Jump to content
Dogomania

Prosze przeniesc...koniec


giselle4

Recommended Posts

[quote name='wroobelterrorystka']o kurdę, teraz będę autografy rozdawać tak ?:P
wie Pani kiedy to się ukaże w gazecie? tata się będzie chwalił :P[/QUOTE]
ma byc w tym tygodniu
co napisze Pani ...zobaczymy
ale i tak jestem z Was dumna:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fiorsteinbock']qrcze - kusisz nas tą sławą - zeby nam sie w glowach nie poprzewracalo..Trzeba bedzie czerpac profity z udzialu w programach, wywiadach, hahahha przynajmniej nie bedzie juz brakowac dla psiakow :eviltong: Otworzymy tymczas, nasz wlasny i beda w nim mieszkac wszystkie biedy swiata :cool3::evil_lol:[/QUOTE]
Amen:)
a pracowac z Wami to przyjemnosc

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam gazeta i jestem wsciekla....pienie sie cała
7 imion bylo ciazko wymienic?
wolontariuszki zrobily tyle
a Pani redaktor poszła na łatwizne
a ja glupia jeszcze do Was wyslałam info aby kupic gazety i przeczytac o sobie
nie wiem co zrobie
ale podziekuje Wam osobiscie w nastepnym numerze....to ze taki numer wyciąła mi PANI I....MOJE SCHRONISKO
podajac moje dane......podziekuej im,oj podziekuje
Nie autoryzowalam tego ..bo musi isc jutro do druku[słowa Pani] i tylko przez telefopn
przepraszam Was.....całe powietrze uszlo ze mnie......
Ja za rok ,dwa odejde
ale Wy zostaniecie i to za Wami ma isc sława i wasze dobre serce powinno byc znane
przeprasza.
jestem wsciekła....gryze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']To Ty mnie jeszcze nie znasz.....:)
zeżarlam kilogram lodów i pol czekolady
musze isę uspokoic...i jak ja mam być szczupla......?
Ide robic fotki na bazarek
.....[/QUOTE]

Rybko miła to glupstwo , ci co pomagaja psom nie robią tego przeca dla artykułu w gazecie hihihi :)
a lody i czekoladka na zdrówko - magnez stres umniejsza
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']To Ty mnie jeszcze nie znasz.....:)
zeżarlam kilogram lodów i pol czekolady
musze isę uspokoic...i jak ja mam być szczupla......?
Ide robic fotki na bazarek
.....[/QUOTE]

ja codziennie zjadam kilogram lodów i tony czekolady, grubość mi nie pisana jest chyba (tfu tfu)
ohh nieeee moje życie legło w gruzach bo nie napisali imiennych podziękowań i nie załączyli mojego zdjęcia :placz::placz::placz: :eviltong:
nie no żartuję :)
może ktoś zeskanować artykuł czy nie bardzo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wroobelterrorystka']ja codziennie zjadam kilogram lodów i tony czekolady, grubość mi nie pisana jest chyba (tfu tfu)
ohh nieeee moje życie legło w gruzach bo nie napisali imiennych podziękowań i nie załączyli mojego zdjęcia :placz::placz::placz: :eviltong:
nie no żartuję :)
może ktoś zeskanować artykuł czy nie bardzo?[/QUOTE]

takiej to dobrze... ( co do tych lodow;P) ja moge zeskanowac, ale dopiero pod wieczor.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/180544-ASTI-zastrzaszona-psina-ZBIERA-NA-HOTEL[/URL]

Diewczyny zbieramy deklaracje dla Astiego, to dla niego jedyna szansa. Alina zgodzila sie go wziąć i popracować z nim. Dostałby nawet 2 tyg. w gratisie -taka okazja!
[COLOR=Red][B]Liczy się każda złotówka ta jednorazowa lub stała.[/B][/COLOR]


Smutne oczka Astiego:
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://images44.fotosik.pl/268/a5bb30f322e41b1fmed.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Urzad ze Swidnicy przyznal sie do 11 psow,ktore narazie zaczipowal,a podobno pan S.tworzy przytulisko w okolicy Swiebodzic i tam trafia te psy!! on nie musi tego dzialac pod swoim nazwiskiem,moze byc na hyclowke ze Swidnicy,bo to jego nowa rodzina..pomimo,ze tych psiakow nalezacych do UM w Swidnicy jest wiecej to pan S,potwierdzil,ze tylko te 11,poza tym zadna inna gmina sie nie odezwala..a juz 11 ty,zostalo 6dni...

