem i choc odrobine wiedzy o interakcjach pies - czlowiek i pies-pies, po obejrzeniu materialow reklamowych "Wesolej Lapki", bedzie go polecal.
Owszem, z opisu, ze strony www wyglada to na swietny osrodek szkoleniowy, niezlego szkoleniowca, z doswiadczeniem i wiedza. Ale diabel tkwi w szczegolach.
Niestety nie dziala przegladarka, bo chetnie bym dokopala sie do jednej z dyskusji o p. G.[/QUOTE]Ja nie szkolę moich psów u nikogo,wiec pojęcia nie mam jak to wygląda od srodka.Moje zdanie opierałam własnie na tym co widziałam w necie i powiem ci ,że efekty pracy tego pana były widoczne.Dlatego też napisałam,że moim zdaniem wie jak się obchodzić z psami i potrafi z nimi pracowac.Być może ktos ma jakieś złe doświadczenia ,nie mówię,że nie.Nie neguję tego co piszesz,bo byc może np.szkoliłas tam psa i okazało się ,że po szkoleniu jest gorzej niz przed.Nie mówię,że nie.A oglądałam tez wypowiedzi "kursantów"byli b.zadowoleni,więc nie dziw się,że sądzę iż jest on dobrym szkoleniowcem,pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Marta, ciagle nie rozumiesz ;).
Sposob, jaki jest proponowany w niektorych przypadkach grozi ekalacja problemu, w najlepszym wypadku szyciem na chirurgii/u weta.
Zreszta, poogladaj filmy, szczegolnie z wysylaniem suki p. Galuszki jako sil pokojowych...:([/QUOTE]
Oglądałam z goldenem Bono,kundelkiem miskiem chyba,posłuchałam fragmentów wykładów i jeszcze parę filmików obejrzałam.Moim zdaniem w tych przypadkach dał radę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Ja nie szkolę moich psów u nikogo,wiec pojęcia nie mam jak to wygląda od srodka.Moje zdanie opierałam własnie na tym co widziałam w necie i powiem ci ,że efekty pracy tego pana były widoczne.Dlatego też napisałam,że moim zdaniem wie jak się obchodzić z psami i potrafi z nimi pracowac.Być może ktos ma jakieś złe doświadczenia ,nie mówię,że nie.Nie neguję tego co piszesz,bo byc może np.szkoliłas tam psa i okazało się ,że po szkoleniu jest gorzej niz przed.Nie mówię,że nie.A oglądałam tez wypowiedzi "kursantów"byli b.zadowoleni,więc nie dziw się,że sądzę iż jest on dobrym szkoleniowcem,pozdrawiam.[/QUOTE]
No nie, badzze powazna, rozumiem, gdyby tak napisala jakas zachwycona guru nastolatka :cool3:.
Poswiecilam sie hihi, zobacz absurdy:
[video=youtube;vcUD4A1Y1HA]http://www.youtube.com/watch?v=vcUD4A1Y1HA[/video]
I obejrzalam film z Bono, jak on byl agresywny i pasujacy do poczatkowego opisu, to ja jestem wrozka :evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...