Jump to content
Dogomania

Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji


Klaudia:-)

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuje. Nie potrafie się pogodzić z jej odejściem,jeszcze wczoraj wieczorem była na spcerku i wszystko bylo dobrze. W nocy nastąpił kryzys zaczęła cierpieć,rano nie chciała iść na spacer,to była jedyna słuszna,ale cholernie trudna decyzja.
Verti mi ciągle ją przypomina podłapała od niej wiele zachowań,miejsc do leżenia,bawi się na jej kołdrze,jej zabawkami.

Mika dziękuje za te 10 cudownych lat,za wszystko czego mnie nauczyłaś, za każdy dzień,trening,zawody,spanie razem w łóżku i długie wesołe spacery. Zostawiłaś ogromną pustke,dziure w sercu,mnóstwo wspomnień. Zawsze będziesz ta pierwsza,najukochańsza,wiem,że jesteś psem który zdarza się raz w życiu,psem z którym rozumiałam się bez słów. Dziękuje,biegaj szczęśliwa po torku,za ukochaną piłeczką i pamiętaj o nas.

Link to comment
Share on other sites

Popłakałam się Klaudia, jesteś dzielna, ja tą samą decyzję podejmowałam kilka dni, i doskonale wiem , co czujesz, Bambo był moim pierwszym wymarzonym psem, miałam go od końca podstawówki, przez liceum i całe studia prawie 15 lat, trzymaj się , potrzeba Ci teraz czasu, by żyć na nowo, inaczej, bo już nic nie będzie takie samo, ale dla kolejnej psiej duszyczki, przed którą całe życie jeszcze. Jestem z Tobą myslami. Wiem, jak to ciężko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia&Pysia']wiem że moje pytanie bedzie jak grzebanie w otwartej ranie.
Ale ona miała jakąs chorboe czyco sę stało?[/quote]Niestety tak miala guza koscijuz wykrytego w sierpniu :((((

[url]http://www.bordercollie**********/zdrowie,29/dobry-ortopeda-i-onkolog,2149.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']Dziękuje. Nie potrafie się pogodzić z jej odejściem,jeszcze wczoraj wieczorem była na spcerku i wszystko bylo dobrze. W nocy nastąpił kryzys zaczęła cierpieć,rano nie chciała iść na spacer,to była jedyna słuszna,ale cholernie trudna decyzja.
Verti mi ciągle ją przypomina podłapała od niej wiele zachowań,miejsc do leżenia,bawi się na jej kołdrze,jej zabawkami.

Mika dziękuje za te 10 cudownych lat,za wszystko czego mnie nauczyłaś, za każdy dzień,trening,zawody,spanie razem w łóżku i długie wesołe spacery. Zostawiłaś ogromną pustke,dziure w sercu,mnóstwo wspomnień. Zawsze będziesz ta pierwsza,najukochańsza,wiem,że jesteś psem który zdarza się raz w życiu,psem z którym rozumiałam się bez słów. Dziękuje,biegaj szczęśliwa po torku,za ukochaną piłeczką i pamiętaj o nas.[/quote]
Witaj Klaudia...

bardzo mi przykro z podowu odejścia Miki
[*]
Wspierałaś mnie jak odszedł Kleksiu za co ci dziękuje.
I pamiętaj, że Mika bedzie zawsze przy Tobie, zawsze będziesz o niej pamiętać. Niestety Mika jak i mój Kleksiu byli za młodzi na odejście :( obydwoje mieli 10 lat... mogli zyć jeszcze długo :(
Nie będzie łatwo pogodzić się z jej odejściem ale pametaj, że masz jeszcze Verti, która będzie z Tobą. To juz nie ta sama psina, ale napewno odnajdziesz w niej sporo z Miki... a Mika będzie mieć ją pod swoja opieką.
Wiem, ze nie jest łatwo.. mogę powiedzieć tutaj o sobie jak odszedł mój Kleksiu ponad 10 miesięcy temu, a ja do tej pory często płacze za nim i tęsknie. Nie mam kolejnego psa... i ciężej jest walczyć mi z pustką...
JEdnak Kleksiu zawsze będzie ze mną... tak jak i Mikusia z tobą i nie zapominaj o tym... to jedyny lek na nasz ból... Bo nic już nie wróci wcześniejszych chwil ani ich życia.. Dlatego pamiętaj o wszystkich chwilach z nią spędzonych. Mika będzie się toba teraz opiekować z za TM...
Trzymaj się !!

[*] Mikusia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)'][COLOR=red]Dzisiaj rano odeszła na moich kolanach Najkochańsza Mika. Kochanie dziękuje za wszystko czego mnie nauczyłaś,tak bardzo mi Ciebie brakuje. Na zawsze w moim sercu,biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem.[/COLOR][/quote]


Klaudia, współczuję i doskonale rozumiem, co czujesz, tak odchodził od nas mój kochany pudel, który był z moją rodziną przez 16 lat, a ze mną od dziecka:placz:.
Dzięki Verti, dużo łatwiej pogodzisz się z odejściem Mikulca, wiem to z doświadczenia, bo na 2 tyg przed odejściem Kuby, kupiłam Nobla, to bardzo pomaga.
Trzymaj się.

I mam nadzieję, że do zobaczenia jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)'][COLOR=red]Dzisiaj rano odeszła na moich kolanach Najkochańsza Mika. Kochanie dziękuje za wszystko czego mnie nauczyłaś,tak bardzo mi Ciebie brakuje. Na zawsze w moim sercu,biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem.[/COLOR][/quote]
Dla Mikulca
["]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ooo matkooo!!! Klaudia, przedzierałam się przez niemal wszystkie strony od początku, aż tu nagle na taka wiadomość trafiam...
Tak mi przykro, popłakałam się, nie mogę uwierzyć...
Trzymaj się kochana!!! Jestem z Tobą!!!
Nie wiem co więcej napisać:roll: Jest mi cholernie przykro!!!

Mikulcu, który jako pierwszy dziabnąłeś w dupkę mojego Bosmana, który wpatrzony byłeś w swoją Pancię jak w obrazek, któryś się wypluskał w wodach zalewu w Iłkach i pięknie prezentował nową borderową odmianę maści (zielono-czarną), brykaj sobie za tęczowym mostem i miej oko na Verti, coby Twojej kochanej Pańci na głowę nie weszła!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...