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie, zapomina sie o Pani Hycl...sprawa zatoczy kolo, poniewaz sam Pan S. poniesie nie wielkie konsekwencje i bedzie dalej dzialal ze slyna Pania Hycel...

Co my mozemy zrobic?
Jak ruszyc sprawe?

Psy wroce do nich, gmina ponownie zaplaci, za jakis czas dowiemy sie o kolejnym pseudo schronie...

Rubin37 wiesz czy juz pojechaly psy w Tarnowskie Gory? Kto podpisal umowe z tym schroniskiem, gmina Klodzko czy Fundacja? Ta przeprowadzka to wyrok na kolejne psie istnienia...

Link to comment
Share on other sites

no spokojnie, jak się uszykuje, to trzeba to sprawdzić/sprawdzać - Świdnica blisko leży
Rubin jakbyś miała info w jakim miejscu to zrobi to by nam ułatwiło sprawę.
my czekamy od 1 m-ca na pewne oświadczenia od wetów żeby założyć panu S kolejne sprawy o znęcanie się, niestety ciężko mi "wymusić" na kimś napisanie 1 strony pisma.. a to utrudnia sprawę

SDZ była na spotkaniu z gminami i oni mają już trzymać rękę na pulsie co tam się dzieje. Poprosiłam już pewną osobę od nich o bieżące informacje co i jak, także jak będę coś wiedzieć, w tym czy gminy zabrały swoje psy i gdzie to napiszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']No wlasnie, zapomina sie o Pani Hycl...sprawa zatoczy kolo, poniewaz sam Pan S. poniesie nie wielkie konsekwencje i bedzie dalej dzialal ze slyna Pania Hycel...

Co my mozemy zrobic?
Jak ruszyc sprawe?
3 psiaki z Dobrocina pojechaly do Tarnowskich Gor,prawdopodobnie Kudowa ma z nimi umowe a Świebodzice dzialaja bez umow na zlecenie.Znam charakter pani lekarz powiatowej ze Swiebodzic,bo kiedys swego czasu zorganizowalam akcje przeciwko niemcowi,ktory ma okolo 50psow w tamtej okolicy,psy mialy chora skore,otwarte rany a ona stwierdzila,ze tylko sa zapchlone a to ze chude to wynik duzej ilosci ruchu bo byly luzem na ten temat wiedza wiecej panie z KTOZ bo tez tam byly,wiec bez problemu wyda zgode na schronisko.Z tego co wiem to jest na terenie Swiebodzic.

Link to comment
Share on other sites

pan S.podstepem i obietnicami zabiera wolontariuszy z Dobrocina,obiecuje im wyplaty i zlote gory,zostalo juz tylko 2,ktorzy maja rece pelne roboty od rana do wieczora,boje sie ,ze w koncu sama zostane z tymi psiakami.. w koncu lepsze jakies nawet obietnice niz czesto pusty zoladek jak zabraknie chleba...jeden z tych panow jest wlasnie ze Swiebodzic i zna tamte tereny,jak tylko znajdzie chwile wytchnienia to ma zamiar sie dowiedziec wsrod znajomych a ja chyba wiem na kogo bedzie stac to schronisko,jeszcze jeden kombinator,ktory brzydzi sie nawet poglaskac psiaka ale ma czyste papiery i nie jest stad,nazwisko tez znam..a pan z UM w Swidnicy jest chyba z nimi wszystkimi w jednaj spolce,bo bardzo obstaje za nimi i nie widzi sensu w tym aby zglaszac do prokuratury faktu,ze psy byly podstawiane..poprostu pani Hycel to byla pracownica UM w Swidnicy...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...