Jump to content
Dogomania

Prosze przeniesc...koniec


giselle4

Recommended Posts

kurcze mało się nażarł na krzywdzie pso jeszcze je z karmy darowanej ograbia
smutne jak nisko potrafią upasc niektorzy
[quote name='giselle4'][INDENT]
[B]Prosba Pani S.....prosze o oddawanie koarmy do jej rąk [/B]
[B]gdzyz jest przechwytywana i składowana przez ludzi Pana S..... i PSIAKI JEJ NIE DOSTAJA .....to po pierwsze primo[/B]

[B]nastepna sprawa ,Pani S ...potrzebuje paru smyczek [/B]
[B]niema czym łapac psiaki i przyprowadzac do potencjalnych adoptujących.....[/B]
[B]Moz e macie na zbyciu,top prosze przyslicie na moj adres czy schroniska wDzierzoniowie aby nie trafiły znowu w niepowołane rece.[/B]
[B]wszystko mnie zatrwaza jak czytam[/B]
[/INDENT][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wieso']Gisellko, trzymam kciuki zeby wszystko sie dobrze ulozylo....[/QUOTE]
[B]najgorsze ze jest ze pod osłona nocy pan S dalej zwozi tych biedakow do siebie[/B]
[B]my zabieramy,szukamy miejsc ,pieniedzy,lekarzy a pan S NAM DZIELNIE POMAGA.....[/B]
[B]bez mordopicia tego nie rozbierosz.....[/B]

Link to comment
Share on other sites

i w dyby.....



Asiu ,dziekuje za telefon
nawiazałam kontakt z Pania Katarzyna
ktora na swoim terenie bedzie oglaszac psy z Dobrocina w gazecie lokalnej...pierwsze 4 poszły po poludniu
zaraz wysle nastepne 4...ludzi chca pomagac...tylko trzeba im pomoc.
Kobieta tez zapytała czy 3-4 psoakach pomogła bym w transporcie...odpowiedziałam ze zawsze
Jak bedza chetne osoby znajde transport......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4'][B]najgorsze ze jest ze pod osłona nocy pan S dalej zwozi tych biedakow do siebie[/B]
[B]my zabieramy,szukamy miejsc ,pieniedzy,lekarzy a pan S NAM DZIELNIE POMAGA.....[/B]
[B]bez mordopicia tego nie rozbierosz.....[/B][/QUOTE]

Masz rację Gisellko. Jak to zwozi do siebie ? Gdzie ?

Link to comment
Share on other sites

dopóki ktoś nie zawiadomi urzędów nadzorczych o konieczności kontroli, i gmin o konieczności wystąpienia do pana s. o zwrot niewłąściwie rozdysponowanych środków piblicznych nic się nie zmieni
ponieważ już wiem ,ze nie zrobi tego fundacja która wyparła sie swoich członków czekałam na inhfo i dzisiaj już wiem że osoba prywatna też może to zrobic , postaram się jak starczy mi czasu z robić ro jutro

Link to comment
Share on other sites

[B]APEL......[/B]
[B]Prosze nie zawodzic i nie wysylac karmy do DOBROCINA..[/B]
[B]GDYZ KIEDY PRZEDSTAWICIELE GMIN PRZYJEZDZAJA [/B]
[B]I WIDZA ZE KARMA LEZY DLA PSIAKÓW[/B]
[B]maja węza w kieszeni i jak do tej pory nie kupili [/B]
[B]ba [/B]
[B]nie zaoferowali nawet kupna,mimo ze jak mowia maja na to pieniądze......[/B]
[B]Wiec prosba[/B]
[B]kazdy grosz jaki mamy przeznaczmy na psiaki juz wyciągnięte[/B]
[B]lub na te krore jeszcze mamy zamiar zabrac.......[/B]

[B]------------------------------------[/B]
[B]Dzisiaj pan S pochwaliła sie wetowi ktory przyjechał do psa ze zostaly najładniejsze psy i[/B]
[B]zabierze je do siebie [/B]
[B]poniewaz otwiera nowy pensjonat w ....Marcinowicach[/B]


[B]------------------------------------[/B]
[B]Smyczki sa potrzebne ,wiec cos zawieziemy[/B]
[B]dalej pomagamy psiakom robiąc ogloszenia i wozac do domku[/B]
[B]Poki nie bedziemy pewni ze juz sa bezpieczne[/B]
[B]moje pytanie[/B]
[B]...czy pozwolimy panu S zabrac psiaki aby dalej je męczył?[/B]
:shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake:
[B]I PYTANIE DO GMIN[/B]
[B]do kogo telefonowali w sprawie wolnych miejsc w schroniskach na zabranie dobrociniakowo?[/B]

[B]....do zadnego schroniska...:shake:[/B]

Link to comment
Share on other sites

ewidencja psów tych które tam są może byłaby potrzebna żeby miec wgląd co sie z nimi dzieja
myślę że trzeba do każdej gminy napisać jakie środki podjęły w tej sprawie i że powinni się zwrócic o zwrot środków niewłaściwie rozdysponowanym , nie wiem czy ktoś to zrobił -TOZ , ?

Link to comment
Share on other sites

Tragedia... Mial dostac zakaz zwozenia psów i co... :( uratujemy psy z Dobrocina a za pare miesiecy to samo bedzie w Marcinowicach ;( Mam wrazenie, ze Ci ludzie pracujacy w gminach sa niedorozwinieci... jak mozna byc tak zimnym czlowiekiem... bez uczuc... W gminie nie ma zadnych ludzi, ktorzy kochaja zwierzeta? Szok... Kiedy on ten wyrok dostanie?;/ Za znecanie sie nad zona i tymi "opiekunami" tez nic nie dostanie? Bo jak widac sprawa cierpiacych zwierzat nikogo nie obchodzi :( ;( Skarbowka powinna nalozyc na niego kare jesli nie odprowadzal podatkow od dzialalnosci (jesli nie odprowadzal). I skoro juz wiadomo, ze chce zalozyc taka umieralnie w Marcinowicach trzeba to naglosnic. Zadzwonic do tamtejszej gminy, zeby nie podpisywali zadnych umow z tym dziadem;/ nie zawozili tam psow. Tylko psy od razu do prawdziwych schronisk... Rece opadaja :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...