Jump to content
Dogomania

BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)


mosii

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

właśnie dzwoniłam do Iwony, wszystko super, juz wrócili z wyjazdu ze wzgledu na fatalną pogodę ale Peluś nad wodą zazywał kąpieli:) a teraz wyleguje sie na balkonie z wieeeelka kością:) Wszyscy są bardzo szczesliwi:)

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Wspaniale, że Pele nareszcie ma prawdziwy dom. Chciałam się spytać o starą pręgowaną bokserkę, która była u mnie kilka dni i też była bez domu a na dodatek chora. Nie pamiętam kto ją przyprowadził.
Przedwczoraj znajomi przywieżli do mnie ok. 2 letnią suczkę owczarka niemieckiego, która błąkała się w odwiedzanej przez nich okolicy co najmniej 3 tygodnie. Na pewno jest bezdomna, gdyż było ogłoszenie w gazecie i nikt się nie zgłosił. Myślę, że suczka była kiedyś w mieszkaniu, najprawdopodobnie w blokach (sądząc z jej zachowania). Jest bardzo łagodna, bardzo lubi ludzi, jest też zupełnie nieagresywna do innych psów. Jest też bardzo inteligentna. Gdy zamknęłam ją w kojcu wyjęła garnek z karmą ze stelaża i nic nie wysypując zaniosła go do budy. Następnie wyciągnęła zabezpieczenie, które uniemożliwiało przejście do drugiego kojca. Przeszła do niego a ten był otwarty. Następnie pokonała płot. Jako odbicia użyła betonowej ściany.
Miała do pokonania jeszcze jeden trochę niższy płot ale jednak wcale go nie przeskoczyła tylko stała przy furtce, którą poszłam do domu. Gdy przychodzę cieszy się tak jakbym miała ją od szczenięctwa. Bez problemu przychodzi na wołanie i aportuje oddając przedmiot do ręki. Jak widzicie musi zamieszkać z człowiekiem, gdyż nie nadaje się do pilnowania posesji i w związku z tym potrzebuję pomocy w znalezieniu jej domu. Na razie ja sponsoruje jej pobyt.

Link to comment
Share on other sites

Gapa, ta starsza bokserka jest już u swoich opiekunów, razem z towarzyszem boksiem :cool3: Państwo są bardzo zadowoleni, i jak widać na wątku Gapy- ona również :p Gapie również poprawiła się zdecydowanie kondycja fizyczna, o psychicznej nie wspomnę, bo z suki zaczęło tryskać życie. To nie ten pies, którego zabierałam ze schroniska
Pozdrawiam i myślę, że suczka, którą Pani się zajmuje napewno szybko znajdzie dom ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...